Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 5:24 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 5:24 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 17, 2004 10:15 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 4:34 pm
Posty: 1975
Raflee napisał(a):
Ale ten smiglowiec chyba Ci sie a aucie nie zmisci... bedziesz musial zainteresowac sie wynajeciem tira ;)


miesci sie bez jakichkolwiek problemow bo juz go wozilem na tylnej kanapie. Savage do bagaznika a tyl dla smiglowca. Calkowicie nie rozumiem takich postow jak Twoj Raflee ale to szczegol. Skoro mowie, ze modele wchodza to nie musisz sie martwic jak je przewoze. Na pewno dam sobie rade wiec easy. Energie do pisania postow pozostaw sobie aby tworzyc cos na temat a nie jakies *****.

_________________
UZYTKOWNIK ZABLOKOWANY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lis 18, 2004 11:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
bar2020 napisał(a):
:arrow: czy będzie można te modele tam kupić:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:


Z okazji Festiwalu Modelarstwa HPI Polska oferuje nowy aktualny cennik
http://www.hpi.pl/download/cennik/041118_Cennik_HPI.xls
Dodatkowo udziela 5% rabatu od cen netto na modele zakupione za gotówkę na Festiwalu Modelarstwa.

Promocja dotyczy modeli:
MICRO RS4
SPRINT 2
PRO 4
RTR NITRO RS4 3 EVO
RTR NITRO RS4 MT 2
SAVAGE


Upust nie dotyczy części zamiennych i wyposażenia dodatkowego.
Serdecznie zapraszamy 20/21-11-2004. Łódź ul. Ks. Skorupki 21 Hala Sportowa.

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lis 19, 2004 12:15 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
bar2020 napisał(a):
jak zwykle mam pytanie, czy będę mógł tam zobaczyć na żywo revo albo savage 25


Dopiero dziś otrzymaliśmy deklarację od firmy realizującej zabudowę na Festiwalu, że „wystrugają” nam kilka skoczni dla samochodów terenowych.
W związku z powyższym serdecznie zapraszam wszystkich posiadaczy modeli terenowych do prezentacji swoich maszyn na Festiwalu.
Ze względu na rozgrywanie innych zawodów w tym samym czasie musimy potraktować sprawę tylko pokazowo w przerwach między wyścigami.
Nie potrafię określić w tej chwili szczegółów, kiedy dokładnie będzie można pojeździć. Ustalimy to na bieżąco w czasie przerw między kolejnymi biegami zawodów organizowanych przez PKMS.
Napiszcie proszę, kto przyjedzie.
Dla zainteresowanych oferujemy bezpłatne zaproszenia do odbioru na miejscu.
Warunkiem będzie posiadanie własnego modelu samochodu terenowego.

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 19, 2004 12:17 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 02, 2004 9:29 pm
Posty: 308
Lokalizacja: Wawa
Hmm ciekawe dosyć :)

_________________
Carson 4x4 Stormracer -gone
Savage'a S25 dotarty i jeździ :) - gone
Carson Attack Buggy na dotarciu - gone
Savage'a SS 4,6 - gone
Nitro RS4 EVO 3 - gone
Xmods


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 19, 2004 12:37 am 
Offline

Dołączył(a): So maja 08, 2004 3:16 am
Posty: 267
Lokalizacja: PRUSZKOW TNX Pro + ZILLA
bede w niedziele okolo 11.00 z kolega >>>> bedzie MT terra z silnikiem 4,1 + savage 25 + savage z truckzilla ( 7,5 cm3) ( dzieki za zaproszenie ! ) pozatym wysylalem zgloszenie

_________________
januszc monster


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 19, 2004 3:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 10:11 pm
Posty: 1406
Lokalizacja: Warszawa
szkoda że ja nie bee maił jescze do tej pory modelu bo bylbym na 1005 a tak teraz troszke żałuje :(

_________________
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1098538


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 19, 2004 7:19 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 4:34 pm
Posty: 1975
na 70% bede tez jechal a jutro sie wszystko okaze.

_________________
UZYTKOWNIK ZABLOKOWANY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 20, 2004 11:56 am 
Offline

Dołączył(a): Pt wrz 24, 2004 6:47 pm
Posty: 35
Lokalizacja: Szczecin
kurde :!: Porobili skocznie, a mi się kierowca napadu zimy przestraszył :evil:

_________________
Revo dobre jest.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 20, 2004 12:56 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 18, 2003 8:56 am
Posty: 1529
Lokalizacja: Lublin________ Auta: dtm + micro
Bar2020 skąd ja znam ten problem... Wczoraj nie dało sie wyjechać z Lublina bo niektórym się wydawało że mają super samochody. Niestety rzeczywistosć weryfikowała to już na nawet najmniejszej gorce. Szkoda bo chciałem po tak długie przerwie pościgać się z innymi :cry: .

_________________
Too Fast Team
X-ray Team PL


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 21, 2004 10:50 am 
Offline

Dołączył(a): So gru 20, 2003 1:07 pm
Posty: 1121
Lokalizacja: Warszawa
Relacja na żywo.

Targi zupełnie nie wypaliły.

Problemy z organizatorem, mała ilość wystawców, brak widowni, BRAK MONSTERÓW.

Nic specjalnego.

Postaram się więcej napisać wieczorem. Zaraz mam wyścigi.

Do usłyszenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 21, 2004 11:40 am 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 8:59 pm
Posty: 2076
Lokalizacja: Jelcz Laskowice
To, że nie będzie monsterów to przewidywałem. Niestety grono krzykaczy na tym forum zachwalających tę klasę i liczących swoją liczebność nie stanęła na wysokości zadania. Panowie pozostają wam nadal tylko podwórka i skwery i nie piszcie więcej o swojej liczebności i sile bo nie potraficie się zorganizować na prosty pokaz- ale do wymądrzania sie na temat chęci uczestnictwa jesteście najlepsi. Oczywiście tyczy się to tych co najwięcej wypowiadali się w tym temacie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 21, 2004 12:15 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 14, 2003 4:13 pm
Posty: 1648
Lokalizacja: gdynia
Prawda . :D :D .To znaczy , że Promian nie dojechał ? :D :D :D :D :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: monster
PostNapisane: N lis 21, 2004 12:25 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 9:38 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Bydgoszcz
najlepiej jeżdzi się w koło swojego komina!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 21, 2004 1:01 pm 
Offline

Dołączył(a): N wrz 12, 2004 3:06 pm
Posty: 189
Lokalizacja: warszawa
ja bylem z kolegami na dwa reva,zrobilismy mala chopke ze sniegu bo niestety nie wiedzialem zadnej obiecanej z drewna. jezdzilismy przed glownym wejsciem miedzy chyba 14:16 . troche osob zagadywalo opropo modeli,dalem kilka telefonow ludziom zaintersowanym tym tematem i to wszystko.liczylem na cos wiecej-wiecej MT,te chopki z drewna,mialem nadzieje ze dowiem sie tam czegos nowego,a tu lipa :?

_________________
revo , motorowa elektryk.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 22, 2004 9:45 am 
Offline

Dołączył(a): So maja 08, 2004 3:16 am
Posty: 267
Lokalizacja: PRUSZKOW TNX Pro + ZILLA
ARTUR D. napisal

To, ze nie bedzie monsterów to przewidywalem. Niestety grono krzykaczy na tym forum zachwalających te klase i liczących swoją liczebnosć nie stanela na wysokosci zadania. Panowie pozostają wam nadal tylko podwórka i skwery i nie piszcie wiecej o swojej liczebnosci i sile bo nie potraficie sie zorganizować na prosty pokazy ale do wymądrzania sie na temat checi uczestnictwa jestescie najlepsi. Oczywiscie tyczy sie to tych co najwiecej wypowiadali sie w tym temacie


BRAWO !!!!!
super pisanka - zawsze wiedzialem ze na was (elektrykow ) mozna liczyc !!
"ja tez spotkalem sie z milym przyjeciem - zjechalismy o 12 a wczesniej byly juz dwa MT ( troche w rogu na uboczu ale zainteresowanie bylo duze - szczegolnie jak odpalalismy silniki ) po 3 byl pierwszy pokaz na minimalnej powierzchni - wpadalismy na publike i w stoly - skocnznie byly ale takie sobie - ale dzieki i za takie ( niestety ja mialem peHA mocnego szarpanki zawiodly i urwana koncowka drazka kierowniczego - a zilla w ogole niepojechala - na testowych rozruchach bylo ok na pokazach miala treme i odmowila jazd hmmmm )

po pokazie na malej powierzchni organizatorzy zobaczyli ze jest OLBRZYMIE zainteresowanie i udostepnili nam glowny tor dla wyscigow elektrykow i MIMO PROTESTOW zawodnikow ( ze zabrudzimy wykladzine - widac jakie macie podejscie do nas - MT to BRUDASY !!!!! ) pokazalismy co to jest MT pozatym dostalismy zapewnienie ze zawsze bedziemy mile widziani na zawodach i mozemy liczyc na zauwazenie - ponaddto dostalismy karty VIP na wejscie ( kibelek gratis - no i wejscie )

aaaaa co do SMRODU spalin bylo ZERO duze ZERO !!!!!!
nic nie bylo czuc a bylo 4 MT na pelnych obrotach i zadnego syfu na wykladzinie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiam wszystkich elektrycznych !!!!!

jezdzilismy okolo 30 minut B.DUZE ZAINTERESOWANIE publicznosci

rozmowa z przedstawicielami HPI

i wyjscie o 18 a przed hala odpalilem MT terra ( proponuje elektrykom sprubowac na grzaskim sniegu pojezdzic - pojezdzilem - super bylo
jeszcze publicznosc sie zleciala - i podziekowala !!!! za pokaz

w sumie z Goonie bylismy bardzo zadowoleni warto bylo jechac !!!!!!!

PS. chyba nigdy nie bedzie zrozumienia miedzy MT a elektrykami SZKODA

fakt nie bylo nas zbyt duzo ale
MT sa duze - trudne w transporcie - elektryka mozna w torbe wrzucic
organizujemy sie po woli ale organizujemy w w-wie bedziemy budowac tor
i pewnie zawody w 2005 -

narka BYLO SUPER

PS2 moze dobrze ze nas nie bylo wiecej bo bysmy zrobili jeszcze wieksze wrazenie ale 4 MT naprawde wystarcza zeby wzbudzic takie zainteresowanie jakie mielismy

KONIEC

_________________
januszc monster


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Teraz jest Cz cze 25, 2026 5:24 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL