Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 10:31 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 10:31 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor
PostNapisane: Wt lut 15, 2005 3:11 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 22, 2004 4:51 pm
Posty: 31
Lokalizacja: Warszawa
Witam Wszystkich, perwszy raz zaczynam temat, więc proszę o wyrozumiałość. Do rzeczy.
Czy w Waszych Savage też wygina się przedni wał, ten między szkrzynią biegów a dyfrem? U mnie jest standardowy (Savage 25) i już drugi raz się pogioł, tzn jest skrzywiony i skrecony. Zmiany w autku to wymiana serwa kierunku na mocniejsze i przełożenie SF2 na gaz-hamulec, tarcze hamulca standard. Może to od hamowania. Teraz chcę wstawić mocniejszy wał, ten srebrny z SS. Może ktoś z Was miał u siebie taką przypadłość, i dał sobie z nią radę. Będę wdzięczny za info. Pozdrawiam
Olek20
p.s. sorry że takie długie.O.

_________________
Savage25 Kanał 56 częst. 40,735 FM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 15, 2005 4:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 19, 2003 2:33 pm
Posty: 155
Lokalizacja: Warszawa
pare dni temu ogladalem w moim SS jak moj wal (czarny, srebrny jest dopiero w savie 46) wyglada i jest juz skrecony o jakies 20 stopni w kierunku jak dzialaja sily przy hamowaniu. a hamulec mam 2 tarczowy i model staje na przednich kolach przy hamowaniu. pewnie do konca sezonu skonczy tak jak waly boczne ktore niby byly HD (serebrne) - czyli w 2 kawalkach :evil: obecnie testuje waly boczne GPMa http://store.savagess.com/product_info.php?cPath=21_27&products_id=383 jesli sie sprawdza to centralne tez takie kupie.

a czy warto wymieniac na HD - wedlug mnie nie, bo maja ta sama grubosc a GPMa sa o 1mm grubsze a to daje ok 35% wieksza wytrzymalosc (liczone dla stali bo nie mam danych o wytrzymalosci tytanu)

_________________
amar

rcBziom [kropka] com [kropka] pl <- spotkania, filmy, zdjecia

Wyciąganie kasy za linki w podpisie do niekomercyjnej strony jest żałosne.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 10:31 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL