Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 10:27 pm

Teraz jest N cze 28, 2026 10:27 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor
PostNapisane: N mar 09, 2008 3:52 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 17, 2005 8:13 pm
Posty: 708
Lokalizacja: Łódź
Witam

Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś elektryka 1/10 offroad. Tylko w tej grupie modeli nie za bardzo się orientuje i prosiłbym o waszą pomoc. Poddajcie jakies pomysły fajnych elektryków offroad 1/10, mogą być rwd, 4wd, dobrze jak cena by nie przekroczyła 1000zł, dobrze prowadzące się (monstery odpadają), prosiłbym o opinie, plusy i minusy podawanych modeli. Narazie jak tak oglądam to podoba mi sie Traxxas rustler, dokładnie XL-5. Co myślicie o nim (prosiłbym o opinie użytkowników)? Jak jest wogóle z offroadami rwd? Trudno się tym jeździ, da sie to opanowac jak wpadnie w poślizg, pociągnąć to bokiem? Są jakieś zawody na takiego rustlera? A może coś takiego: http://www.rojna.pl/index.php?p1806,as7 ... -t4-rs-rtr ? Też fajne....
Model ma być do wszystkiego, do zabawy przed domem (asfalt też, ale jeśli chodzi o opony do moge dokupić), zawody jak się da, i tor offroad (Malinka), fajnie by było jak by zestaw był tańszy- bez aparatury, bo aparatury to ja mam, ale jak jest też może być, to najwyżej sprzedam :D.

Pozdrawiam, Karol


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 09, 2008 4:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 24, 2004 8:12 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Oborniki Wlkp Auto: B4/ B44
Czesc

Trucki odradzam bo nie bedziesz mial mozliwosci startu w zawodach.
Proponuje cos z oferty asso (modele.sklep.pl) lub kyosho tu i tu masz do wyboru 2 lub 4wd naprawde godne polecenia i nie za drogie.
Co do 2wd to nie ma szansy na jakieś drifty.

Pozdrawiam !

_________________
Cos co lubie to Majonez

Wojtek Forysiak


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 09, 2008 4:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 17, 2005 8:13 pm
Posty: 708
Lokalizacja: Łódź
Czyli w rwd nie da się opanowac poślizgu? Mnie nie chodzi o to rzeby driftować, ale czy jak wpadnie w poslizg to da się go opanować. Jeśli rwd to jaki jest sens jak nie da się tego opanować na piachu na asfalcie lub na piaszczystym torze (tam tez wpadnie w poślizg)? A co do tych 4wd kyocho to stroche drogie są :/- 990zł. Napisałem że do 1000 ale tak wolałbym sie zamknąć w 800 max. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 09, 2008 6:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
2wd da sie opanować, ale trzeba sie tego nauczyć.
Wojtek co do truckow to fajnie si eniemi jezdzi, ale niestety nie ma zawodów z ta klasa.

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 09, 2008 6:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 24, 2004 8:12 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Oborniki Wlkp Auto: B4/ B44
Michał Bugajski napisał(a):
Wojtek co do truckow to fajnie si eniemi jezdzi, ale niestety nie ma zawodów z ta klasa.


Wiem przecież to napisałem :P

Ps pisząc 2wd mam na myśli buggy

Pozdrawiam !

_________________
Cos co lubie to Majonez

Wojtek Forysiak


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 09, 2008 6:52 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 17, 2005 8:13 pm
Posty: 708
Lokalizacja: Łódź
A fajnie się jeździ takim rwd? Bo jak oglądam filmiki na you tube to b4 coraz bardziej zaczyna mi się podobać. Opłaca się wydać te 730zł?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 09, 2008 8:28 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 24, 2004 8:12 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Oborniki Wlkp Auto: B4/ B44
Tak fajnie, szczerze mówiąc bardziej lubie jeździć 2wd niż 4

poszukaj sobie na youtube filmików 2wd najfajniejsze moim zdaniem to te z euro 2006, i z torów cactus classic i hot rod, jeśli chcesz poszukać więcej filmików najlepiej wpisać 2wd race/ 2wd a-main lub jakos podobnie :)

Powodzenia życzę !

_________________
Cos co lubie to Majonez

Wojtek Forysiak


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 10, 2008 1:15 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 12:54 pm
Posty: 1380
Lokalizacja: Kraków , Modele : Team Losi LST2
pomysl tez o E-Firestorm'ie , model tez wyglada na godny zakupu :) .

_________________
Team Losi LST 2

GG:2247936


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 10, 2008 8:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 17, 2005 8:13 pm
Posty: 708
Lokalizacja: Łódź
Będe z TH kupował b4 factory team- wyjdzie 550zł, do tego silnik 10x2 -82zł i regulator za 260zł robitronica do 8t.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 10, 2008 10:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
Karol Janiak napisał(a):
Będe z TH kupował b4 factory team- wyjdzie 550zł, do tego silnik 10x2 -82zł i regulator za 260zł robitronica do 8t.


nie lepiej kupic bezszczotke odrazu...

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 10, 2008 10:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 11:40 am
Posty: 2616
Lokalizacja: Warszawa
Bugi ma rację - Sidewinder Cię wyjdzie podobnie :)

_________________
Mugen Seiki MBX6|SH PT2009-XB|Hitec|AKA|Merlin Advance|Spektrum DX3R
Team RCWróblik


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 10, 2008 11:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 17, 2005 8:13 pm
Posty: 708
Lokalizacja: Łódź
A gdzie ja za 340zł dostane bezszczotke?
To: http://www3.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... XTJJ3&P=ML ? To mi nie zje pakietu? (Vapex 4600) bo niechciałbym zmieniać pakietu po 70 cyklach... Bo z Mambą max podobno tak jest, a to ta sama firma....

A jakie tanie i fajne opony i felgi na asfalt polecacie? Takie będą git? http://www3.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... LXDT97&P=0
http://www3.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... LXEAK8&P=Z


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Teraz jest N cze 28, 2026 10:27 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL