Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:28 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:28 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 30, 2004 7:27 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 2:29 pm
Posty: 641
Lokalizacja: Poznań
Waldo,
Popieram zdanie, że gadżet ten mógłby spotkać się z całkiem sporym zainteresowaniem, ale pod warunkiem, że będzie to kompatybilne z większością modeli. Wiem, że póki co są to beta testy :), ale jeżeli planujesz sprzedaż tego na allegro, powinieneś już teraz zastanowić się jak miałoby to wyglądać np. w elektrykach on-road (mógłyś zrezygnować z pomiaru temperatury = mniejszy koszt).

Brawo za podjęcie się takiej "roboty" i co ważne, dzielenie się efektami z innymi :!:

_________________
www.rcds.prv.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 30, 2004 11:13 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 21, 2004 8:57 am
Posty: 49
Lokalizacja: Krakow - Nowy Sacz
Jeszcze sie nie zastanawialem co dokladnie ma byc w nowej wersji.
Opcja z pomiarem temperatury oczywiscie ze bedzie on/off, nie zalozysz czujnika i temp nie bedzie (a koszt to glownie czujnik).

Czujniki do pomiaru predkosci beda na kabelkach. tak aby latwo mozna bylo je zamontowac do kazdego modelu.

Jako wyswietlacz mam zamiar uzyc ten ktory jest w Noki 3310. Cena to jakies 19zl, wiec porowywalnie z tym ktory teraz zalozylem. A mozna duuuuuzo wiecej wyswietlic. Jednoczenie moze byc kilka rzeczy pokazanych. Oczywiscie wyswietlacz bedzie na aparaturze.

Jesli ktos ma pomysly co jeszcze mozna by bylo mierzyc, wyswietlac... czekam na propozycje.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 01, 2004 12:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 27, 2003 9:11 pm
Posty: 592
Lokalizacja: Chorzow Auto: Kyosho pure-teen gx-12
Wiem, ze to co teraz powiem moze byc bardzo trudne ale jesli bylaby mozliwosc mozna by pomysle o obrotach silnika

_________________
Kyosho pure-teen gx-12

Mam go i pcham go :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 01, 2004 3:00 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 30, 2003 1:44 pm
Posty: 1437
Lokalizacja: Tychy
jeszcze może być stan naladowania akusów w autku...czas jazdy itp

_________________
http://www.dizzypaint.pl - CUSTOM PAINTING

MALOWANIE KAROSERII AEROGRAFEM!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 05, 2004 10:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 06, 2004 3:23 pm
Posty: 1499
Lokalizacja: Kraków
Waldo co ty na to???
Daloby sie sama predkosc i obroty silnika ( w elektryku :D)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 05, 2004 11:31 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 21, 2004 8:57 am
Posty: 49
Lokalizacja: Krakow - Nowy Sacz
Obroty mozna zrobic. Ale na wale za przekladniami.
Jesli maja byc obroty na silniku to trzeba drugi czujnik. Ale w zasadzie da sie zrobic.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 06, 2004 8:54 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 09, 2004 12:57 pm
Posty: 1319
Lokalizacja: Warszawa praga Auto: Academy SP3 1/12, Tunder Tiger TIGER4WDS Associated TC3 Team Kit HPI E10 Drift
Ale po co obroty silnika??:| przeca w instrukcji maswz napisane :lol:

_________________
http://photobucket.com/albums/b357/SeQ_PL/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 06, 2004 2:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 06, 2004 3:23 pm
Posty: 1499
Lokalizacja: Kraków
TAK DLA JAJ!
A ile by taki bajer kosztowal????


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 06, 2004 3:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 09, 2004 12:57 pm
Posty: 1319
Lokalizacja: Warszawa praga Auto: Academy SP3 1/12, Tunder Tiger TIGER4WDS Associated TC3 Team Kit HPI E10 Drift
koło 50zł (tak myśle)

_________________
http://photobucket.com/albums/b357/SeQ_PL/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 06, 2004 4:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 27, 2003 9:11 pm
Posty: 592
Lokalizacja: Chorzow Auto: Kyosho pure-teen gx-12
SeQ_PL napisał(a):
Ale po co obroty silnika??:| przeca w instrukcji maswz napisane :lol:


Obroty tez sa wazne np. aby zobaczyc czy osiagasz max wydajnosc silnika

_________________
Kyosho pure-teen gx-12

Mam go i pcham go :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 06, 2004 5:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 06, 2004 3:23 pm
Posty: 1499
Lokalizacja: Kraków
dobra dobra....Panie Waldo :D ile to bedzie kosztowalo (jestem z Krakowa :D)???


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 06, 2004 6:20 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 21, 2004 8:57 am
Posty: 49
Lokalizacja: Krakow - Nowy Sacz
Ciezko powiedziec ile TO :) bedzie kosztowalo, bo jeszcze nie wiem co TAM bedzie.
Ale powiedzmy ze 100 do 150pln powinno wystarczyc.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 10, 2004 9:05 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt wrz 24, 2004 6:47 pm
Posty: 35
Lokalizacja: Szczecin
Jak TO będzie gotowe, to ja poproszę o jeden egzemplarz.

TO będzie w jakiejś fajnej obudowie, czy sam wyświetlacz przyklejony do aparatury?

_________________
Revo dobre jest.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 10, 2004 9:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 09, 2004 12:57 pm
Posty: 1319
Lokalizacja: Warszawa praga Auto: Academy SP3 1/12, Tunder Tiger TIGER4WDS Associated TC3 Team Kit HPI E10 Drift
Ja tesz poprosze 1 egzemplarz. TESTOWY :D

_________________
http://photobucket.com/albums/b357/SeQ_PL/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 12, 2004 9:52 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 21, 2004 8:57 am
Posty: 49
Lokalizacja: Krakow - Nowy Sacz
Najlepiej byloby wbudowac caly uklad w aparature. Ale gwarancja itp...
Wiec bedzie to osobny uklad, w obudowie, korzystajacy z zasilania w aparaturze. Zeby nie bylo dodatkowych akumulatorow.

Dla kazdego starczy... :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:28 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL