Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 9:01 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 9:01 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
 Tytuł: Wybuch lipo :(
PostNapisane: So lut 27, 2010 9:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 09, 2010 3:20 pm
Posty: 205
Witam. Podróżowałem sobie na pożyczonym silniku takim jak moim na lipo. I jedne lipo rozładowane i ok. Potem drugie i nagle dym szybko podbiegam to samochodu sciagam kaste patrze a tu lipo dymi jak ..... jeszcze nie paliło się ale juz dymiło więc szybko to wyjąłem. teraz lezy spuchnięte na podwórku. Mogę coś z tym zrobić? Lipo firmy yeah racing 4000 25c

_________________
Pozdrawiam Kacper Urbanowicz
Lazer zx5 sp flux combo 5700kv sprzedam podwozie z pakietami i lipo
Team Associated b44 flux combo 5700kv
gg 8223520


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lut 27, 2010 9:33 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz gru 27, 2007 12:16 pm
Posty: 865
Lokalizacja: Szczecin
wrzuć do tego pojemniczka co w hipermarketach stoją :lol:

_________________
SMK Szczecin

Mugen MBX7R & Alpha & Futaba- na sprzedaz
MBX7R ECO coming soon...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lut 27, 2010 9:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 09, 2010 3:20 pm
Posty: 205
OOOO widziałeś juz ma ktoś jakiś pomysł ok wrzuce razem z zapalnikiem :P

_________________
Pozdrawiam Kacper Urbanowicz
Lazer zx5 sp flux combo 5700kv sprzedam podwozie z pakietami i lipo
Team Associated b44 flux combo 5700kv
gg 8223520


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lut 28, 2010 12:40 pm 
Offline

Dołączył(a): N wrz 06, 2009 8:17 am
Posty: 203
Ja jednak twierdze że wybuchy lipo które zaczynają coraz częściej na forum się ukazywać są spowodowane brakiem doświadczenia:/

_________________
HPI Trophy 3.5


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lut 28, 2010 3:06 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz gru 27, 2007 12:16 pm
Posty: 865
Lokalizacja: Szczecin
No niestety nie każdy ma tak potężne doświadczenie jak Ty :(

_________________
SMK Szczecin

Mugen MBX7R & Alpha & Futaba- na sprzedaz
MBX7R ECO coming soon...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lut 28, 2010 3:52 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 09, 2010 3:20 pm
Posty: 205
Wszystko było ok może jesteś bardziej doświadczony niż ja to mi powiesz co takiego złego zrobiłem? Aku przez noc ca podwórku już od puchło i wygląda na dobre :) ale boje się to włożyć :?

_________________
Pozdrawiam Kacper Urbanowicz
Lazer zx5 sp flux combo 5700kv sprzedam podwozie z pakietami i lipo
Team Associated b44 flux combo 5700kv
gg 8223520


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lut 28, 2010 4:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 01, 2009 7:55 pm
Posty: 988
mogles zlym programem ladowac, zadurzym pradem, bez balancera, itp. jak lipo spuchl do go zostawa bo moze jeszcze wybuchnac w samochodzie czy cos.

_________________
Cyclone D4|Pro-Line|Hitec|EnergyPower|Edit
Rcexs.com
Rcexs.xaa.pl - Forum Warszawskich Modelarzy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn mar 01, 2010 4:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 09, 2010 3:20 pm
Posty: 205
Ładowałem pradem 2,6A ładowarka rcpower bc-6 z wbudowanym balanserem więc to nie od tego

_________________
Pozdrawiam Kacper Urbanowicz
Lazer zx5 sp flux combo 5700kv sprzedam podwozie z pakietami i lipo
Team Associated b44 flux combo 5700kv
gg 8223520


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn mar 01, 2010 5:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 16, 2008 11:40 am
Posty: 879
Lokalizacja: Olsztyn
a ladujac ta ladowarka po podlaczeniu zlacza balansera ladujesz poprzez "charge" czy "balance"?

_________________
Taxxas E-maxx 3905 Mamba Monster Max 2200kv 6s2p a123 Spektrum dx3s Hitec hrs-5995tg
Robitronic Mntis wlasna konwersja na brushless foty==>http://picasaweb.google.com/dubik.dubik/KonwersjaRobitronicMantis#


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn mar 01, 2010 5:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 09, 2010 3:20 pm
Posty: 205
Poprzez lipo bal czyli balance

_________________
Pozdrawiam Kacper Urbanowicz
Lazer zx5 sp flux combo 5700kv sprzedam podwozie z pakietami i lipo
Team Associated b44 flux combo 5700kv
gg 8223520


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn mar 01, 2010 6:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 01, 2009 7:55 pm
Posty: 988
No to może uderzyłeś o coś, rozładowałeś zbyt głęboko (nie wiem czy od tego puchnie) może podłączłeś aku do ładowarki a potem ładowarkę do prądu, przeładowałeś go, może był trefny.

_________________
Cyclone D4|Pro-Line|Hitec|EnergyPower|Edit
Rcexs.com
Rcexs.xaa.pl - Forum Warszawskich Modelarzy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn mar 01, 2010 8:42 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz gru 27, 2007 12:16 pm
Posty: 865
Lokalizacja: Szczecin
nie, po prostu firma yeah racing- trzeba pamiętać że niczego z tej firmy się nie kupuje.

_________________
SMK Szczecin

Mugen MBX7R & Alpha & Futaba- na sprzedaz
MBX7R ECO coming soon...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt mar 02, 2010 4:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 09, 2010 3:20 pm
Posty: 205
I tak włsnie zrobie nie bedę od niej nic kupował z aku

_________________
Pozdrawiam Kacper Urbanowicz
Lazer zx5 sp flux combo 5700kv sprzedam podwozie z pakietami i lipo
Team Associated b44 flux combo 5700kv
gg 8223520


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr mar 03, 2010 1:15 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz gru 27, 2007 12:16 pm
Posty: 865
Lokalizacja: Szczecin
w niższej cenie polecam LI-PO intellecta.

_________________
SMK Szczecin

Mugen MBX7R & Alpha & Futaba- na sprzedaz
MBX7R ECO coming soon...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr mar 03, 2010 5:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 09, 2010 3:20 pm
Posty: 205
http://www.allegro.pl/item945536866_aku ... kazja.html mam taki i polecam

_________________
Pozdrawiam Kacper Urbanowicz
Lazer zx5 sp flux combo 5700kv sprzedam podwozie z pakietami i lipo
Team Associated b44 flux combo 5700kv
gg 8223520


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest Pn cze 22, 2026 9:01 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL