Witam mam do sprzedania cos co jest bardzo potzrebne gdzy nie masz w ładowarce funkcju rozładowywania a chcesz utrzymac akusy w jak najlepszej kondycji!!
Zozładowywuje pakiety od 4,8 do 12 V !!
Cena 40zł
Oraz
2 x aku firny Carson 2300 7,2V 6 cell
maja po 2 miesiące ładowane po 10 razy!!
cena 60zł za sztukę !!!!!!
Kontakt 600-45-23-57
numer gg. 6782759
_________________
Xray XT8 SH P6 4,6
XXX-S & Lehner basic 5300 & Lehner Warrior 7018
Tb-02 & Dr. Speed
Academy SP3 EX
Futaba 3PM S
Hellfire SS - był
gg.528392 mail:
mr.byku@gmail.com