Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 3:40 am

Teraz jest N cze 28, 2026 3:40 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor
PostNapisane: Wt paź 28, 2008 10:01 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr paź 31, 2007 12:39 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Częstochowa
Witam!
Kupię nowy lub używany starter box do odpalania modeli w skali 1/8 (będzie pracował pod tragusem).
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 06, 2008 7:04 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr paź 31, 2007 12:39 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Częstochowa
:arrow: UP. Rozważę każdą propozycję.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 16, 2008 10:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 2:12 pm
Posty: 112
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz
Nadal aktualne?
Mam do zaoferowania starterbox Ansmanna do skali 1:8 i 1:10. Nowy około 350-400zł. Ja sprzedaje za 200zł. W stanie bardzo dobrym. Akumulator około 7,2 Ah. Użytkowany przez pół roku pod modelem Ofna Hyper ST. Ma dużo opcji regulacjii. Na pewno będzie pasował do Pana modelu.
Jeżeli jest Pan zainteresowany proszę o kontakt na PM.

_________________
Sprzedam:
Carsona CNT całego lub na części

Dogadamy się co do ceny

604 959 888
GG 3105027


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 11, 2009 3:46 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr paź 31, 2007 12:39 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Częstochowa
Aktualne. Tym razem będzie odpalał silnik w bagusie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 25, 2009 5:54 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr paź 31, 2007 12:39 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Częstochowa
Aktualne. Czekam na propozycje :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 28, 2009 1:25 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt kwi 24, 2007 9:22 am
Posty: 8
Lokalizacja: Wrocław
Witam,

proponuję starter box Ansmanna http://rccar.pl/product_info.php?cPath= ... cts_id=217

Pozdrawiam

Artur


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lut 04, 2009 9:06 am 
Offline

Dołączył(a): Śr paź 31, 2007 12:39 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Częstochowa
UP


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 1:09 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr paź 31, 2007 12:39 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Częstochowa
Aktualne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Teraz jest N cze 28, 2026 3:40 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL