Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 11:25 am

Teraz jest Cz cze 25, 2026 11:25 am




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
 Tytuł: FailSafe
PostNapisane: N gru 11, 2005 5:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
Zrobię na zamówienie układ Failsafe.
Cena jeszcze nie ustalona, ale w granicach 50 zł.
Na życzenie mogę włożyć układ w koszulkę termokurczliwą, co zabezpiecza przed wodą. Zastrzegam sobie termin do 2 tygodnii.
Wszystkie zamówienia do końca Grudnia otrzymają raba w wysokości 10%, ponieważ układy będą wykonywane dopiero na początku Stycznia ( zamknięty sklep elektroniczny w pobliżu, najbliższy aż 40 km odemnie wiec nie wiem czy zdołam w Grudniu tam zajechać)
Pozdrawiam
Kuba

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 11, 2005 5:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 9:13 pm
Posty: 1723
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz.k/Warszawy
Ja byl bym chetny na 2szt wsam raz mi termin pasuje ( styczen ) :) A masz moze jakies foto jak to wyglada w Twoim wykonaniu?

_________________
Team Losi 8ight-T | SH 4.6 | DX 3.0


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 11, 2005 5:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 12, 2005 11:34 am
Posty: 101
Lokalizacja: Białystok
czy to urządzenie byłoby sprawdzone, tak żeby mieć 100% pewności, że zadziała w dobrym momencie? i jaki bedzie sposób montarzu? (bo jak trzeba mieć 3 kanał to rezygnuję)

_________________
NITRO MT2


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 11, 2005 5:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 9:13 pm
Posty: 1723
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz.k/Warszawy
Whitestock_Crisis napisał(a):
czy to urządzenie byłoby sprawdzone, tak żeby mieć 100% pewności, że zadziała w dobrym momencie? i jaki bedzie sposób montarzu? (bo jak trzeba mieć 3 kanał to rezygnuję)


Jak dobrze pamietam to fail safe podlacza sie miedzy odbirnikiem a serwem gazu, wiec 3 kanalu nie trzeba miec...

PS. Własnie jak ze skutecznoscia tego sprzetu :lol:

_________________
Team Losi 8ight-T | SH 4.6 | DX 3.0


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 11, 2005 5:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
Nie żadnego 3 kanału. Poprostu pomiędzy odbiornikiem a serwem. Mam sprawdzone, sprawdzam przed każdą wysyłką dodatkowo dołączam list jak zaprogramować, jak sprawdzić itd.
Jeżeli klient uzna że nie działa wysyła do mnie (na swój koszt) układ, ja sprawdzam, jeżeli uznam, że nie działa wysyłam nowy działający, lub zwrot pieniędzy-według uznania klienta.
Wygląda to jak płytka z diodą, scalakiem, opornikami, rezystorami itd.

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 11, 2005 5:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 15, 2005 7:00 pm
Posty: 750
Lokalizacja: Warszawa
A jest możliwość zrobienia fail safe razem z termometrem :?:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 11, 2005 6:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
chwilowo nie, ale planuje miec taka oferte w przyszlym roku.

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 11, 2005 6:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 15, 2005 7:00 pm
Posty: 750
Lokalizacja: Warszawa
To ja bym wziął coś takiego bez termometru. A jaka cena z termometrem :?:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 11, 2005 6:27 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 15, 2004 1:32 pm
Posty: 929
Lokalizacja: Bytom
Jakub Franek napisał(a):
Nie żadnego 3 kanału. Poprostu pomiędzy odbiornikiem a serwem. Mam sprawdzone, sprawdzam przed każdą wysyłką dodatkowo dołączam list jak zaprogramować, jak sprawdzić itd.
Jeżeli klient uzna że nie działa wysyła do mnie (na swój koszt) układ, ja sprawdzam, jeżeli uznam, że nie działa wysyłam nowy działający, lub zwrot pieniędzy-według uznania klienta.
Wygląda to jak płytka z diodą, scalakiem, opornikami, rezystorami itd.


A na jakim scalaku będziesz to robił?

_________________
Tylko śmigłowce :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 11, 2005 6:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
Nie wiem jeszcze ale moze na PIC12F

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 11, 2005 7:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 15, 2005 7:00 pm
Posty: 750
Lokalizacja: Warszawa
A jaka będzie cena z termometrem :?:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 11, 2005 7:06 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
Cena z termometrem hmmm.... nie wiem ile mnie wyniesie koszt czesci do zrbienia ale moze kolo 70 zl za calosc

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 11, 2005 7:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
Jest szansa, że będe robił te układy jeszcze w grudniu, co do termometrow to zaraz siadam i rysuje schemat, potem to omowie z elektronikiem, A wiec prosze pisac na jakub.franek@wp.pl zamowienia z tematem "Zamowienie"
a więc nie długo będzie możliwość kupna:
-Failsafe
-Failsafe z termometrem
-termometr

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 11, 2005 7:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 9:13 pm
Posty: 1723
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz.k/Warszawy
Ja bede chetny na 100% na 1 sam fail safe a drugi jeszcze nie wiem ale najpierw niech ktos z kolegow wytestuje to w praktyce... :wink:

_________________
Team Losi 8ight-T | SH 4.6 | DX 3.0


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 11, 2005 7:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 15, 2005 7:00 pm
Posty: 750
Lokalizacja: Warszawa
to ja biore fail safe z termometrem :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest Cz cze 25, 2026 11:25 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL