Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:27 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:27 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor
PostNapisane: Cz maja 05, 2005 4:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 03, 2005 10:46 am
Posty: 105
Lokalizacja: Brody
No i mam problem jak najprościej jest wymienić tą zębatkę ? czy koniecznie trzeba rozkręcać samochód żeby wydobyć skrzynię biegów ? nie ma innego sposobu ?

Pomocy :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz maja 05, 2005 5:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 15, 2004 8:11 pm
Posty: 253
Lokalizacja: Warszawa
Łukasz L napisał(a):
No i mam problem jak najprościej jest wymienić tą zębatkę ? czy koniecznie trzeba rozkręcać samochód żeby wydobyć skrzynię biegów ? nie ma innego sposobu ?

Pomocy :)

Odkrecasz 4 srubki imbusowe mocujace silnik i jego łoze do różowej plyty ( dostep od spodu przez dziury w skid plate). Odpinasz wydech - chwytasz jakimis drobnymi szczypcami sprezynke - odpinasz i zdejmujesz wydech. Wyciagasz silnik wkladasz spura. Rozwalenie spura oznacza ze najprawdopodobniej silnik przesunol sie wzgledem skrzyni biegow - ktoras ze srubek musiala sie poluzowac.. sprawdz je wszystkie ;]... (metoda sprawdzona dla konfiguracji cb15t spur 49t)

_________________
[url=http://www.rcbziom.com.plrcBziom[/url] <- spotkania, filmy, zdjecia, artykuly
rcBziom <- sklep
Savage + jr xs3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 05, 2005 5:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 03, 2005 10:46 am
Posty: 105
Lokalizacja: Brody
Ano nie pomyślałem żeby silnik odkręcić :D

Dziś już późno i nie będę go rozbierał, jutro się zobaczy może nie będzie tak strasznie :)

hansio:: dzięki za pomoc :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 05, 2005 5:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 15, 2004 8:11 pm
Posty: 253
Lokalizacja: Warszawa
Łukasz L napisał(a):
Ano nie pomyślałem żeby silnik odkręcić :D

Dziś już późno i nie będę go rozbierał, jutro się zobaczy może nie będzie tak strasznie :)

hansio:: dzięki za pomoc :)

Spox n/p teraz Han mi zwrocil na to uwage jak pisalem o wydechu mialem na mysli odpiecie go od silnika nie trzeba go wykrecac z modelu ...

_________________
[url=http://www.rcbziom.com.plrcBziom[/url] <- spotkania, filmy, zdjecia, artykuly
rcBziom <- sklep
Savage + jr xs3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 05, 2005 11:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 03, 2005 10:46 am
Posty: 105
Lokalizacja: Brody
Zobaczę jak mi będzie wygodnie z tym wydechem, ale prawdopodobnie go wykręcę żeby przypadkiem czegoś nie połamać :) w końcu to tylko jedna śruba.

Edit::

No i już po problemie, jakoś se poradziłem, auto znów na chodzie :)

Ale teraz muszę dokładnie obserwować czy silnik się nie odkręca bo nie mam kleju do gwintów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 23, 2005 1:53 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 30, 2003 1:44 pm
Posty: 1437
Lokalizacja: Tychy
a jak ustawiacie luz miedzy zebatka na silniku a odbierajaca zebatka? Bo dzisiaj jak jeździłem na asfalcie to zjechal mi sie spur gear i tez musze wymienic.

_________________
http://www.dizzypaint.pl - CUSTOM PAINTING

MALOWANIE KAROSERII AEROGRAFEM!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 23, 2005 2:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Najlepiej na kartke z zeszytu. Wsadzasz pasek miedzy zebatki i dociskasz. Potem mozesz wziasc jeszcze jeden pasek i krecac zebatka wprowadzic go miedzy nie. Wtedy zobaczysz czy jest dobra odleglosc, jesli kartka nie jest przedziurawiona i zostaje "harmonijka" to wszystko jest ok.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 23, 2005 2:30 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn mar 07, 2005 11:16 pm
Posty: 61
Lokalizacja: Gdańsk
Słyszałem o metodzie na kartkę papieru. Wkładasz kawałek kartki pomiędzy zębatki i dopasowujesz na styk. Jak dokręcisz silnik wyjmujesz kartkę i powinno być OK (można też złożyć kartkę na pół - większy odstęp). A co do zębatki odbierającej to zajechałem ją ostatnio bo za mocno dokręciłem na niej spężynę i przy ostrym hamowaniu (podwójne tarcze na hamulcu) pięknie się zapiekła a ząbki sie ślicznie stopiły :lol: .

Hehe ktoś mnie już ubiegł z odpowiedzią... 8)

_________________
Savage 4.6 SS - z każdym dniem coraz lepszy :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 23, 2005 4:03 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 30, 2005 7:10 pm
Posty: 402
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
ja nie wiem co ma hamowanie do topienia zebatki, przeciez jak hamujesz to silnik juz nie daje gazu, wiec jak moglo sie to stopic? Ten patent z kartka sam musze sprawdzic tez bo ostatnio 18 stopila mi 47 :/

_________________
I znow powrot do tego sportu :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 23, 2005 4:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 15, 2004 8:11 pm
Posty: 253
Lokalizacja: Warszawa
Ej co rozumiecie przez stopienie zebatki ? Czy robi sie tak
http://www.glgoode.co.uk/files/Image014.jpg

_________________
[url=http://www.rcbziom.com.plrcBziom[/url] <- spotkania, filmy, zdjecia, artykuly
rcBziom <- sklep
Savage + jr xs3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 23, 2005 5:37 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn mar 07, 2005 11:16 pm
Posty: 61
Lokalizacja: Gdańsk
Od czegoś w końcu jest ta tarcza. Jak gwałtownie hamujesz silnik jest jeszcze na wysokich obrotach i zanim obroty spadną do momentu aż sprzęgło zwolni zębatkę atakującą, odbierająca powinna się "slizgać" na tarczy. Moja niestety była za ciasno skręcona i po kilku razach nie wytrzymała. Mam nawet zdjęcia z tej akcji jak ktoś jest ciekawy efektu to moge mu wrzucić fotki na maila

_________________
Savage 4.6 SS - z każdym dniem coraz lepszy :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 23, 2005 7:05 pm 
Offline

Dołączył(a): So maja 14, 2005 9:40 am
Posty: 290
Lokalizacja: okolice Warszawy
patryyyk1@o2.pl nie mam sava ale poproszę...

_________________
GG 3805689


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 23, 2005 8:22 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 30, 2005 7:10 pm
Posty: 402
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
Tomek Ty masz troche mocniejszego sava niz ja wiec moze dlatego u mnie tak sie nie dzieje ;) Taka zebatke jak ktos pokazal na gorze to juz mialem ponad 5 razy, zle ustawienie niestety wychodzilo :/

_________________
I znow powrot do tego sportu :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 24, 2005 1:02 am 
Offline

Dołączył(a): So lip 17, 2004 11:49 am
Posty: 448
Lokalizacja: Zabrze
Zembatke mozna zjechac nie tylko przy zlym ustawieniu CB i SG ale takze w przypadku kiedy np w sprzegle padna sprzezynki klocki slizgaja się po dzwonku. Wtedy dzwonek rozgrzewa sie strasznie i poporostu roztapa zembatke a co za tym idze mieli pieknie ząbki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 24, 2005 5:15 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 30, 2005 7:10 pm
Posty: 402
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
oj to jesli juz tak mowimy kiedy mozna mielic zebatke to mozna ja tez zjarac jesli np kola modelu sie zablokuja i damy osro depa. Ja tak mialem 2 razy :/

_________________
I znow powrot do tego sportu :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:27 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL