Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 3:28 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 3:28 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor
PostNapisane: Pn maja 31, 2010 2:26 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz maja 27, 2010 6:36 am
Posty: 27
Witam. Mam szybkie pytanie jak w temacie : czy opłaca się kupować używany pakiet NiMh Intellect 4600mAh ( do driftu i na razie silnik standardowy 22 zwoje ) za 94zł z przesyłką ? Pakiet jest w stanie wizualnym dobrym, co do sprawności to podobno jest w bardzo dobrym stanie. Co Wy o tym sądzicie ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 31, 2010 3:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 04, 2007 10:36 pm
Posty: 1211
Lokalizacja: Bydgoszcz
Zapytaj o rezystancje wew lub jaka pojemnosc oddaje ale pod min 10A. Wtedy bedziesz cos wiedzial o jego stanie chociaz jak znam zycie sprzedawca nie poda tych parametrow.

_________________
TL XXX-S G+ Genius100+Dr Speed 3.5T


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 31, 2010 6:56 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz maja 27, 2010 6:36 am
Posty: 27
Mam trochę wydatków ( model 1:1 :p i w gwintowanym zawieszeniu wylał mi amorek i wydatek rzędu 999zł i wymiana oleju się zbliża itp. no i jeszcze inne wydatki ) więc przejście na LiFe czy LiPo nie za bardzo wchodziło w grę ( pakiet, ładowarka + buzzer i co tam jeszcze potrzebne ), a jeszcze koła, czy felgi i opony do driftu muszę kupić ( na razie kombinacje i okładzina z aluminium trochę grubsza od puszki po piwie po przejechaniu pakietu 1800mAh wygląda jak owinięcie od cukierków "Michałki" ).

Pytanko moje to ile powinien czasu śmigać mi mój model na tym pakiecie Intellect 4600mAh NiMh ( zdecydowałem się na jego zakup ) na moich standardowych gratach w środku, jeżeli ten pakiet był by w dobrym stanie ?

I czy w moim modelu ( Maverick STRADA TC ) w standardzie na prawdę jest silnik 22 zwojowy ?
I jaki silnik uciągnie mój regulator bez uszczerbku na zdrowiu ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 3:28 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL