Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 8:45 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 8:45 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor
PostNapisane: Wt lis 15, 2011 10:11 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 27, 2009 5:08 pm
Posty: 1506
Witam.
Na sprzedaż mam aparaturę 2,4Ghz Spektrum DX3E. To rewelacyjnej jakości, trzykanałowa aparatura posiadająca regulację EPA, D/R, jak i trymery. Dzięki temu, że pozbawiona jest wyświetlacza ma bardzo małe zapotrzebowanie na prąd i zasilana jest tylko czterema paluszkami/akumulatorami AA.
W zestawie odbiornik Spektrum SR300.
Bind Plug i instrukcja oczywiście też są.
Aparatura jest w 100% sprawna, nosi ślady użytkowania.
Cena to 250zł, przesyłka gratis. SPRZEDANE
Kontakt na PM
https://picasaweb.google.com/1017790464 ... 4944664002

http://allegro.pl/aparatura-2-4-ghz-spe ... 55537.html

_________________
były spaliny, były konwersje, były tragusy, były bagusy, teraz nie ma nic. No może młody czymś pojeździ ;)
Pozdrawiam, Marek Kiełbusiewicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 8:45 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL