Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:10 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:10 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor
PostNapisane: Pt sty 28, 2005 5:43 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 20, 2004 9:40 pm
Posty: 186
Lokalizacja: warszawa
mam do wyboru uzywanego dirta - http://allegro.pl/show_item.php?item=40144670 i savage .25 - savage muze sam sprowadzic z towerhobbies. Cena pierwszego jest taka jak sami widzicie zas drógiego to 400$ plus sprowadzenie.

Powiedzcie mi czy ten dirt jest dobry i do jakiej ceny warto licytowac ?
I powiedzcie mi ile bedzie mnie kosztowac sprowadzenie savaga !?

Co wy byśle brali i jak z częściami ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 28, 2005 5:45 pm 
Offline
PSVADEK
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 14, 2004 12:20 pm
Posty: 1842
Lokalizacja: Rzeszów Auta: ...TRAXXAS REVO 3,3... .ASSO TC3 BRUSHLESS.
na dirta zero ofert napisz na gg do dedsea'y moze jeszcze cos utargujesz mysle ze sie opłaca

_________________
Obrazek
......Tornado Team......
www.RC.RZESZOW.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 28, 2005 6:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 06, 2004 6:01 pm
Posty: 442
Mam Savage i jestem bardzo z niego zadowolony.Czesci do niego jest bardzo duzo i sa dostepne.Moj kolega ma Dirt Demona ale dlugo nie pojezdzil, poniewaz zepsula sie zebatka w skrzyni biegow.Bierz Savage :wink: 8)

_________________
KUZI OGNIAAAAAAA!!!!!!!

Pozdrawiam,
Marcin


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 28, 2005 6:17 pm 
Offline
-=ADA$=-
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 7:51 am
Posty: 3467
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
Dirt demon mam swoje wady jak na przyklad bardzo cienka zembatka odbierajaca (przez co trzeba dokladnie ustawic odleglosc miedzy zembatkami), niedokrecone sruby z tylu silnika (to latwo naprawic) i dosyc wrazliwe gorne wachacze, ale prowadzi sie o niebo lepiej od savage, roznica jest doslownie kosmiczna, jak dla mnie DD wygrywa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 28, 2005 6:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
popieram Adama, jak sie dobrze ustawi zebatki spur gear i clutch bell to sie pojezdzi tak samo dlugo jak Savagem, dokaldnie te objawy sprawdzilem na swoim modelu (chcoc moj nieco :mrgreen: rozni sie od serii), jezdzilem rowniez savagem...i pod wzgledem jazdy DD jest o niebo lepszy od Savage...Savage tez ma swoje wady o ktorych bylo niejednokrotnie pisane na forum, poszukaj a sie dowiesz, jest specjalny watek odnosnie Savage.....A co do kupna to ja bralbym DD, co do czesci to kupisz je na ebay lub np na TH. Dodatkowy + DD to ze masz juz alu amorki, alu wierzyczki amorkow, wsteczny w serii, wiec jezeli chciabys to dokupic do Savage to wyjdzie spora kwota...

Nowy DD z TH to koszt ok 1700zl z transportem lotniczym, a Savage ok 1650zl..... wiec roznica w cenie niewielka.

Savage 25... wiesz w kazdym modelu cos sie moze popsuc....

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 28, 2005 6:41 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn kwi 05, 2004 6:06 pm
Posty: 322
Lokalizacja: Walbrzych
DD! Wiecej aluminum w seryjnym w przeciwienstwie do savaga bo jest tam sporo seryjnego plastiku. DD:D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 28, 2005 6:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 5:23 pm
Posty: 423
Lokalizacja: Białystok Auto: Carson Stormracer AMT: Alfa Romeo 156
Też bym wybrał Dirt Demona :-)

_________________
Kanał 5 27MHz
27.195
Carson Stormracer CS-4B buggy
http://www.rcpics.net/member/Pawlas
GG: 8450519


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 28, 2005 10:50 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 20, 2004 9:40 pm
Posty: 186
Lokalizacja: warszawa
Tak ale wlasnie za dirta trzeba doplacic około do wysyłki duzo wiecej jesli chce nowego bo on jest za duzy i musi byc nadawany jakims innym transportem - wyczytałem to w umowie. Ale w polsce gdzie dostane części ? I moze mi ktos zamówić furke na Towerhobbies; tzn nie od razu ale w najblizszym czasie ? odpale ze 100zł.

Ale czy części do DD dostane w polsce ? Jestem z wawy jak tak to gdzie.... ? A co do psucia sie savage to mozecie dac mi linka do tego wątku ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 28, 2005 10:58 pm 
Offline

Dołączył(a): So lip 17, 2004 11:49 am
Posty: 448
Lokalizacja: Zabrze
Link jest na samej górze działu MT, no i jest całekiem obszerny ;)
http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?t=2181


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:10 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL