Czesc pod młotek idzie moj bagus castera - podwozie w dobrym stani jest to wersjapro a wiec na najmocniejszych zebatkach castera .... posiada szerego tuningowych czesci widocznych na zdjeciach , cały model na walkach cvd - swiezo wymienione wszystkiełozyska
w zapasie 2 wielki worki czesc i widoczne na zdjeciach
w tym :
złozone 2 dyferencjaly przyd lub tyl , drugie 2 do złozenia ( wszystkie na zebatkach pro , koszt 1 zebatki 130 zł- sa 4 takie do nich2 ataki po 110 zł )
kilka kompletow zwrotnic przod tyl , wachacze , 2 wiezyczki pro na przod nowe , 2nowe natyl( 5 mm) nowa tylna lotka , calkowicie nowe amortyzatory do zlozenia kilka kompletow sprezynroznej twardosci cala masa poloiek ( kilka paczek nowych ) 12 nowychutwardzanych kielichow ... jest tego naprawde dużo nowa plytapodlogowa od spaliny ... oge rozpisac jesi ktos bardzo chce ....
sprzedaje z prawie nowymikolami samopodwozie +czesci koła ( bez serwa ) w zestawie rowniez rzcyk robitronika zebatkiatakujace nasilnik oczywicie obudowa w zestawie
cena 1200 zł - samych czesci w zestawie jest na ponad 2000 zł .... + podwozie .... etc
https://picasaweb.google.com/1060538134 ... i_PE0MypTQhttps://picasaweb.google.com/1060538134 ... wpekiMjZfQw razie pytan 530108289 lub mail
grzegorzgorczewski@gmail.com