Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 3:10 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 3:10 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 25, 2005 11:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 10:11 pm
Posty: 1406
Lokalizacja: Warszawa
jak nie będziesz jeżdził na zawody to w każdej chwili mozesz kupować częsci przez internet w polsce w defenie( fakt ceny zapewne będą mało atrakcyjne jak będziesz brał dużo rzeczy za to jak ci się popsuje jedna to nie opłaci ci się przesyłka z zagranicy

_________________
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1098538


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 25, 2005 11:08 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 8:59 pm
Posty: 2076
Lokalizacja: Jelcz Laskowice
Tylko zobacz od kiedy jest dostepny GS na Towerhobby. Niecaly miesiąc.

_________________
Jelcz Mikrus
GG9531784


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 25, 2005 11:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 4:27 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Rzeszów
Artur Dzierzęcki napisał(a):
Tylko zobacz od kiedy jest dostepny GS na Towerhobby. Niecaly miesiąc.


A co to ma do rzeczy. To w takim razie polecacie GS??
Nie moge znaleść cześci w tym sklepie do tego GS!! Help Me!!

_________________

GG: 4952332


Ostatnio edytowano N gru 25, 2005 11:33 pm przez michaln007, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 25, 2005 11:30 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 8:59 pm
Posty: 2076
Lokalizacja: Jelcz Laskowice
Michał Zieliński napisał(a):
jak nie będziesz jeżdził na zawody to w każdej chwili mozesz kupować częsci przez internet w polsce w defenie( fakt ceny zapewne będą mało atrakcyjne jak będziesz brał dużo rzeczy za to jak ci się popsuje jedna to nie opłaci ci się przesyłka z zagranicy



Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że ceny części do tych modeli będą malo atrakcyjne? Zapewniam Cie że wlaśnie do tych modeli są atrakcyjne a w porównaniu z innymi markami to nawet bardzo.

Odpowiedz dla kolegi:
Wybierz sam sobie markę , model itp. Jeżeli nie chcesz startować w zawodach to okres od 2 tygodni oczekiwania na części nie robi Ci różnicy.

_________________
Jelcz Mikrus
GG9531784


Ostatnio edytowano Pn gru 26, 2005 12:48 am przez Artur Dzierzęcki, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 25, 2005 11:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 4:27 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Rzeszów
Wszedłem na tą strone http://www.defenateam.pl/nowosci.htm i tam nie mam cześci do tego GS. czy to nie tu sa te części??

_________________

GG: 4952332


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 25, 2005 11:47 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 8:59 pm
Posty: 2076
Lokalizacja: Jelcz Laskowice
michaln007 napisał(a):
Wszedłem na tą strone http://www.defenateam.pl/nowosci.htm i tam nie mam cześci do tego GS. czy to nie tu sa te części??


Są , jeszcze nie wprowadzone do sklepu.

_________________
Jelcz Mikrus
GG9531784


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 8:58 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 4:27 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Rzeszów
No dobra to teraz opowiedzcie wszystko co wiecie na temat tego GS EVO: kto produkuje dla nich aparaure,jak sie sptawdza w terenie, co sie psuje w tym modelu , jednym slowem wszystko co sie da :D

_________________

GG: 4952332


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 9:48 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 26, 2004 2:27 pm
Posty: 853
Lokalizacja: RC Smoki Kraków; hobao hyper 8 pro
Ofna lx comp. nie nadaje się na zawody także jeżeli zdecydujesz się na ten model i w przyszłości zechcesz wystartowac w zawodach to bedziesz zmuszony wymienic silnik i zbiornik paliwa, natomiast GS Evo rtr, jest przystosowany do zawodów, spełnia wszystkie parametry modelu dopuszczonego do zawodów a także posiada w zestawie aparature FM.

ps. panie Arturze czy GS Storm rtr + i GS Evo rtr to dwa takie same modele o różnych nazwach (jedna na USA druga na EUR) czy dwa zupełnie inne modele ?

_________________
Pozdrawiam,
Maciej Pożycki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 10:07 am 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 8:59 pm
Posty: 2076
Lokalizacja: Jelcz Laskowice
rst napisał(a):
Ofna lx comp. nie nadaje się na zawody także jeżeli zdecydujesz się na ten model i w przyszłości zechcesz wystartowac w zawodach to bedziesz zmuszony wymienic silnik i zbiornik paliwa, natomiast GS Evo rtr, jest przystosowany do zawodów, spełnia wszystkie parametry modelu dopuszczonego do zawodów a także posiada w zestawie aparature FM.

ps. panie Arturze czy GS Storm rtr + i GS Evo rtr to dwa takie same modele o różnych nazwach (jedna na USA druga na EUR) czy dwa zupełnie inne modele ?



EVO to zupelnie nowy model zbudowany na bazie swojego poprzednika. Zmieniono np. mocowanie wachaczy co bylo glówną bolączką poprzednika.

Nikt nie udzieli wam odpowiedzi na temat Storm Evo, bo jest to nowość.
Na temat CL-1 już coś niecoś wiemy.

_________________
Jelcz Mikrus
GG9531784


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 10:13 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 4:27 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Rzeszów
Coraz bardziej mnie przekonujecie do tego modelu. dlatego moje kolejne pytanie czy w tym pudle ( tam gdzi ejest odbiornik) zmieści sie pakiet z 5 celi ,czy jak bede podwórkowym rajdowcem :D to czy dostane każdą cześć!!!!!! jaka mi sie tylko zepsuje albo coś sie z nią zrobi ( bo np. w Ofnie jest spis części w instrukcji to sprawdzałem większość części jest dostepne tyle że w USA) Błagam o wyćzerpujące odpowiedzi bo w styczniu chce zamówic model :D. i na koniec czy ktoś na zawodach jezdzi tymi GS jak tak to jakimi ( a co do Ofny lx comp to ma jeszcze zaduże wachacze co ją też elminuje z zawodów)

_________________

GG: 4952332


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 10:30 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 26, 2004 2:27 pm
Posty: 853
Lokalizacja: RC Smoki Kraków; hobao hyper 8 pro
Model GS CL-1 zdobył Mistrzostwo Polski 2005 oraz Vice-Mistrzostwo Polski 2005 a także kolejno 4,5 oraz 7 i 10 miejsce w klasyfikacji końcowej.

http://www.defenateam.pl/zawody/krajowe/05/offroad/mp05_offroad.php
modelu GS Evo rtr nie ma jeszcze w klasyfikacji gdyz jak p. Artur powiedział jest to nowość, a co się tyczy klasyfikacji to z pewnościa jest to kwestia czasu.

_________________
Pozdrawiam,
Maciej Pożycki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 10:36 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 26, 2004 2:27 pm
Posty: 853
Lokalizacja: RC Smoki Kraków; hobao hyper 8 pro
To samo pytanie zadałem kilka postów wyżej

rst:

Cytuj:
ps. panie Arturze czy GS Storm rtr + i GS Evo rtr to dwa takie same modele o różnych nazwach (jedna na USA druga na EUR) czy dwa zupełnie inne modele ?


Artur Dzierzęcki:

Cytuj:
EVO to zupelnie nowy model zbudowany na bazie swojego poprzednika. Zmieniono np. mocowanie wachaczy co bylo glówną bolączką poprzednika.

_________________
Pozdrawiam,
Maciej Pożycki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 7:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 4:27 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Rzeszów
No a kto robi dla GS aparature jaka firma ?? czy może sami robą ??

_________________

GG: 4952332


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 7:56 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 8:59 pm
Posty: 2076
Lokalizacja: Jelcz Laskowice
michaln007 napisał(a):
No a kto robi dla GS aparature jaka firma ?? czy może sami robą ??


Futaba

_________________
Jelcz Mikrus
GG9531784


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 26, 2005 8:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 4:27 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Rzeszów
Wiecie co sprawdziłem instrukcje od GS Storm Plus RTR i porównywałem ze zdjęciami ze strony http://www.rcmag.com/reviews/categorie/ ... ormevo.htm i na mój gust to jest to samo jak GS Storm EVO RTR wszystko jest takie same mi sie wydaje ze to sa 2 takie same modele tylko na rynek amerykański jest inna nazwa a na europejski i azjatycki inna. Bo nawet na oficjalnej stronie nie mam wzmianki że wprowadzili nowy model EVO a a azjatyckim i europejskim pisze se jest dostepna wersja evo :D. A nie chce mi sie wieżyć ze w USA by nie było evo a u nas by było :D I Artur sam mówiłeś ze miesiąc jest na TH te GS własnie wtedy wprowadzano Evo wiec to jest pewnie to samo

_________________

GG: 4952332


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Teraz jest So cze 27, 2026 3:10 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL