Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 7:38 am

Teraz jest N cze 28, 2026 7:38 am




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2007 2:54 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 13, 2005 5:12 pm
Posty: 2177
Lokalizacja: Piaseczno
Nie było napisać w pierwszym poście że nie chcesz używki? Prościej by było...

_________________
Schumacher Cat K2 || Schumacher Coguar KC || Asso RC12R5.2 || Baja 5BSS || Maveric Atom


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2007 6:30 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 17, 2007 8:15 am
Posty: 1003
Lokalizacja: Nowy Dwor Maz
nastepny tuningowiec..

K!OB - dobra rada, kup uzywke
Kup bez silnika, nowy kup silnik
chociaz jak jestes swiezak, to je3st szansa,ze Ty lub ktos go zle dotrze i tez bedzie z tego lipa

uzywka jest tansza, zostaje sporo kasy na rzeczy, o ktorych Ci sie na razie nie sni,zeby kupic ( i nie wiesz ile to pochlania $, jak i ja nie wiedzialem ) , kupujesz dobry model, od kogos z forum , jest spora szansa,ze model nie jest zakatowany

nowki szkoda na nauke


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2007 6:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2005 11:04 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: LUBLIN Wiek: 29
kupuj nowy i nie słuchaj głupich porad.

_________________
TRAXXAS REVO 3.3 #5308 [ 2008 EDITION ]

Spektrum DX 3.0

AUKCJE : http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1576079


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2007 6:42 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 17, 2007 8:15 am
Posty: 1003
Lokalizacja: Nowy Dwor Maz
a ktora jest glupia, Gierol ?

i jak na razie , to ktos cos radzi, anie pisze tylko :
swieta racja, nie sluchaj glupich porad

posty nabijasz , czy pojecia nie masz co piszesz ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2007 7:18 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 08, 2003 7:43 pm
Posty: 798
Lokalizacja: ZG
Gieroll napisał(a):
kupuj nowy i nie słuchaj głupich porad.


Uhh, kolejny expert przez wielkie "X"? :roll:

_________________
Team Associated Polska, RC8B
GS CL-1, Kyosho LAZER ZX-5 KIT << SPRZEDAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2007 7:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 2:12 pm
Posty: 112
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz
K!OB napisał(a):
chodzi o to ze chce kupic autko NOWE i sam je potuningowac krok po kroku poznwac wszystko kpw?

a nie wyskakujesz mi ze zawracam wam gitare, ja chce zaczac wiec sie pytam strzele pewno jakas gafe nei raz ;]


"SAM" to chyba sobie nie "potuningujesz".
To nie jest samochód 1:1, że tu i ówdzie oberwiesz zderzak, a tam dowalisz wlot powietrza.
Tutaj żeby coś POTUNIGNOWAĆ trzeba w większości wypadków albo pójść do najbliższego sklepu RC, albo naprawdę pogłówkować.

Modele to nie miejsce na "home made" ...

_________________
Sprzedam:
Carsona CNT całego lub na części

Dogadamy się co do ceny

604 959 888
GG 3105027


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2007 7:40 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 13, 2005 5:12 pm
Posty: 2177
Lokalizacja: Piaseczno
"Home mady" ( przemyślane ) są lepsze nawet od firmówek tańsze często

_________________
Schumacher Cat K2 || Schumacher Coguar KC || Asso RC12R5.2 || Baja 5BSS || Maveric Atom


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2007 10:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 2:12 pm
Posty: 112
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz
Nie no wiem. Czasem to są genialne rozwiązania, ale jak wiecie miałem co innego na myśli... :)

_________________
Sprzedam:
Carsona CNT całego lub na części

Dogadamy się co do ceny

604 959 888
GG 3105027


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2007 11:41 pm 
Offline

Dołączył(a): N lis 25, 2007 4:06 pm
Posty: 92
Lokalizacja: Kalisz Auto Tamiya TNX 5.2R
Michał_DT napisał(a):
K!OB napisał(a):
chodzi o to ze chce kupic autko NOWE i sam je potuningowac krok po kroku poznwac wszystko kpw?

a nie wyskakujesz mi ze zawracam wam gitare, ja chce zaczac wiec sie pytam strzele pewno jakas gafe nei raz ;]


"SAM" to chyba sobie nie "potuningujesz".
To nie jest samochód 1:1, że tu i ówdzie oberwiesz zderzak, a tam dowalisz wlot powietrza.
Tutaj żeby coś POTUNIGNOWAĆ trzeba w większości wypadków albo pójść do najbliższego sklepu RC, albo naprawdę pogłówkować.

Modele to nie miejsce na "home made" ...


jestes elo elo znawca ;]
wszystko bierzesz d osiebie z tym tunignowaniem, ja tylko mowie ze chce sam dojsc do czegos np. od nowego modelu, a nie wyskakujesz mi z textem ze to ni e jest mdoel 1:1 i nie potuningujesz se oberanych zderzakow o_o omg koles az zal, wiesz wszystko na temat modeli to dobrze ja nie wiem bo chce zaczac a wiec kazdy uczy sie na wwlasnych bledach wiec zejdz ze mne ok?

_________________
gg 6362681
Counter-Strike 1.6


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2007 11:47 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 17, 2007 8:15 am
Posty: 1003
Lokalizacja: Nowy Dwor Maz
Cytuj:
"Michał_DT"SAM" to chyba sobie nie "potuningujesz".
To nie jest samochód 1:1, że tu i ówdzie oberwiesz zderzak, a tam dowalisz wlot powietrza.
Tutaj żeby coś POTUNIGNOWAĆ trzeba w większości wypadków albo pójść do najbliższego sklepu RC, albo naprawdę pogłówkować.

Modele to nie miejsce na "home made" ...


po naprawie ostro rozbitej ofny i to dlugiej, podpisuje sie pod tym łobiema rencami - nie ma miejsca na zastepcze rozwiazania z puszki po piwie , nie ma tez "hołm mejd" tjunikow . Wiec zeby cos pozmieniac, trzeba pojezdzic zwyklym, w miare bezawaryjnym modelelm ( zeby nie wkurzal od początku :) ) - i mozna wtedy stwierdzic,czy i przede wszystkim CO sie chce poprawic.
przykladem moze byc alu zawiecha - np. wachacze -> ja tez chcialem miec, ale popatrzylem, pojezdzilem, ze 2 razy dobrze przyladowalem w cos na plastikowych wahaczach - i nie chce miec , pieknie sie odksztalacajacych na stale , aluminiowych

ja sie trzymam swojego - kup porzadna uzywke , nie bedzie Ci tak szkoda sie na niej uczyc, nie stracisz przy sprzedazy ( a na pewno bedziesz zmienial , albo na nówke kiedys, albo na cos lepszego )
uzywany model to nie est zuzyty model - wiadomo , trzeba pogrzebac - czytaj : rozkrecic go do ostatniej, najdrobniejszes śrubki i zlozyc od nowa, poprawiajac braki ( to nie kosztuje majatku, potrzebujesz olejów do dyfrów, amorów, troche kleju do srub , smaru grafitowego - w 70 pln sie miescisz )
i masz model sprawdzony, poprawiony
i po takiej oeracji zaczynsz kumać , co do czego, czemu takie rozwiazania, co da zmian setup'u itd

kuuurde, to jest najpiekniejsze w tym, ze to nie jest takie proste,ze tylko wyjac z pudla, uruchomic , pobawic sie i na pólke

ale sie rozgadalem :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 07, 2007 12:02 am 
Offline

Dołączył(a): N lis 25, 2007 4:06 pm
Posty: 92
Lokalizacja: Kalisz Auto Tamiya TNX 5.2R
kurde a skad wiesz czy akurat w modelu uzywanym oco jest zrobione np. mzoe byc cos "kopsniete" a ja jak anrazie sie na tym nie znam powtazam sie ale trudno ;] niec juz wam mowie i nie namawiajcie mnie na uzywke bo kupie NOWKEEE! kpw?

_________________
gg 6362681
Counter-Strike 1.6


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 07, 2007 6:51 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
Modele HPI, HB, LRP posortowane cenowo

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 07, 2007 9:12 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 02, 2006 8:04 pm
Posty: 685
Lokalizacja: Warszawa
ad 1do modelu dostajesz instrukcje i można chyba popatrzeć, czy np. zębatka jest cała czy w proszku.

ad 2 nikt na tobie nie siedzi, tylko każdy próbuje przemówić ci do rozsądku. 2500 zł to nie grosik, który upuścisz na podłogę i pójdziesz dalej. Za to można mieć naprawdę coś konkretnego, a kupując używkę (nawet jak się uprzesz to coś bardzo mało używanego) zaoszczędzisz sporo kasy i będziesz miał na tuning. Poza tym, jak pierwszy raz pójdziesz jeździć off-road to model po tym będzie wyglądał jak każdy inny, używany. Nie zrażaj się do używek np. błotem czy coś. To jest normalne dla tego typu modeli.

ad 3 jeżeli nie poznasz "kopsnietych" części w używce, to jak to zrobisz w nówce? jakoś nie widzę różnicy? czy części "kopsnięte" w nówce jakoś specjalnie się błyszczą?

_________________
Hellfire SS
Wielki powrót :)
plan: buggy :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 07, 2007 10:24 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2005 11:04 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: LUBLIN Wiek: 29
co wy z tymi używkami? kolegom biznes nakręcacie, ma kasę kolega niech spokojnie kupuje nówkę, przynajmniej wie co kupi. I nie ,mydlcie oczu tutaj zawodnikami , że niby od nich to takie dobre te używki, bo to rożnie bywa, loteria, nigdy nie wiesz kto jak obchodził się z modelem (dla mnie słowo zawodnik nie znaczy nic, bo dla niektórych są tutaj chyba bogami, stąd ich usilne błagania "kup model od zawodnika"). Tak czy inaczej zaraz trzeba będzie wymieniać łożyska, oleje, zębatki i co? w 70 zł się zmieści, nie wydaje mi sie, dobrze K!OB że kupujesz nówkę jak cię na to stać i dobrze że nie słuchasz głupich porad, szczególnie tych co zaglądają Ci w portfel i usilnie szukają oszczędności.

Kolego chudej przestań nabijać posty , kolega K!OB napisał, ze chce nowy TYLKO, a ty wciąż swoje o tej używce, wystarczająco już nabiłeś postów przez te kilka miesięcy.

_________________
TRAXXAS REVO 3.3 #5308 [ 2008 EDITION ]

Spektrum DX 3.0

AUKCJE : http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1576079


Ostatnio edytowano Pt gru 07, 2007 10:50 am przez Gieroll, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 07, 2007 10:50 am 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 17, 2007 8:15 am
Posty: 1003
Lokalizacja: Nowy Dwor Maz
nowy ? i ma byc spoko - prosze bardzo :
truggy : XT \8 albo Jamminka , do tego jakis RB i bedzie cudnie
buggy : Team Magic M1B - same dobre opinie


czemu nie, tylko po co ? zeby sobie pod domem posmigac ?
nauczyc sie jezdzic ?

zrobisz jak chcesz , tylko po co pytasz, skoro juz wiesz na co sie napalasz ?


ps. kolego Gieroll - jest jakis limit postow dziennie ? ze sie tak zapytam ? czy jesli ktos nie podpisuje sie pod Twoimi pomyslalmi, to oznacza , ze nabija posty ?
wystarczajaco juz nabilem postow ?? fiu fiu, a co to jest konkurs nabija nia postow ? czy jakies wyscigi, kto ile ma ? no to staaaary - wygrales !!
zenujace ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Teraz jest N cze 28, 2026 7:38 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL