Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 09, 2026 12:23 pm

Teraz jest Wt cze 09, 2026 12:23 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor
PostNapisane: N wrz 19, 2010 9:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 11:40 am
Posty: 2616
Lokalizacja: Warszawa
Bardzo fajne zawody, jak zwykle w Łodzi. Mogłyby się tylko troszkę wcześniej skończyć ;) Więcej nie jestem w stanie z siebie wydusić :) Mam tylko nadzieję, że nie był to ostatni cykl Mistrzostw Modelcars.

_________________
Mugen Seiki MBX6|SH PT2009-XB|Hitec|AKA|Merlin Advance|Spektrum DX3R
Team RCWróblik


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 20, 2010 3:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 17, 2008 4:02 pm
Posty: 936
Lokalizacja: Łódź
Zawody jak zwykle na wysokim poziomie . Podwyższyła go między innymi ekipa z Wawy , którą pozdrawiamy i zapraszamy ponownie .
Ja miałem niestety pecha z gasnącym silnikiem ale liczy sie dobra zabawa .
Tutaj w imieniu Wojtka Rzepeckiego daje link do fotek :http://picasaweb.google.pl/103608781900504671820/WielkiFinaMODELCARSJANSPORTCHALLENGE#
Pozdrawiam i do następnego !

_________________
KYOSHO Team Poland


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 20, 2010 4:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 24, 2007 12:39 pm
Posty: 386
Lokalizacja: 100lica
Impreza fajna, jeszcze fajniej ze nam RC Wróblik Team i Scorpio team udało się przyjechać na dwa dni super sie bawiliśmy nie tylko na torze. Jak dlamnie zawody troszke pechowe ale co dam liczy sie cisnienie jakie miałem he he i zabawa :) za rok jak Stefan sie jeszcze bardziej ogarnie napewno bedziemy wpadać na wasze impry może nie zawsze na dwa dni. Ale w zamian liczymy na rewanż i ze do nas tez podjedziecie sie poscigac zawody są o podonej formule czyli mozna tylko w niedziele a wy macie łódzki Pietrzak wóz duza fura więc możecie podjeżać i do stolicy.
I tutaj również dziękujemy za zabawe i zaproszenie dla Miasta Łodzi organizatorów, sponosorów i niestrudzonemu i równie cisnieniowemu jak ja Pietrzak Team-owi. Szkoda tylko ze w truggy finał był z tyloma awariami Kuba Wróbel Donat zapowiadała się niezła zabawa ale spoko za rok pocisniemy :) . Swoją drogą po kilku startach w takich zawodach uważam że jest to swietna alternatywa dla MP jeśli naprawde było by troszke chętnych tak jak się stawiło na finale w Łodzi mogli byśmy się niezle poganiac i unas i u was. Mam nadzije ze kalendarze na przyszły sezon beda dostatecznie wczesnie i z niczym nie beda kolidowały. Gratuluje oczywiscie zwycięzcą.

_________________
R/C WRÓBLIK PROPABLY BEST TEAM IN THE WORLD.
MUGEN SEIKI MBX7 POWERED SH ENGINES.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 20, 2010 6:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 3:45 pm
Posty: 294
Lokalizacja: Łódź
Panowie
Ogólnie dziękuje za wspaniały sezon, atmosferę fair-play, wspaniałe ściganie i przepraszam na moje liczne pomyłki w sędziowaniu.
Z moich całosezonowych obserwacji wynika, że mamy kilku nowych utalentowanych zawodników, którzy mają szanse dużo osiągnąć.
Fajnie by było alby podobna ekipa nie zapomniała o nas w sezonie halowym gdyż szykuje się naprawdę fajny cykl imprez. Sytuacja klaruje się jeszcze ale zapraszam. Jeszcze raz dziękuje.

Pozdrawiam i do następnego ścigana,
Szymon Madziara

_________________
_______________________________________________
RcMafia!!! ModelCars Team
_______________________________________________


HB Ve8 + Xerun 150A !!!
Xray XII Link
Xray M18Pro
LRP Shrak


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 21, 2010 6:19 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 14, 2009 2:38 pm
Posty: 404
Kilka zdjęć: http://picasaweb.google.pl/rc.matek/RC_ ... RSJANSPORT

_________________

ET-8 Buggy 2012
TLR 8ight 2.0 EU-E | Xcelorin 2100 kV Combo | Futaba 4PK | Hitec HS-7940TH | Turnigy battery | AKA tires



Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 21, 2010 11:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 8:17 pm
Posty: 413
Lokalizacja: Łódź
witam . przepraszam za zwłoke , ale juz sie wreszcie uporałem z wynikami i rankingiem.
Link do wyników : http://www.rcauto.pl/modules.php?name=W ... okaz&id=48
link do rankingu : http://picasaweb.google.pl/lh/photo/8d1 ... directlink
Jeszcze raz wielkie dzieki za liczny udział w całym cyklu.

_________________
RC-BAZARKA - ŁÓDŹ
Jacek Pietrzak
GG 8437556


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz wrz 23, 2010 12:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 10, 2008 11:47 pm
Posty: 430
Lokalizacja: Sosnowiec
Jak zwykle u Darka na torze zawody oceniam bardzo pozytywnie. Przede wszystkim podoba mi się zawsze panująca przyjacielska atmosfera której z moich obserwacji brakuje właśnie na imprezach cyklu EMP. Do tego dość kameralna otoczka samego toru z namiotem i grilem, drzewkami owocowymi za siatką, dostępem do prądu, kompresorem i wodą, pisałem już o tym wcześniej więc nie ma sensu się powtarzać.
Karczek i szaszłyki bomba, nawet na dniach kultury beskidzkiej nie dawali takich :D , jadłem zarówno w sobotę jak i niedzielę. Co do noclegu w "hotelu NIKON" - nie polecam, bród, smród i ubustwo wczesnych lat PRL-u, ten adres nie powinien znajdować się liście miejsc noclegowych w informatorze o zawodach !!!
Dziękuje organizatorowi za wspaniałe nagrody, moja córka chodzi w plecakach do szkoły a torbę już zajęła żona - zmieścił się laptop :D Przepraszam za hałas i przekleństwa na podeście ale komplikacje w trakcie finału MT były dla mnie dużym przeżyciem - można było wyjść z siebie. W przyszłym roku spróbuję namówić córę na udział w choć jednej eliminacji, może się uda, jest starsza od Iwo Czarneckiego którego podziwialiśmy na podjum - ehhh pięknie zaczynać przygodę mając dopiero kilka wiosen :wink: , klasa E-10 też odpowiednia na początek przygody dzieciaka z rc.
Miejmy nadzieję że los będzie łaskawy dla Waszego całego przedsięwzięcia i w przyszłym sezonie znów na torze Modelcars rozpocznie się cykl zawodów z udziałem modeli nitro jak i przybywających szybko modeli elektrycznych. Nie trudno zauważyć że dziś stanowią one liczną grupę na zawodach a jeszcze w ubiegłym roku występowały sporadycznie. Trzeba by było jeszcze tylko jakoś podzielić grupę bagusów i MT bo narazie są one puszczane w jednej jako E8 a przecież wiadomo że Flux ma duży problem z Vorzą a właściwie nie ma żadnych szans - no chyba że jesteś KOZAK i przerobisz sobie to podwozie na płytę :lol:

POZDRAWIAM i DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM ROKU
Więcej nabazgrałem tu:
http://rcauto.feen.pl/viewtopic.php?p=3531#3531

_________________
www.rcauto.feen.pl- forum śląskich modelarzy
FG monster 1:5 petrol Zenoach 26cm 2x Savage X all carbon K4,6/STS28
2x HPI RS4 pro2 - drift & racing mode 2x Seiki/Mugen MTX-3 Nova Rossi 12
HB Lightning 2pro EVO Force21 buster HB Lightning Stadium 2pro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt wrz 24, 2010 9:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 17, 2008 4:02 pm
Posty: 936
Lokalizacja: Łódź
Sorry , że nie na temat ale nie znalazł ktoś imbusa 2mm firmy TITAN i klucza do kół 17mm hpi ?

_________________
KYOSHO Team Poland


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 13, 2010 10:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 29, 2005 12:38 am
Posty: 407
Lokalizacja: łódź
Kolejne Fotki

http://www.zc.iserwer.pl/mywebs/modelcars1/

_________________
http://www.modelcars.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Teraz jest Wt cze 09, 2026 12:23 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL