Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:48 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:48 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 19, 2006 10:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 03, 2005 9:37 pm
Posty: 184
Lokalizacja: Poznań-CitY
Michał Karpiński napisał(a):
UWAGA
Na stronie pojawiły sie zdjęcia toru w tym panorama całego toru, jako że jest to jeden z lepszych torów oraz tego iż LOSI wypuszcza nowy model IC-8T, firma Defena postanowiła iż Puchar Polski będzie miejscem debiutu nowego buggy 1/8 Team Losi "8ight". Będzie to jego europejska premiera, początek sprzedaży 8ight planowany jest na koniec września.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE


coś musi w tym być że LOSI zrobi prezmiere na naszym torze :)

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

jutro będą zmieszczone wszystkie foty z soboniego szalenstwa na torze !
normalnie mielismy super fotografa na torze ktory zrobil nieziemskie fotki !!! wydaje mi sie ze nikt tak ladnie nie zlapal na zdjeciach modeli latajacych z choopek jak nasz fotograf.

_________________
Zapraszam na strone.
https://www.facebook.com/pirat.team
kiedyś
MUGEN RZEŹNIK TEAM
Teraz
Agama TEAM POLAND


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 20, 2006 8:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 25, 2003 11:13 pm
Posty: 949
Lokalizacja: Murowana Goślina - Wielkopolska
Witam Wszystkich

Ważna wiadomość

Dostaliśmy pieniądze na zorganizowanie grila z soboty na niedzielę, zaraz po pierwszym dniu zawodów przy torze około godz. 19.00, prosimy o zostanie wszystkich zawodników i osób towarzyszących myślę że będzie to okazja do wspólnej wymiany doświadczeń oraz lepszego poznania się, oczywiście gril jest darmowy.

zapraszamy serdecznie

_________________
HWD


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 20, 2006 9:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 15, 2004 11:29 pm
Posty: 524
Lokalizacja: Warszawa
To rozumiem że zakąska jest my tylko musimy "Ambrozje " skombinować

_________________
Brat


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 20, 2006 9:18 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 03, 2005 9:37 pm
Posty: 184
Lokalizacja: Poznań-CitY
Paweł Lipinski napisał(a):
To rozumiem że zakąska jest my tylko musimy "Ambrozje " skombinować


noooo Pawełku :)
jedzonko jest to tera tylko trzeba zalatwic bombelki :) albo woode niegazowana :)

_________________
Zapraszam na strone.
https://www.facebook.com/pirat.team
kiedyś
MUGEN RZEŹNIK TEAM
Teraz
Agama TEAM POLAND


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 21, 2006 2:23 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 12:00 pm
Posty: 1726
Lokalizacja: Szczecin
Jakub Kaczmarek napisał(a):

noooo Pawełku :)
jedzonko jest to tera tylko trzeba zalatwic bombelki :) albo woode niegazowana :)




Fantabambooha :D Jedziemy do Murowanej :P

_________________
Panicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 21, 2006 6:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 03, 2005 9:37 pm
Posty: 184
Lokalizacja: Poznań-CitY
Jarek Poniatowski napisał(a):
Jakub Kaczmarek napisał(a):

noooo Pawełku :)
jedzonko jest to tera tylko trzeba zalatwic bombelki :) albo woode niegazowana :)




Fantabambooha :D Jedziemy do Murowanej :P


przygotuj sie na dobra impreze ;) w sobote przy parowkach damy czadu :) pogoda ma byc na wypasie wiec bedzie elegancko :)

przypominam ze

firma Defena postanowiła iż Puchar Polski będzie miejscem debiutu nowego buggy 1/8 Team Losi "8ight". Będzie to jego europejska premiera, początek sprzedaży 8ight planowany jest na koniec września więcej informacji na stronie.
http://www.defenateam.pl/nowosci.htm

_________________
Zapraszam na strone.
https://www.facebook.com/pirat.team
kiedyś
MUGEN RZEŹNIK TEAM
Teraz
Agama TEAM POLAND


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 22, 2006 12:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 03, 2005 9:37 pm
Posty: 184
Lokalizacja: Poznań-CitY
nooo dostalem wszystkie foty od fotografa z sobotniego treningu :)

zapraszam

www.rc-wlkp.prv.pl

niech Ci ktorych nie bedzie w Murowanej juz zaczna zazdroscic ekstra toru :) :twisted:

_________________
Zapraszam na strone.
https://www.facebook.com/pirat.team
kiedyś
MUGEN RZEŹNIK TEAM
Teraz
Agama TEAM POLAND


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 22, 2006 7:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 09, 2005 10:06 am
Posty: 897
Lokalizacja: Opole
Miałem zamiar wystartować w Goślinie i spotkać się przy grillu z wieloma przyjaciółmi, a przy okazji pościgać się w 2wd.
Ale w informatorze o Malince zobaczyłem, że na tych zawodach startuje również wielu innych moich przyjaciół i też chętnie pościgałbym się w IC-8MT Open, a przy okazji łyknąłbym wspólnego grilla.
Obie imprezy są w prawie w tych samych klasach i dokładnie w tych samych terminach.
Pojechałbym i tu i tam, gdyby obie imprezy odbyły się w odstępie co najmniej tygodnia.
Z dwojga "złego" wybrałem to trzecie - poczytam ustawę o sporcie.
Tylko, że z sejmem są teraz j**ca.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 22, 2006 9:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 03, 2005 9:37 pm
Posty: 184
Lokalizacja: Poznań-CitY
Jan Matukin napisał(a):
Miałem zamiar wystartować w Goślinie i spotkać się przy grillu z wieloma przyjaciółmi, a przy okazji pościgać się w 2wd.
Ale w informatorze o Malince zobaczyłem, że na tych zawodach startuje również wielu innych moich przyjaciół i też chętnie pościgałbym się w IC-8MT Open, a przy okazji łyknąłbym wspólnego grilla.
Obie imprezy są w prawie w tych samych klasach i dokładnie w tych samych terminach.
Pojechałbym i tu i tam, gdyby obie imprezy odbyły się w odstępie co najmniej tygodnia.
Z dwojga "złego" wybrałem to trzecie - poczytam ustawę o sporcie.
Tylko, że z sejmem są teraz j**ca.


szkoda ze Pana nie bedzie u nas :( :( staralismy sie przygotowac tor jak najlepiej potrafimy a wiadomo ze mamy lepsze warunki niz ...... szkoda ze ekipa modelarska zostala tak podzielona.... ale przypominam to ze Puchar Polski 23-24 wrzesnia w Murowanej wiedzial kazdy od poczatku seoznu wiec nie wiem dlaczego innne zawody w tym samy czasie sa rozgrywane i tak duzo ludzi tam jedzie...

no i jeszcze to ze w murowanej mamy bardzo dobrego zawodnika w klasie monster track standard i jakos czolowka polski wraz z mistrzem polski sie nie zglosila zeby sie poscigac z Mateuszem chyba sie boja... ale Matuesz dostanie was w napstenym sezonie :twisted:

juz nie wspome ze nikt nie chce sie scigac prawie z Michalem.K & Michalem.T to tylko swiadczy o tym kto co chce osiagac :)

najlepis sa w WIELKOPOLSCE klasa IC-8MT-open i standartd:) i jak nrazie nic tego nie zmieni :twisted:

_________________
Zapraszam na strone.
https://www.facebook.com/pirat.team
kiedyś
MUGEN RZEŹNIK TEAM
Teraz
Agama TEAM POLAND


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 23, 2006 6:26 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 29, 2005 12:38 am
Posty: 407
Lokalizacja: łódź
Poleciałeś. .....

_________________
http://www.modelcars.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 23, 2006 11:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 03, 2005 9:37 pm
Posty: 184
Lokalizacja: Poznań-CitY
Pierwszy dzień zawodów przebiegł elegancko :) premiera 8IGHTA, pojedynki Michała Karpińskiego z Michałem Tronowskim... po zawodach napiszemy relacje na stronie już teraz zapraszam do śledzenia NEWS-ów na naszej stronie.

WYNIKI PO 5 ELIMINACJACH

_________________
Zapraszam na strone.
https://www.facebook.com/pirat.team
kiedyś
MUGEN RZEŹNIK TEAM
Teraz
Agama TEAM POLAND


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:48 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL