Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 3:10 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 3:10 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 10:18 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 8:59 pm
Posty: 2076
Lokalizacja: Jelcz Laskowice
Wersja na Towerhobby jest poprzednią wersją Storma - RTR Plus. W opisie jest napisany sposób mocowania wachaczy , podane sa kolory nadwozia , typ radia.
Następcą Storma jest Storm Evolution RTR, różnice sa w sposobie mocowania wachaczy, gamie nadwozi ( kolory i sposób malowania) , aparaturze. Obecnie jest to Futaba AM ( taka sama jakie daje większość firm np Xray) serwo 7,2 kg na kola i standardowe na gaz. Calkowicie nowa plyta podwozia, dyfer środkowy 46z, na silniku sprzęglo trzyszczękowe. Do modelu dostepne będa części tuningowe. W komplecie jest poskladany model, radio, żarka , butelka do tankowania( bardzo dobra zreszta) .
Silnik ma nową większą niebieską glowicę calkowicie okrąglą.
To tyle, oficialna cena za zestaw wynosi 1749zl co uważam jest ceną atrakcyjną zwlaszcza dla nowych i poczatkujących zawodników. Na zawodach zawsze zapewniona jest pomoc techniczna , dostęp do części.
W ubieglym sezonie sklasyfikowanych zawodników bylo przed 40- stką , licze że w tym sezonie będzie to grubo ponad 50 czego sobie i Wam wszystkim życzę.

_________________
Jelcz Mikrus
GG9531784


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 8:59 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Artur Dzierzęcki napisał(a):
... Obecnie jest to Futaba AM ...

Arturze, a nie FM? :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 9:36 am 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 8:59 pm
Posty: 2076
Lokalizacja: Jelcz Laskowice
Piotr Michalski napisał(a):
Artur Dzierzęcki napisał(a):
... Obecnie jest to Futaba AM ...

Arturze, a nie FM? :wink:


Nie , dokladnie jest to AM. Takie są różnice pomiędzy nowszą wersja, dolożyli lepsze części do wózka.

_________________
Jelcz Mikrus
GG9531784


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 9:37 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Artur Dzierzęcki napisał(a):
Piotr Michalski napisał(a):
Artur Dzierzęcki napisał(a):
... Obecnie jest to Futaba AM ...

Arturze, a nie FM? :wink:


Nie , dokladnie jest to AM. Takie są różnice pomiędzy nowszą wersja, dolożyli lepsze części do wózka.

A w nowej wersji nie miało być radia FM?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 9:51 am 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 8:59 pm
Posty: 2076
Lokalizacja: Jelcz Laskowice
Nie, w StormRTR Plus byla FM , w EVO jest AM Futaba. Też mnie to zaskoczylo ale tak jest. Reszta tak jak napisalem.

_________________
Jelcz Mikrus
GG9531784


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 10:14 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 4:27 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Rzeszów
Cyli jak kupie tą wersje na TH to bede miał dostep do cześci i części tuningowych. I bede mógł zmienić dyfer środkowy na 46z, sprzęglo na trzyszczękowe i głowice silnika na większą niebieską glowicę calkowicie okrąglą. Bo moim zdaniem powinno pasować

_________________

GG: 4952332


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 12:52 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 18, 2005 8:15 am
Posty: 409
Lokalizacja: Rzeszów
Dzięki Artur za opis modelu umiesz być przekonujący. :D Jak już porównywac model ofny do GS EVO to raczej wybrał bym HYPER 7 .Ja na waszym miejscu poczekał bym ,czy będzie przedstawiciel ofny w polsce i wtedy podją decyzje (może będzie miał JAMMIN :lol: ).

_________________
......Tornado Team......
www.RC.RZESZOW.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 1:04 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 8:59 pm
Posty: 2076
Lokalizacja: Jelcz Laskowice
Tak , ale rozważamy modele dla poczatkujących , dla chętnych popróbowania. Ci którzy decydują sie twardo walczyć wybierają CL-1 , XB8 czy nawet Jammina. Cena tego ostatniego nie jest zachęcająca dla początkujących.
Każdy sobie sam wybierze co jest dla niego najlepsze, jeżeli wejdzie na nasz rynek Ofna to tylko poprawi i polepszy klasy off-roadowe w kraju.
Jeszcze jest jedno pytanie , czy przedstawiciel będzie zainteresowany udzialem w zawodach i bedzie wspomagal nasz sport w jakikolwiek sposób.
Mamy w kraju Kyosho i gdyby nie zapasy Adama Jaszczurowskiego na zawodach w czechach to musialby skończyc impreze.
GS , Xray zapewnia części zamienne do swoich modeli, czy nie uważasz że to jest dużo? , że jest to idealne rozwiązanie dla modelarzy?
Poczekajmy , zobaczymy, jak to się mówi ,, per aspera ad astra,,

_________________
Jelcz Mikrus
GG9531784


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 1:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 18, 2005 8:15 am
Posty: 409
Lokalizacja: Rzeszów
Dla twardo walczących dodał bym jeszcze MBX5 ale to tak przy okazji.
Przedstawiciel Kyocho jest jaki jest nie zajmuje się wylącznie samochodami. Dobrze że ty jeździsz na zawody i A. Gajzer to części ze sobą wozicie i przy okazji sprzedajecie(ja tylko paliwko) jak gość chce by OFNA istniała na rynku będzie musiął kogoś mieć takich jak wy.Poczekajmy zobaczymy pierwsze zawody dopiero na wiosne. Co do Jamminy czy cena jest odstraszająca wstosunku do wymienionych przez ciebie nie wiem.Głównie mi chodziło o model Hyper 7 TQ dla początkujących.

_________________
......Tornado Team......
www.RC.RZESZOW.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Teraz jest So cze 27, 2026 3:10 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL