Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:48 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:48 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: Śr kwi 27, 2011 10:52 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 04, 2006 10:16 am
Posty: 202
Lokalizacja: Kraków
Witam. Jak w temacie. ZŁOM
Może być bez silnika, może być wersja Sport, może być bez budy.


Ostatnio edytowano Wt maja 17, 2011 9:58 pm przez Adam P, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 06, 2011 2:35 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt wrz 17, 2004 6:35 pm
Posty: 247
Lokalizacja: Gdansk, Rotterdam
mam tylko walki...interesuja?
http://allegro.pl/66628-lightning-stadi ... 53956.html
pozdrawiam

_________________
kontakt gg 2481531


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 06, 2011 5:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 11, 2008 8:59 pm
Posty: 80
mam coś takiego (lighting GT10) :) silnik niestety nie ma kompresji (niewiem czemu, chyba nie zalałem go niczym przed zimą) jeśli będzie ładna pogoda 8.05 to będę jeździł na ML możesz wpaść to sobie go oglądniesz, i zaproponujesz cene

_________________
HPI LIGHTNING GT10
Tunder Tiger EB4 S2 PRO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 16, 2011 9:33 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 04, 2006 10:16 am
Posty: 202
Lokalizacja: Kraków
Potrzebuję taniego, nieruchawego złoma. Proszę o podanie ceny.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 16, 2011 5:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 11, 2008 8:59 pm
Posty: 80
panie Adamie, mniałem przesłać zdjęcia ale aparacik mi padł :( może umówimy sie gdzieś na prezętacje :) tylko mam pytanie interesowała by mnie pana apka z allegro :), jak bym dorzucił GT10, z silnikiem (stan jak mówiłem w sobote) do tego dwa serwa i apka HPI TF-3 Z odbiornikiem, rotostart, kilka częśći do GT10 to jak by sie to mniało do wymiany na tą Futabe?? (jakaś dopłata, a może NIE:) ???

_________________
HPI LIGHTNING GT10
Tunder Tiger EB4 S2 PRO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:48 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL