Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:55 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:55 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor
PostNapisane: Śr maja 18, 2005 7:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 10:11 pm
Posty: 1406
Lokalizacja: Warszawa
Sprzedam samo podwozie ofny hyper 7. Byłem nia na jednych zawodach i byłkamienisty tor przez co podwozie jest troszke porysowane, lecz sprawy techniczne są w 100% sprawne oraz w stanie bardzo dobrym. Modelem wypaliłem 4.5 litra paliwa i za cały komplet cena jaka mnie interesuje to 1550zł z wysyłką na moj koszt oraz swieca mega gratis. Lub cały zestaw bez silnka i wydechu za 1200zł. Za 1500 zł zestaw zawiera( starter box, aparature, podwozie, grzałkę do swiec bez baterii, oraz klucze które dostałem do zestawu)
Zdjęcia wysyłam na meila lub w niedługim czasie umieszcze tutaj linki. O kontakt proszę pod numer 502527722 po 15 lub meil zieluch@50cc.pl odpisuje jescze tego samego dnia lub gg 1545968

_________________
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1098538


Ostatnio edytowano Cz maja 19, 2005 1:48 pm przez Michał Zieliński, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr maja 18, 2005 9:40 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 8:58 pm
Posty: 46
Lokalizacja: Mosina
Poproszę o fotki. ciosany@wp.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 20, 2005 2:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 10:11 pm
Posty: 1406
Lokalizacja: Warszawa
Wysłałem zdjęcia juz :D

_________________
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1098538


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 20, 2005 3:08 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 13, 2005 7:43 pm
Posty: 217
Lokalizacja: Żywiec
mi tez mozesz wyslac :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So maja 21, 2005 8:15 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 10:11 pm
Posty: 1406
Lokalizacja: Warszawa
Poprosze o e mail. W sprzedarzy została tylko opcjia bez silnika, z aparatura podwoziem i starter box za 1300zł lub bez startera za 1200. 2 kompletem kół w średnim stanie :D

_________________
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1098538


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So maja 21, 2005 1:17 pm 
Offline

Dołączył(a): N lis 30, 2003 2:31 pm
Posty: 452
Lokalizacja: Pabianice
jaki mas zstarterbox ? .... potrzebuje sterter


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So maja 21, 2005 1:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 10:11 pm
Posty: 1406
Lokalizacja: Warszawa
Starter taki jka jest w komplecie do OFNY. Starter sprzedam tylko wtedy gdy sprzedam model
pozdrawiam

_________________
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1098538


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 26, 2005 9:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 10:11 pm
Posty: 1406
Lokalizacja: Warszawa
Oferta jest nadal aktualna :D

_________________
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1098538


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:55 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL