Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 4:29 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 4:29 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor
 Tytuł: baja
PostNapisane: Pt wrz 11, 2009 1:13 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz cze 26, 2008 12:14 am
Posty: 16
Lokalizacja: OSTRZESZÓW/EDYNBURG
Wiatam koledzy, mam podobny problem jak kolega kilka postów niżej po oddaleniu się na ok 10 m zaczynają się problemy autko zaczyna szaleć na wolnych obrotach nie jest tak tragicznie ale jak obroty silnika wzrosną to głupieje wiem że można powymieniać wszystko po kolei ale kasy brak .Gdzie szukać przyczyny ,nie mam pojęcia co mam zrobić czy wymiana radia na 2,4 załatwi sprawę??czy warto kupić kwarce albo świece i sprawdzić pytam bo szkoda kasy wydawać czy iskrownik .POMOCY ,DZIĘKI

_________________
HPI SAVAGE X 4.6
REVO 3.3
HPI BAJA 5B 2.0 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: baja
PostNapisane: Pt wrz 11, 2009 8:20 pm 
Offline

Dołączył(a): N paź 19, 2008 8:21 pm
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Niestety ale silniki iskrowe bardzo czesto powodują zakłócenia w aparaturach FM/AM,idąc najmniejsza linią oporów to spróbuj pożyczyć od kogoś kwarce i podmienić w miejsce swoich ,jezlei to nic nie pomoże to zostaje już tylko zmiania apki na 2,4,

_________________
Baja 5T, Baja 5B FLUX,X-MAXX 8S, E-REVO BL, Savage XS FLUX, Jammin X1CRT BL ,Lauterbacher SuperCross


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: baja
PostNapisane: Pt wrz 11, 2009 8:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 25, 2007 3:50 pm
Posty: 429
Lokalizacja: Warszawa
Mam podobny problem, kilka miechów temu zasięg był bardzo duży. Teraz odjadę na 40 metrów i zaczynają się zakłócenia...prawdopodobnie jest to spowodowane przez uszkodzone kwarce.

_________________
8ight 2.0
Moonson sailboat :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: baja
PostNapisane: Pt wrz 11, 2009 11:51 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz cze 26, 2008 12:14 am
Posty: 16
Lokalizacja: OSTRZESZÓW/EDYNBURG
hej dzięki za odpowiedzi ,postanowiłem wypróbować aparaturę z revo AM i po zakłóceniach ani śladu ,stwierdziłem że nie ma co kombinować tylko w poniedziałek zamówię nową apke 2,4 DZIĘKI I POZDRAWIAM

_________________
HPI SAVAGE X 4.6
REVO 3.3
HPI BAJA 5B 2.0 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: baja
PostNapisane: N wrz 13, 2009 8:54 am 
Offline

Dołączył(a): So sie 16, 2008 6:53 pm
Posty: 88
też myślę nad zmianą apki na 2.4 tylko może ktoś mógłby podać jakiś konkretny model,żeby podpasowała do baji konkretnie chodzi mi do tego włącznika i wyłącznika,bo pamiętam jak podłączyłem z sava to nie pasowała do tego włącznika i wyłącznika.Pozdrawiam

_________________
Hpi Baja 5b 2.0
Hpi Savage 3.5
Hpi Firestorm 10T Flux


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: baja
PostNapisane: N wrz 13, 2009 1:13 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz cze 26, 2008 12:14 am
Posty: 16
Lokalizacja: OSTRZESZÓW/EDYNBURG
Hej ja kupuję taką http://www.modelsport.co.uk/?CallFuncti ... emID=28015 jeden kolega z forum ma taka i śmiga mu bez żadnych problemów :) POZDRAWIAM

_________________
HPI SAVAGE X 4.6
REVO 3.3
HPI BAJA 5B 2.0 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: baja
PostNapisane: N wrz 13, 2009 1:51 pm 
Offline

Dołączył(a): N paź 19, 2008 8:21 pm
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Ja zamówiłem DX3S :mrgreen:

_________________
Baja 5T, Baja 5B FLUX,X-MAXX 8S, E-REVO BL, Savage XS FLUX, Jammin X1CRT BL ,Lauterbacher SuperCross


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: baja
PostNapisane: N wrz 13, 2009 3:12 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 15, 2006 5:23 pm
Posty: 1604
Lokalizacja: Łaziska Górne
Ja mam acomsa 2,4 i polecam - jeżdżę na zawody i nie doznałem zakłóceń
Co do aparatur AM - to prawda łapią szybko zakłócenia
co do FM - to hpi wciska jakąś lipę . Dobre aparatury typu Sanwa ,Futaba i Hitec nie łapią zakłóceń
Prosty przykład - firma FG modellsport - każdy model RTR petrol ma u nich hiteca FM agressora
Nigdy nie zawiódł:)

_________________
pozdrawiam Bartek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: baja
PostNapisane: Wt wrz 29, 2009 9:44 am 
Offline

Dołączył(a): Cz cze 26, 2008 12:14 am
Posty: 16
Lokalizacja: OSTRZESZÓW/EDYNBURG
HEJ miałem zainstalowanego tego ACOMS http://www.modelsport.co.uk/?CallFuncti ... emID=28015 i u mnie się nie sprawdził zasięg jakieś 40 m raz baja pojechała w siną dal :shock: i tak wiec już śmigam na SPEKTRUM .POZDRAWIAM

_________________
HPI SAVAGE X 4.6
REVO 3.3
HPI BAJA 5B 2.0 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 4:29 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL