darek0208 napisał(a):
niestety panowie przepraszam wszystkich mieliscie racje koles chcial mi sprzedac za pobraniem zapytalem go z kad jest napisal ze z nowego targu w gurach i ze jak mu nie wplace na przesylke to nie wysle ale troche mu nie poszlo bo mieszkam od niego ok 70km wiec napisalem mu ze sobie podjade osobiscie a on na to ze nie chodzilo mu o nowy targ w gurach tylko nad mozem ma rozrzut 650km potwierdzam ze to sprzwdzony PRZEKRET prosba do moderatora o zablokowanie tego uzytkownika mysle ze podparta przez innych uzytkownikow forum
koleś, zamiast marnować piniądze na modele lepiej kup słownik, bo naprawde chyba uczeń 1kl gim robi mniej błędów niż Ty !! Jak można pisać GURY... to naprawde jest żałosne....