Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 5:22 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 5:22 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 7:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 14, 2004 9:35 am
Posty: 213
Lokalizacja: Kraków
to jeszcze pirdoła hihihihihheheheh :lol: :lol: :lol:

_________________
savage 25
subaru wrx z http://www.minicars.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 7:28 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 7:59 pm
Posty: 53
Lokalizacja: Rzeszów
Nie ma revo elektrycznego przynajmniej nie widzialem a tak wogóle to tak mi sie napisalo i wyszlo jakby bylo elektryczne i spalinowe :twisted:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 7:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 10, 2004 10:42 pm
Posty: 1278
Lokalizacja: Pawłowice śląskie
http://img.villagephotos.com/p/2005-4/1 ... E-Revo.jpg

http://img.villagephotos.com/p/2005-4/1 ... -Revo2.jpg

http://img.villagephotos.com/p/2005-4/1 ... -Revo3.jpg

Macie niedowiarki.....

_________________
www.prorevo.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 8:52 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lut 18, 2005 3:25 pm
Posty: 188
Lokalizacja: ..::zip stacja::.. Autko : tt-01 i stampede
:shock: :shock: :shock:

_________________
TSD SQUAD wymiata TAmiya TT i TRAXXAS STAMPEDE


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 9:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 23, 2004 7:39 pm
Posty: 353
Lokalizacja: Warszawa
to chyba nie jest fabryczna konstrukcja :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 10:47 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 18, 2005 8:17 pm
Posty: 1764
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Nie chcę nic mówić ale ten "revo" to własna konstrukcja, może i na bazie revo ale wygląda całkiem inaczej niż "revo" spalinowe. (chodzi mi tu o podwozie).

Zchodzimy z tematu.

_________________
Pozdrawiam Michał Sękal
Wspierany przez N.T.H. Usługi leśne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 19, 2005 7:45 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 08, 2004 6:55 pm
Posty: 887
Lokalizacja: Warszawa - Bielany
On jest przerobiony ze spalinowego na elektrycznego. Ale wg mnie jest to czysta głupota.

_________________
DRIFT - You Must Feel "It"
TA-05 CounterSteering


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 19, 2005 9:35 am 
Offline

Dołączył(a): Wt lut 08, 2005 2:43 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Piaseczno
Czysta, Czysta, Mniej się brudzi. :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Pt cze 26, 2026 5:22 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL