Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:22 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:22 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor
PostNapisane: Śr kwi 13, 2005 6:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 25, 2003 4:25 pm
Posty: 482
Lokalizacja: Warszawa
Witam zapraszam na strone www.vantageracing.com :wink: Szczerze mówiac jestem zachwycony.....

_________________
http://www.rcpics.net/member/kanon


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 14, 2005 8:58 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 06, 2003 4:08 pm
Posty: 203
Lokalizacja: tychy
nie potrzebnie przekombinowane...jak udeżysz w coś kołem z takim wachaczem to niedośc że wyrwiesz bulkheada to niewiem co jeszcze nie wytrzymie... lepiej plastikowe wachaczyki za 4 dolce para i pęknie wachacz a nie wyrwie calego przodu ... jedynie klatka jest dobrym pomysłem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 14, 2005 9:06 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 25, 2004 10:35 pm
Posty: 29
Lokalizacja: Wilanów
Witam,

Również uważam, że klatka to fajna sprawa (oszczędzę nieco na kupnie nowych karoserii a poza tym wygląda ekstra). Sprawdźcie tę wersję alu firmy RC-Solutions.
https://securehost59.hrwebservices.net/ ... 20&CID=HPI

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 15, 2005 9:59 am 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 22, 2004 4:51 pm
Posty: 31
Lokalizacja: Warszawa
Cześć, czy komus udało się ustalic cene tych klatek. Bo jakby cena była rozsadna i ktoś by to sciągał to chetnie się dołącze.
Pozdrawiam
O.

_________________
Savage25 Kanał 56 częst. 40,735 FM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 15, 2005 4:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 15, 2004 8:11 pm
Posty: 253
Lokalizacja: Warszawa
http://store.savagess.com/product_info.php?products_id=805
Twarda sztuka ale do pogiecia :) poszukam fotek takiej pogietej :] ;]

_________________
[url=http://www.rcbziom.com.plrcBziom[/url] <- spotkania, filmy, zdjecia, artykuly
rcBziom <- sklep
Savage + jr xs3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 15, 2005 10:49 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn kwi 05, 2004 6:06 pm
Posty: 322
Lokalizacja: Walbrzych
ja mam fotke złamanej takiej ...to tylko amerykanim mugl zrobic...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 16, 2005 10:07 am 
Offline

Dołączył(a): So gru 25, 2004 10:35 pm
Posty: 29
Lokalizacja: Wilanów
Cześć,
czy ktoś kupował już w tym sklepie: http://store.savagess.com/product_info. ... cts_id=805
Jest tu nieco drożej niż na stronie producenta RC-Solutions, którą podałem wam wcześniej, ale jak na razie od 3 dni sie do mnie nie odezwali na pyt. czy zrobią wysyłkę do Warszawy oraz/lub gdzie mają dystrybutora w Europie.:(
Widziałem taka klatke też na niemieckiej stronie http://savage-shop.com/, ale na razie również milczą w temacie wysyłki do Warszawy.:(

Prosba jeśli ktoś ma sprawdzone źródło z dostepną tam klatką RC-Solutions, to niech da namiary (ewent. wspólne zamówienia). Jestem zdecydowany na taką inwestycję w mój sprzęt.

Czekam (i myślę że nie tylko ja) na info! :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:22 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL