Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 5:04 am

Teraz jest So cze 27, 2026 5:04 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor
PostNapisane: Wt wrz 11, 2012 1:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 09, 2012 2:26 pm
Posty: 1045
Lokalizacja: Białystok
Miałem na myśli ze koła są kiepskiej jakości, bo jak ci nabiorą wody to zaraz maja bicie i felga krzywa, szybko zużywają sie na asfalcie i łatwo je na nim rozciąć, ale nie mówiłem ze do trialu bedą złe.

_________________
Off-Road: Traxxas E-Revo|QuicRun 150A/Leopard 4282|Savox SC-1256TG|CVD Axles|RPM Arms|Pro-Line Trencher
SPRZEDAM Tamiya TA-05 Drift


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 12, 2012 6:25 am 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 09, 2011 8:15 pm
Posty: 253
Jeśli ładowarka, to REDOX zamiast starej Accucel6. Redox ma ten sam soft, lepsze guziczki no i cenę :)
Sprzedaliśmy już ich dużo więcej niż Accuceli i nie mieliśmy ani jednej reklamacji, a na ACC6 się zdarzały.
http://www.rctrax.pl/product/Ladowarka-balanser-REDOX-ALPHA-V2/?id=7464

Do tych ładowarek mamy czujniki temperatury: http://www.rctrax.pl/product/Czujnik-temperatury-do-ladowarek-cyfrowych/?id=7747
jak również przejściówki na pakiety NiMh: http://www.rctrax.pl/product/TRAXXAS-3029-adapter/?id=85

_________________
Modele samochodów HPI, TRAXXAS, HSP, VRX, części zamienne i akcesoria WWW.RCTRAX.PL


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt paź 12, 2012 4:09 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr wrz 05, 2012 11:24 am
Posty: 53
Lokalizacja: Węgorzewo
Na ile czasu jazdy pozwalają seryjne akumulatorki?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So paź 13, 2012 2:51 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr wrz 05, 2012 11:24 am
Posty: 53
Lokalizacja: Węgorzewo
Lepiej wziąść Summita 1:8 czy 1:10 ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So paź 13, 2012 2:52 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 04, 2009 12:09 pm
Posty: 5736
Lokalizacja: Murowana Goślina/Grajewo
max2_10 napisał(a):
Lepiej wziąść Summita 1:8 czy 1:10 ?

To to samo.

_________________
OCM KAOS DT19-T BL
Mugen Seiki MBX5T BL
Trx Summit BL
Marui Big Bear
Tamiya:
-GT-01 BL
-TXT-1
Kyosho:
-959 BL
-The Boss
-Rally Sports
-Gallop MkII


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So paź 13, 2012 2:58 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr wrz 05, 2012 11:24 am
Posty: 53
Lokalizacja: Węgorzewo
Wymiary chyba są te same ? Bo właśnie patrze , że oba mają po 56 cm długości.
Wie ktoś jak długą jazdę pozwalają seryjne akumulatorki mniej-wiecej ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So paź 13, 2012 5:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 04, 2009 12:09 pm
Posty: 5736
Lokalizacja: Murowana Goślina/Grajewo
W zależności od terenu i wciskania cyngla to od 10-30 min.

_________________
OCM KAOS DT19-T BL
Mugen Seiki MBX5T BL
Trx Summit BL
Marui Big Bear
Tamiya:
-GT-01 BL
-TXT-1
Kyosho:
-959 BL
-The Boss
-Rally Sports
-Gallop MkII


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 01, 2013 12:36 am 
Offline

Dołączył(a): Śr wrz 05, 2012 11:24 am
Posty: 53
Lokalizacja: Węgorzewo
Czym się różni Traxxas Summit w skali 1:10 od Summita Vxl?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 01, 2013 8:53 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 04, 2009 12:09 pm
Posty: 5736
Lokalizacja: Murowana Goślina/Grajewo
Wszystkim poza nazwą "summit".

_________________
OCM KAOS DT19-T BL
Mugen Seiki MBX5T BL
Trx Summit BL
Marui Big Bear
Tamiya:
-GT-01 BL
-TXT-1
Kyosho:
-959 BL
-The Boss
-Rally Sports
-Gallop MkII


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 08, 2013 1:07 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr wrz 05, 2012 11:24 am
Posty: 53
Lokalizacja: Węgorzewo
VXL również posiada blokadę dyferencjału? O co chodzi z ich dostępnością praktycznie nigdzie ich nie ma. Niestety fundusze mi się zmniejszyły i moja kwota to 1300zł . Jest jeszcze jakiś inny model godny polecenia do off roadu?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 08, 2013 10:27 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 04, 2009 12:09 pm
Posty: 5736
Lokalizacja: Murowana Goślina/Grajewo
VXL nie posiada żadnych dodatków typu blokada dyfra, światełka, czy 2 biegowa skrzynia. To jest po prostu e-revo VXL z inną karoserią i kołami.

_________________
OCM KAOS DT19-T BL
Mugen Seiki MBX5T BL
Trx Summit BL
Marui Big Bear
Tamiya:
-GT-01 BL
-TXT-1
Kyosho:
-959 BL
-The Boss
-Rally Sports
-Gallop MkII


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 08, 2013 10:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 09, 2012 2:26 pm
Posty: 1045
Lokalizacja: Białystok
Jeśli chcesz pożądny model to kupuj dużego Summita bo małym (VXL) tak nie poszalejesz. Radzę Ci poprostu dozbierać do dużego.

_________________
Off-Road: Traxxas E-Revo|QuicRun 150A/Leopard 4282|Savox SC-1256TG|CVD Axles|RPM Arms|Pro-Line Trencher
SPRZEDAM Tamiya TA-05 Drift


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 08, 2013 11:04 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr wrz 05, 2012 11:24 am
Posty: 53
Lokalizacja: Węgorzewo
A to mnie zmartwiliście , no nic jeszcze prześpię się i zastanowię co dalej robić . Chodź zastanawiałem się czy nie kupić po prostu tańszego modelu i zobaczyć czy mnie rzeczywiście to hobby wkręci i jeśli by tak było to po sezonie sprzedać i kupić drugi model .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr mar 06, 2013 2:46 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr wrz 05, 2012 11:24 am
Posty: 53
Lokalizacja: Węgorzewo
I się stało zamówiłem model w Stana Zjednoczonych tj. Traxxas Summit 1;10 .

Mam nadzieje , zę tutaj wszystko jest ok? thebarnfloor.com/catalog/product_info.php?products_id=2147#.URYu7WcsKKY

Jak by ktoś mógł się wypowiedzieć?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr mar 06, 2013 3:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 04, 2009 12:09 pm
Posty: 5736
Lokalizacja: Murowana Goślina/Grajewo
Link nie działa. Do ceny najprawdopodobniej będziesz musiał doliczyć cło i VAT.

_________________
OCM KAOS DT19-T BL
Mugen Seiki MBX5T BL
Trx Summit BL
Marui Big Bear
Tamiya:
-GT-01 BL
-TXT-1
Kyosho:
-959 BL
-The Boss
-Rally Sports
-Gallop MkII


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Teraz jest So cze 27, 2026 5:04 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL