Zaległy finał Mistrzostw Polski HPI LRP Challenge 2008 odbędzie sie w sobotę 18-04-2009
I Eliminację Mistrzostw Polski HPI LRP Challenge 2009 rozegramy natomiast w niedzielę 19-04-2009
Dzięki uprzejmości admina opublikowaliśmy dziś formularze zgłoszeniowe abyście mogli się rejestrować.
Informator – Zaległy finał 2008 SOBOTAInformator – I Elimianacja 2009 - NIEDZIELAFormularze zgłoszeniowe
Finał 2008
I Eliminacja 2009Są to dwie niezależne imprezy. Informatory szczegółowe podam w dniu dzisiejszym.
Dlaczego w taki sposób?
1. W jeden weekend będzie można zrealizować zarówno zaległy finał 2008 jak i I eliminacje 2009. W obecnej sytuacji jest to optymalne rozwiązanie.
2. Zawodnicy, którzy z różnych powodów chcą brać udział tylko w jednej imprezie będą mogli wybrać.
3. Jako miejsce rozegrania zawodów wybraliśmy Malinkę, ale cały czas pracujemy nad nową lokalizacją? Ze względu na przedłużający się proces decyzyjny oraz zakres prac dziś jeszcze nie wiem czy zdążymy z nowym torem. Jeśli się uda – dam znać, jeśli nie – będzie Malinka.
Przy okazji mam do wszystkich gorącą prośbę.
Organizujemy zawody, aby stworzyć użytkownikom naszych modeli warunki do rywalizacji sportowej, podnoszenia umiejętności i wiedzy a przede wszystkim okazji do spotkania się w miłej atmosferze pasjonatów tego hobby.
Chciałbym, aby również w tym roku tak było....
Serdecznie zapraszam
_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów
HPI Challenge i HPI Street Racing