Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 5:27 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 5:27 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor
 Tytuł: Oddam Tl- 01
PostNapisane: So gru 25, 2004 10:09 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 15, 2004 9:41 am
Posty: 25
Lokalizacja: Tarnów
Oddam model tl- 01 za konsole Nokia N-gage. Model jest w pelni sprawny, w bdb stanie, dodaje, zapasowe serwo, druga obudowe, drugi pakiet akumulatorow, drugi silnik, instrukcje obslugi. Wszystko jest na lozyskach. Jest to oryginalny model Tamiya, nie jakas podrobka jak ich teraz pelno. Pytania prosze kierowac na e-mail cyrek03@02.pl badz na gg: 3672237


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 26, 2004 11:30 am 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 15, 2004 9:41 am
Posty: 25
Lokalizacja: Tarnów
Moge ten model wraz z zepsuta aparatura hi-tech lynx, kwarcami i odbiornikiem sprzedac za 510zl.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 26, 2004 3:06 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lut 11, 2004 6:40 pm
Posty: 586
to jest dział SPRZEDAM a nie ZAMIENIĘ !


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 26, 2004 3:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 09, 2004 12:57 pm
Posty: 1319
Lokalizacja: Warszawa praga Auto: Academy SP3 1/12, Tunder Tiger TIGER4WDS Associated TC3 Team Kit HPI E10 Drift
sorki za OT ale nie mogłem sie powstrzymać

JAK ODDAJESZ TO JA GO CHĘTNIE PRZYJME :lol:
A pozatym twoja tlka jest warta 400-450zł a noki n-gade 650-750

WIĘC KTO SIE Z TOBĄ ZAMIENI :lol:

_________________
http://photobucket.com/albums/b357/SeQ_PL/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 26, 2004 3:33 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 15, 2004 9:41 am
Posty: 25
Lokalizacja: Tarnów
SeQ_PL napisał(a):
sorki za OT ale nie mogłem sie powstrzymać

JAK ODDAJESZ TO JA GO CHĘTNIE PRZYJME :lol:
A pozatym twoja tlka jest warta 400-450zł a noki n-gade 650-750

WIĘC KTO SIE Z TOBĄ ZAMIENI :lol:


Nowy N-gage QD mozna miec z USA za 400 zl, a w polsce uzywany za 500zl, trzeba tylko wiedziec gdzie kupic.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 26, 2004 3:54 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr paź 20, 2004 1:26 pm
Posty: 31
p_cyrek napisał(a):
SeQ_PL napisał(a):
sorki za OT ale nie mogłem sie powstrzymać

JAK ODDAJESZ TO JA GO CHĘTNIE PRZYJME :lol:
A pozatym twoja tlka jest warta 400-450zł a noki n-gade 650-750

WIĘC KTO SIE Z TOBĄ ZAMIENI :lol:


Nowy N-gage QD mozna miec z USA za 400 zl, a w polsce uzywany za 500zl, trzeba tylko wiedziec gdzie kupic.....


Jak wiesz gdzie kupic to se kup.
nokia QD jestr wedlug mnie tak po 750zeta więc wiesz...
nie warto podwozia za QD


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 26, 2004 11:30 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 15, 2004 9:41 am
Posty: 25
Lokalizacja: Tarnów
Ale moze ktos wlasne kupil w USA i chce sobie zamienic, jakby co to moge doplacic 150 zl, albo sprzedaz za 450zl.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Teraz jest So cze 27, 2026 5:27 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL