Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 4:37 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 4:37 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 12, 2004 11:55 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 14, 2003 4:13 pm
Posty: 1648
Lokalizacja: gdynia
Do Sławka. Wyłączając opony , pojemność i wagę , pozostaje NIC !!! Chcesz coś napisać to się zastanów co .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 12, 2004 11:57 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 14, 2003 4:13 pm
Posty: 1648
Lokalizacja: gdynia
Niezliczona ilość części i stoisk .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 13, 2004 12:12 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
lech pepliński napisał(a):
Przecież zawody MT zorganizować jest 100 razy łatwiej , niż zawody na asfalcie , którego jest jak na lekarstwo , a piasku u nas dostatek . Choćby na plaży w Sopocie . Gdzie spojrzysz , pole gotowe do jeżdżenia . A chyba naliczniejszym ośrodkiem MT jest Warszawa . :D .No więc Warszawiacy , do dzieła . Bo na Krzysztofa raczej nie ma co liczyć .


co do wawy to klucil bym sie czy tam jest wiecej mT niz w Kraku hehehe

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 13, 2004 12:12 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 4:34 pm
Posty: 1975
lech pepliński napisał(a):
Niezliczona ilość części i stoisk .


ale niestety w wiekszosci to modelarstwo redukcyjne lub lotnicze. Dla samochodziarzy jest tez sporo ale glownie dla on-road. Przyznam, ze nie znalazlem w ubieglym roku nawet jednego stoiska gdzie znalazlbym cos do MT... Moze teraz bedzie inaczej bo przeciez HPI wlasnie w Lodzi ma swoje "przedstawicielstwo"... pozyjemy zobaczymy

_________________
UZYTKOWNIK ZABLOKOWANY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 13, 2004 12:35 am 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
Jak Ty chesz nzlaesc cos do MT jak polowa z tych co tam sprzedaje czesci itp. pewnie nie wie, ze w polsce jest tyle MT!!

PS. Sma napsiales na pcozatku, ze "jak nie ma MT to nie przyjezdzasz" to teraz widze, ze dzialanie Ci sie odwrocilo...
Chyba sam nie wiesz, w ktora strone wieje wiatr...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 13, 2004 8:47 am 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 17, 2004 10:14 pm
Posty: 456
Lokalizacja: Łódź
lech pepliński napisał(a):
Do Sławka. Wyłączając opony , pojemność i wagę , pozostaje NIC !!! Chcesz coś napisać to się zastanów co .


:?

Do Lecha, z resztą przepisy nie stanowią żadnej trudnosci, zwłaszcza że większośc naszych jest po prostu tłumaczona z zachodnich.
Mnie chodzi tylko o to, zeby tej klasie nie utrudniać specjalnie startu.
Jak już wcześniej pisałem do startu nowej klasy w 99r nie było
opracowanych przepisów to dla czego zaraz na początku ma być to problem, z resztą wyścigi najczęściej w tym kraju są o "marchewkę"?
Ludzie którzy interesują sie MT powinni zadbać o rozwój tej klasy,
ale widać na tym forum niektórzy potrafią wpychać kija w szprychy
zaraz na samym początku
( to ostatnie nie jest skierowane do Lecha, aczkolwiek Twoją wypowiedź traktuję jako agresywną).

_________________
Sie-ma!

MODELCARS


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 13, 2004 11:38 am 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 14, 2003 4:13 pm
Posty: 1648
Lokalizacja: gdynia
I tu się niestety mylisz . :D :D Jest Was tylu , a nie potraficie się zorganizować .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 13, 2004 8:22 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 17, 2004 10:14 pm
Posty: 456
Lokalizacja: Łódź
lech pepliński napisał(a):
I tu się niestety mylisz . :D :D Jest Was tylu , a nie potraficie się zorganizować .


Czy dobrze rozumiem, że masz na myśli ludzi z Łodzi?
Spokojnie, mamy już drugi tor (szerszy) i wszystko wskazuje na to że,
jak dobrze pójdzie, to w przszłym roku zaprosimy Was na zawody...
Jak chcesz to prześle Ci zdjęcia... :D

_________________
Sie-ma!

MODELCARS


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 14, 2004 1:24 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 14, 2003 4:13 pm
Posty: 1648
Lokalizacja: gdynia
Miałem na myśli entuzjastów MT . A zdięcia proszę przysłać . :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 14, 2004 8:33 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt wrz 24, 2004 6:47 pm
Posty: 35
Lokalizacja: Szczecin
to kto wreszcie będzie w Łodzi z MT?
bo się zastanawiam czy tam jechać, ale na pewno nie na zawody, bo mam model od kilku dni, tylko zobaczyc i posłuchać jak chodzą i są ustawione inne spalinowe MT.

A tak pozatym, to nie rozumiem po co ta awantura o MT na zawodach, bo jak w sklepie nie sprzedają piwa, to go tam nie kupicie. To moje zdanie.

_________________
Revo dobre jest.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 15, 2004 12:54 am 
Offline

Dołączył(a): So maja 08, 2004 3:16 am
Posty: 267
Lokalizacja: PRUSZKOW TNX Pro + ZILLA
ja bede napewno i prawie napewno jeszcze jedna osoba ze mna - to tazem trzy autka terra z silnikiem 4,1 + savage truckzilla + savage 25 może pozostali niech też sie wpisują tu kto ma zamiar a kto na 100% będzie

co do piwa - juz sie tym zmeczylem - niewpycham sie tam na sile z MT - mialem nadzieje ze organizatorzy potraktuja MT jako cos w rodzaju zakąski ( ciekawostki ) nie chodzilo mi zeby z nas zrobic atrakcje wieczoru >>>>>> a ponadto sam poczatek tematu i posty ze strony władnych obiecywał wiele ( wysypanie piasku itp dla MT na placu ) a teraz zrobil sie szum ze MT niemoga sie zorganizować tylko wchodza z buciorami ..................... dobra dosyć tego >>>>>> po prostu jade ZOBACZYMY !!!!>???

_________________
januszc monster


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 15, 2004 8:25 pm 
Offline

Dołączył(a): N wrz 12, 2004 3:06 pm
Posty: 189
Lokalizacja: warszawa
ja bede napewno w sobote z kumplem-czyli beda dwa reva, moze bedzie jechal jeszcze jeden kolega to byl by trzeci revo. mialem nie jechac , ale stwierdzielm ze zrobie chopke z drewna i pojedziemy :D

_________________
revo , motorowa elektryk.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 15, 2004 8:51 pm 
Offline
-=ADA$=-
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 7:51 am
Posty: 3467
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
a szczerze mowiac, wydaje mi sie ze wszystkie przepisy powinny zostac zrewidowane, poniewaz czasami sa tragicznie bez sensu. Na poczatku jest napisane ze musi byc wydech ktory ogranicza halas do danego poziomu, po czym dwie linijki dalej jest napisane ze tylko te z homologacja EFRA ( jakby ktos pytal te wydechy sa ok 2-3 razy drozsze niz odpowiedniki bez takowej homologacji) ale coz poradzic. Mowicie ze wszyscy gadaja a nikt nic nie zrobi? do pierwszej edycji pisalem kilka maili ze jestem w stanie przyjechac z lopata i jakis prosty tor na szybkosci zmontowac, powiedziano mi ze moze nastepnym razem i koniec. Podobnie w krakowie jak byly galicyjskie spotkania modelarskie powiedzialem to samo, dajcie mi lopate zrobie prosty tor, tez "nie udalo sie". W tej chwili potrzebuje tylko terenu, wtedy tor sie wymysli, i moge go robic w wolnych chwilach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 15, 2004 10:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 4:34 pm
Posty: 1975
do Lodzi bede jechal rowniez ja ale mozliwe, ze juz bez Savage bo moze zostanie sprzedany. JEsli nie bedzie Savage to wezme jako premiere E-Maxx'a Double Hacker Edition :) oraz Caliber 60 (smiglowiec). Janusz - jedziemy razem moja Toyota?

_________________
UZYTKOWNIK ZABLOKOWANY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 16, 2004 3:43 pm 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
Ale ten smiglowiec chyba Ci sie a aucie nie zmisci... bedziesz musial zainteresowac sie wynajeciem tira ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Teraz jest Cz cze 25, 2026 4:37 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL