Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 9:41 am

Teraz jest Cz cze 25, 2026 9:41 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: Pt kwi 01, 2005 6:56 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
HPI Polska i Biuro Festiwalu Modelarstwa opracowuje projekt kontraktów i programu sponsorskiego dla zawodników. Ilość szczegółów i konieczność dostosowania do polskich realiów wymaga jeszcze trochę czasu.

Niemniej z okazji Mistrzostw Polski mamy dla Was pewną propozycję.

Dla zawodników, którzy zajmą 1,2 lub 3 miejsce w ramach Mistrzostw Polski HPI oferuje modele po znacznie obniżonych cenach ok. 40/50% taniej.
1. Micro RS4 nr kat.-606 w cenie – 250 zł brutto
2. Sprint 2 nr kat.-323 w cenie – 400 zł brutto
W ramach programu każdy zawodnik z wymienionej grupy ma prawo do zakupu po 1szt. modelu Sprint i 1szt. Micro w powyższych cenach.
Propozycja będzie aktualna do 15-04-2005r i dotyczy zwycięzców wszystkich klas modeli rozgrywanych w ramach MP.
Dokładny opis modeli dostępny na http://www.hpi.pl lub http://www.sklep.hpi.pl

Pozdrowienia
Dariusz Flisiak

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 06, 2005 11:03 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
W związku z zapytaniami od zawodników wyjaśniamy, że w związku z przesunięciem terminu MP promocja na modele sprint i micro oczywiście nadal obowiązuje.
Propozycja będzie aktualna do 30-06-2005r i dotyczy zwycięzców wszystkich klas modeli rozgrywanych w ramach MP.

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Ostatnio edytowano Pt wrz 23, 2005 5:56 am przez HPI Polska, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 17, 2005 6:03 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
Oferta Sponsoringu od HPI Polska.
Niestety z powodów rodzinnych nie mogłem uczestniczyć w zawodach MP niemniej zgodnie z wcześniejszymi obietnicami podjęliśmy decyzje o wprowadzeniu w życie sponsoringu zawodników w klasie IC 8 MT Standard.
Sponsoring polega na umożliwieniu zawodnikom zakupu modeli HPI Savage oraz części po wyjątkowo promocyjnej cenie. Szczegóły w zakresie praw i obowiązków Sponsorowanego oraz HPI Polska zawiera umowa sponsorska.
Wsparcie HPI obejmuje 10 finalistów Mistrzostw Polski w klasie IC 8 MT.
Celem sponsoringu jest stworzenie grupy zawodników HPI Racing Team Polska, udzielenie im wsparcia technicznego, oraz wyłonienie reprezentacji Polski na międzynarodowe zawody HPI Challenge 2006.
Zainteresowanych zawodników prosimy o kontakt pocztą e-mail na adres hpi@hpi.pl i przesłanie ksero dowodu osobistego oraz potworzenia informacji o zajmowanym miejscu w MP. Nr Fax 0-42 6739933,
Zamówienia będą przyjmowane do końca września 2005r.
Zamówione modele będą gotowe do odbioru najdalej do końca października 2005.

Dla Mistrza Polski 2005r
ADRIANA TUZA
Firma HPI Polska ufundowała model Savage 4,6 SS
Uroczyste wręczenie nastąpi w czasie zawodów HPI Off-road Challenge Polska w dniach 24/25-09-2005r.

Lista zawodników których dotyczy oferta sponsoringu:

1 TUZ Adrian
2 CIESLINSKI Janusz
3 AUGUSTYNOWICZ Marcin
4 KORNASZEWSKI Jan
5 DZIOBON Krzysztof
6 BRUDNIK Wojciech
7 JASINSKI Marcin
8 BARTOSZEK Maciej
9 MAZUR Jakub
10 TOKARZ Tomasz

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 23, 2005 6:06 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
Jutro kolejne zawody.
Więcej w temacie najdziecie tu - http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?t=10360
W związku z porą roku może to być ostatnia impreza w tym sezonie na torze ziemnym. Finał HPI Challenge rozegramy prawdopodobnie na hali. Zobaczymy, jaka będzie pogoda w przyszłym miesiącu. Serdecznie zapraszamy zarówno zawodników i widzów.

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 06, 2005 7:26 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
Z racji innych obowiązków nie będziemy mogli pojawić się na zawodach w Katowicach. Niemniej chciałbym wesprzeć nagrodami tą imprezę i mam następującą ofertę.

1. Dla zwycięzcy zawodów w klasie E-18 Micro (nie mylić z E-18 Micro Open) oferujemy model HPI nr kat 607 - MICRO RS4 KIT WITH VW BEETLE CUP RACER BODY

Obecnie w klasie E-18 Micro nie ma zgłoszonych zawodników.
W związku z tym, aby uniknąć niejasności informuję ze nagroda w tej klasie będzie wręczona, jeśli odbędzie się wyścig tej klasy zgodnie z przepisami, czyli do startu zgłosi się min 5 zawodników.

2. Dla zwycięzcy zawodów w klasie E-10TC 540 oferujemy model HPI nr katalogowy 607 - MICRO RS4 KIT WITH VW BEETLE CUP RACER BODY .

Po ogłoszeniu oficjalnych wyników nagrody będą do odbioru w siedzibie firmy w Łodzi.
Dodatkowo oferujemy sponsoring w tych klasach polegający na udzieleniu upustów na zakup nowych modeli Micro i Sprint. Szczegóły na priv od poniedziałku.

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 19, 2005 10:02 am 
Offline

Dołączył(a): Pt cze 10, 2005 11:26 am
Posty: 36
Lokalizacja: Nowy Sącz
Witam

Pragnę podziękować Firmie HPI POLSKA za ufundowanie nagrody za pierwsze miejsce w klasie E-10TC 540 na zawodach w Katowicach,
a Panu Dariuszowi Flisiakowi dziękuję za szybkie przesłanie nagrody-
modelu MICRO RS4 KIT WITH VW BEETLE mojemu synowi.
-------------------------------
Pozdrawiam Tadeusz Wojtarowicz
SKM Nowy Sącz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 9:41 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL