Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:54 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:54 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
PostNapisane: Pn gru 30, 2013 1:33 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 10:41 am
Posty: 1992
Lokalizacja: Kraków
rozjaśnij sytuację bo na razie mam wrażenie że chcesz uzyskać zasilanie z powietrza

_________________
KS Wanda Sekcja Modelarska RC Kraków


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 30, 2013 6:29 am 
Offline

Dołączył(a): So paź 26, 2013 9:13 am
Posty: 103
To może bedzie prościej i łatwiej do zrozumienia dla wszystkich. Pod co podłączyć ledy? Czy w konektorze widocznym na zdjeciu jest napięcie?

Wysłał S4


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn gru 30, 2013 7:54 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 10:41 am
Posty: 1992
Lokalizacja: Kraków
Ledy podłącza się do odbiornika, ale niema reguły. Czy jest napięcie ? Nie wiadomo bo nie wiem gdzie idzie ta wtyczka co pokazałeś.

_________________
KS Wanda Sekcja Modelarska RC Kraków


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 30, 2013 12:25 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 26, 2013 9:13 am
Posty: 103
Wychodzi z regulatora.

Wysłał S4


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn gru 30, 2013 1:10 pm 
Offline

Dołączył(a): N cze 30, 2013 11:44 am
Posty: 361
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
A ta wtyczka przy reglu nie jest dedykowana do wentylatora czasem ? Może pojawia się tam napięcie jak regulator się nagrzeje ?

Czemu bezpośrednio z nadajnika nie wziąłeś napięcia ?

_________________
Pozdrawiam
Michał Simiński


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 30, 2013 4:51 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 26, 2013 9:13 am
Posty: 103
Tu było prościej. LEDy mialem zakute pod BEC a ten byl na wierzchu.

Wysłał S4


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt gru 31, 2013 12:19 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 31, 2013 1:08 pm
Posty: 792
Lokalizacja: Świnoujście
A czasem ledy nie potrzebują większego napięcia? Też kiedyś kupiłem na pasku i się okazało, ze chyba od 7 V świeciły

_________________
RC8T (e-konwesja):Xerun 150A,LEOPARD 4274 KV2000, BMS-630MG
Savage XS Flux:Ezrun 80A,Vector4000,SF-10W
Mini Recon RTR,katamaran i kilka helikopterów


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 31, 2013 4:43 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 26, 2013 9:13 am
Posty: 103
Trudno mi powiedzieć... sprawdziłem na baterii 9V i świeciły. Podlacze pod nadajnik i zobaczymy.

Wysłał S4


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:54 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL