Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:29 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:29 pm




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor
PostNapisane: So sty 10, 2009 5:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 21, 2008 2:57 pm
Posty: 456
Lokalizacja: Nowy Targ
żaden przekret i jestem i nie oszkuje jeśli ktoś chce to pisać na gg 587589

_________________
Moj Model:

Traxxas E-Revo Vxl |Traxxas TQ 2.4ghz|Hitec HS-85MG||Velineon|PQ-2050mah Li-Po 2S|Pro-Line|

Galeria:

https://picasaweb.google.com/116005109159375705293


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 11, 2009 12:24 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lut 28, 2008 4:41 pm
Posty: 143
Lokalizacja: myslenice
niestety panowie przepraszam wszystkich mieliscie racje koles chcial mi sprzedac za pobraniem zapytalem go z kad jest napisal ze z nowego targu w gurach i ze jak mu nie wplace na przesylke to nie wysle ale troche mu nie poszlo bo mieszkam od niego ok 70km wiec napisalem mu ze sobie podjade osobiscie a on na to ze nie chodzilo mu o nowy targ w gurach tylko nad mozem ma rozrzut 650km potwierdzam ze to sprzwdzony PRZEKRET prosba do moderatora o zablokowanie tego uzytkownika mysle ze podparta przez innych uzytkownikow forum

_________________
2xHYPER 8 z PICCO P7R EVO+SANWA 2,4 Gh
1xMINI INFERNO+ SPECTRUM 2,4Gh
1xSAVAGE X z sh28 p6 -3,8km
2xINFERNO ST Zsh28 p6 -3,8km

gg2240252 zawsze niewidoczny


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 11, 2009 12:38 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lip 25, 2005 12:22 pm
Posty: 2336
Lokalizacja: Poznań
darek0208 napisał(a):
niestety panowie przepraszam wszystkich mieliscie racje koles chcial mi sprzedac za pobraniem zapytalem go z kad jest napisal ze z nowego targu w gurach i ze jak mu nie wplace na przesylke to nie wysle ale troche mu nie poszlo bo mieszkam od niego ok 70km wiec napisalem mu ze sobie podjade osobiscie a on na to ze nie chodzilo mu o nowy targ w gurach tylko nad mozem ma rozrzut 650km potwierdzam ze to sprzwdzony PRZEKRET prosba do moderatora o zablokowanie tego uzytkownika mysle ze podparta przez innych uzytkownikow forum



koleś, zamiast marnować piniądze na modele lepiej kup słownik, bo naprawde chyba uczeń 1kl gim robi mniej błędów niż Ty !! Jak można pisać GURY... to naprawde jest żałosne....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:29 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL