Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 7:39 am

Teraz jest N cze 28, 2026 7:39 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor
PostNapisane: Pt gru 07, 2007 11:25 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 07, 2003 6:20 pm
Posty: 235
Lokalizacja: Poznan``````` Auto: Prawdopodobnie Spaliniak bedzie
Tak jak w temacie co myslicie o tym modelu formuly 1 http://www.motofanshop.com/model-rc-zda ... -5473.html
Jest wart tych pieniedzy czy lepiej odpuscic go sobie , a takze cz ywytrzyma mocniejszy slinik itp ? A moze macie jakies namiary gdzie mozna dostac model RC Formuly 1 jakiejs znanej firmy np TAMIYA lub cos w tym stylu ale koniecznie musi byc to BMW.
Wiem jest na forum w dziale sprzedam i licytuje ale nie wie mczy wygram :D

_________________
Autko:
HPI RS4 Nitro 3 18 SS


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So gru 08, 2007 7:54 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Kicha napisał(a):
Tak jak w temacie co myslicie o tym modelu formuly 1 http://www.motofanshop.com/model-rc-zda ... -5473.html
Zabawka, odpusc sobie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 08, 2007 7:56 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 17, 2006 2:07 pm
Posty: 1125
Lokalizacja: Gabryelin
To co w linku dałeś to zabawka.
To nie jest zabawka: http://www.defena.pl/sklep/product_info ... 5f2424a64b
:P
Edit:Szukałem linku i wyprzedziłeś mnie o 2 minuty :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 08, 2007 10:24 am 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 22, 2006 12:43 pm
Posty: 822
Lokalizacja: Lublin
jak dla mnie to chyba za drogie na początek,w tamijce poszkuaj heh a jak cie stać to na FG Polska jest petol F1 8000+++zł


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 08, 2007 10:45 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 17, 2006 2:07 pm
Posty: 1125
Lokalizacja: Gabryelin
Jak chcesz coś do 400zł to zamiast zabaweczki kup sobie tamiyw tt albo tl i wymaluj na barwy bmw.Napewno będziesz zadowolony.To co podałeś w linku to na półkę się nadaje.Lecz gdybym miał dac prawie 400zł za coś takiego to wolał bym sobie koła do modelu kupic :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 08, 2007 11:43 am 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 07, 2003 6:20 pm
Posty: 235
Lokalizacja: Poznan``````` Auto: Prawdopodobnie Spaliniak bedzie
Tylko ze wlasnie Formuly 1 z TAMIY'i nigdzie w Polsce nie mozna znalezc :( szkoda, coz moze uda mi sie wygrac aukcje na allegro.

_________________
Autko:
HPI RS4 Nitro 3 18 SS


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 08, 2007 11:44 am 
Offline

Dołączył(a): N mar 13, 2005 5:12 pm
Posty: 2177
Lokalizacja: Piaseczno
Nie dziw się że nie można znaleźć - ta klasa w Polsce umarła wiec ciężko bezie ci dostać taki model bo nikt ie sprowadza bo nikt nie kupuje

_________________
Schumacher Cat K2 || Schumacher Coguar KC || Asso RC12R5.2 || Baja 5BSS || Maveric Atom


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 08, 2007 11:55 am 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 07, 2003 6:20 pm
Posty: 235
Lokalizacja: Poznan``````` Auto: Prawdopodobnie Spaliniak bedzie
Jakub Zebrowski napisal
Cytuj:
ta klasa w Polsce umarła


Hheheh a powiedz co w Polsce nie umiera :), no coz szkoda bede musial poszukac za granicami kraju i sobie sprowadzic chyba

_________________
Autko:
HPI RS4 Nitro 3 18 SS


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 08, 2007 2:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 03, 2005 8:48 pm
Posty: 92
Lokalizacja: Kraków
Ja co mogę sprzedać formułę tamiya(f-103)

_________________
rcmatsu


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Teraz jest N cze 28, 2026 7:39 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL