Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 12:32 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 12:32 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 21, 2005 4:28 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 06, 2003 4:08 pm
Posty: 203
Lokalizacja: tychy
te slicki mają tylko troche większą średnice i mniejsze opory bo te opony co mam teraz mają ogromny traktorowaty bierznik... myśle ze można podłączyć jeden silnik do evx tylk trza by było z tych 4 kabli do silników + połaczyć z + i do + od silnika a - z - i do - od silnika wtedy myśel że szło by pożadne silniki tam podpiąć typu 800,900

Tylko potem jest kwestia srednicy silnika , ten kto widział e-maxxa z bliska wie zę pomiędzy standardowymi silnikami a skrzynią zaraz miedzy nimi jest malutko miejsca , ten haker co mam ma dośc większą średnice niż standardy i można stosować tylko żebatke 7,2żebowa jako odbiorcza bo inaczej niedało by sie spasować atakującej i odbiorczej(ten łuk na jedną srubke nie pozwala na bliższe przysunięcie jak i sam silnik chaczy o obudowe ...)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 24, 2005 2:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 14, 2004 3:07 pm
Posty: 802
Lokalizacja: <<<Dzięgielów>>>
Jeszcze chciałem się zapytać o czas jazdy.
Na standardzie czyli 2 silniki i 2 akusy np.2400nicd ile będzie jeździć?
Jaki czas???

_________________
Pozdrawia Jarosław Damiec


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 24, 2005 2:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
[quote="jarox91"]Jeszcze chciałem się zapytać o czas jazdy.
Na standardzie czyli 2 silniki i 2 akusy np.2400nicd ile będzie jeździć?
Jaki czas???[/quote



7-12 min tak srednio, zalezy jak bedzie sie jezdzilo.

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 24, 2005 3:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 14, 2004 3:07 pm
Posty: 802
Lokalizacja: <<<Dzięgielów>>>
O jej to mało!!! A jeszcze trzeba 2 akusy!!! I tylko 10min. Nawet jak będę miał 6 akusów. To Raczej żadnej frajdy z jazdy nie będzie!
Już wole spalinkę :P

_________________
Pozdrawia Jarosław Damiec


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 24, 2005 3:29 pm 
Offline
PSVADEK
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 14, 2004 12:20 pm
Posty: 1842
Lokalizacja: Rzeszów Auta: ...TRAXXAS REVO 3,3... .ASSO TC3 BRUSHLESS.
http://www.elprog.com.pl/polski/?strona ... rona=02/01

jak kupisz taką ładowarke to frajda bedzie z tego co wiem to ona moze ladowac 24 ogniwa naraz :shock:

_________________
Obrazek
......Tornado Team......
www.RC.RZESZOW.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 24, 2005 3:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 14, 2004 3:07 pm
Posty: 802
Lokalizacja: <<<Dzięgielów>>>
Ten PULSAR2 ma aż do 30cel! Tylko ile kosztuje! hoho! PULSAR1 też jest drogi. Ja potrzebóję coś co ładuje 3000nicd i nimh i kosztuje 200-300zł.

Coś mnie bierze na spalinkę. :?

_________________
Pozdrawia Jarosław Damiec


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 24, 2005 3:49 pm 
Offline
PSVADEK
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 14, 2004 12:20 pm
Posty: 1842
Lokalizacja: Rzeszów Auta: ...TRAXXAS REVO 3,3... .ASSO TC3 BRUSHLESS.
napisz do mnie na gg 2388326

a ten pulsar 2 kosztuje cos kolo 900 zł

_________________
Obrazek
......Tornado Team......
www.RC.RZESZOW.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 24, 2005 4:25 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz gru 30, 2004 3:47 pm
Posty: 315
Lokalizacja: Z DALEKA
Wybaczcie jesli sie myle ale to ile moze cel ladowac nie zalezy od tego ile pakietow (z tego co sie orientuje to tylko jeden pakiet naraz a tzw e-maxxowskie pakiety dwa naraz)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 24, 2005 4:48 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 06, 2003 4:08 pm
Posty: 203
Lokalizacja: tychy
jęsli podłączymy np 4 pakiety szeregowo (+ do -) itd to te 4 pakiety bedą sie zachowywać jak by to był jeden pakiet z 24celami....

Najlepiej jesli wszystkie akkusy byłyu zbliżone poziomowi zużycia i faktycznej pojemnośći , jeśli jedne pakiet bedzie starszy i o mniejszej pojemnośći to ładowarka naładuje ten o mniejszej do pełna i sie wyłączy a ten o większej pojemności zostanie niedoładowany....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 27, 2005 9:38 am 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 08, 2004 4:37 pm
Posty: 41
Lokalizacja: Wrocław
Ja do tych kolegów co szukaja taniego Trucka:
Tamiya ma taki fajny samochód 4x4 z jednym silnikiem i wydaje się całkiem niezły: tu jest opis:
http://www.tamiyausa.com/product/item.p ... t-id=58161
tu jest opis nowszej wersji tej serii: http://www.tamiyausa.com/product/item.p ... t-id=58324

tu masz na TH: http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... LXGA83&P=7 - cena z aparaturą itp, oraz ładowarką 223 $

a tu są filmy i fotki tej serii i pokrewnych w akcji:
http://www.rcpics.net/media.php?PHPSESS ... rch=search

http://www.rcpics.net/media.php?PHPSESS ... rch=search

Warto tez zobaczyc ten pierszy film (Badger's Mountaineer test run) z tej strony - na mnie zrobil wrazenie:
http://www.nor-calrcrc.com/modules.php? ... _album.php


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 27, 2005 10:20 am 
Offline
-=ADA$=-
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 7:51 am
Posty: 3467
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
Jak obejrze ten film to wyedytuje tego posta, ale Badger bardzo duzo zmienia w swoich samochodach, co czasami kostuje a czasami nie (ciecie ramy na przyklad). I to co on i pare innych osob z www.rccrawler.com robi z samochodami to przechodzi ludzkie pojecie.
A dla urozmaicenia kilka zdjec kilku TLT-1 http://www.rcrockgear.com/ORCRC/2005/01-23-2005/
Oraz maly film
http://www.gerrish.net/TLTinvasion.wmv (no dobra nie tak maly 51mb)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 27, 2005 10:41 am 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 08, 2004 4:37 pm
Posty: 41
Lokalizacja: Wrocław
ten szary jest piękny: http://www.rcrockgear.com/ORCRC/2005/01 ... CT6648.jpg
Jaki Twoim zdaniem byłby koszt zobienia tak tlt?

Moze i przerabia swoje modele bardzo, ale ogólnie uwazam ze te trucki wyglądają bardzo realistycznie - sam myślę o kupnie takiego do jazdy w chacie - wystarczy kilka kamoli pod szafą i mozna robić tor przeszkód ;) wieczorami.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 27, 2005 12:42 pm 
Offline
-=ADA$=-
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 7:51 am
Posty: 3467
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
Trzeba sie liczyc z kosztem okolo 1300-1500 pln, samo podwozie kosztuje $160 do tego warto wymienic podwozie- takie zeby dobrze po kamieniach jezdzilo okolo $50-$100 :D (zostaja tylko mosty) przekladnie ( to nie jest takie drogie bo z traxxasa stampede), polosie od przekladni do kol okolo $15, No i elektronike, serwa i silnik.
Ale ten koszt to sie zwraca, to mam na mysli ze takie auto na jednym pakiecie jezdzi np 45 min do 1,5H czyli bardzo duzo zabawy. I osobiscie uwazam ze warto bo zabawy jest masa!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Śr cze 24, 2026 12:32 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL