Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 7:38 am

Teraz jest N cze 28, 2026 7:38 am




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 05, 2007 8:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 08, 2003 7:43 pm
Posty: 798
Lokalizacja: ZG
Nie wiem dlaczego sie tak napaliles na TNX.

Ja wzialbym jakis zawodniczy wózek, od kogos kto wie jak sie nim obslugiwac. Optowalbym za truggy albo buggy ze wzgleduna dobre prowadzenie, i prosta budowe. Wbrew pozorom bagusem i tragusem mozna ostro poszalec, a na pewno sa szybsze.

Za 2,5k mozesz dorwac:
-podwozie (baggusa w dobrym stanie mozesz dorwac juz za 800-900 zl, i nie mowie to o jakis lx compach, tylko naprawde dobrych wozkach (gs cl-1, xray xb8, ofna)
-silniczek (rb s3 swietne na poczatek, dobra jakosc i prosta regulacja - w usa za mniej niz 200$)
-apka (mx3 spokojnie starczy na poczatek i nie tylko, sam mam i nie zamierzam wymieniac)
-serwa (zaleznie od kasy, polecam sciagac z rcmarta/mushrooma)
-starterbox (nie ma co sie pieprzyc z szarpanka itp.)
-jakies duperele (klucze, kola itp)

I tym sposobem za 2500 masz model ktorym mozesz poszalec, i bez problemow wybrac sie na zawody, a nawet walczyc o czolowke (tu juz liczy sie driver).


LST nie kupilbym, bo nie bawia mnie monstery, a muggy to model nie pasujacy do zadnej klasy (mozesz startowac, ale ani to truggy, ani monster, wiec z tragusami szans nie masz, a model w polsce popularny nie jest). Aha, jak chcesz sie bawic w losi to wszystkie klucze musza byc calowe!

_________________
Team Associated Polska, RC8B
GS CL-1, Kyosho LAZER ZX-5 KIT << SPRZEDAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 05, 2007 8:35 pm 
Offline

Dołączył(a): N lis 25, 2007 4:06 pm
Posty: 92
Lokalizacja: Kalisz Auto Tamiya TNX 5.2R
http://h1071118.hobbyshopnow.com/produc ... d=LOSB0015
znalazlem LST2 ;]
za ok 1640 zl ;] ale zamowienie w usa offcourse

Mateusz (topic wyzej) ja szukam tylko MT jak anrazie jak bede chcial startowac na zawodach to sie zobaczy narazie nei wybiegam tak daleko w przyszlosc ;]:)

_________________
gg 6362681
Counter-Strike 1.6


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 05, 2007 8:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 09, 2005 6:57 pm
Posty: 588
Lokalizacja: Kleczew
No czyli kupujesz model za 1700 zł i zostaje Ci jeszcze te 800 na tuning i inne duperele.
Na początek polecam założyć FOC'a do skrzyni no i to chyba wszystko co potrzeba wymienić żeby poszaleć ;)


Pozdrawiam

_________________
Sponsored by: LEWIAN - HAMULCE
modele:
Team Losi 8ight-t - sprzedam
Team Losi 8ight-t - sprzedam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 05, 2007 8:53 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 13, 2005 5:12 pm
Posty: 2177
Lokalizacja: Piaseczno
A po co FOC żeby szaleć? i bez niego można. Zresztą bardzo łatwo zablokować wsteczny niewydając pieniedzy

Mateusz baardzo fajny pomysł dał. Naprade

_________________
Schumacher Cat K2 || Schumacher Coguar KC || Asso RC12R5.2 || Baja 5BSS || Maveric Atom


Ostatnio edytowano Śr gru 05, 2007 8:55 pm przez Jakub Żebrowski, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 05, 2007 8:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 09, 2005 6:57 pm
Posty: 588
Lokalizacja: Kleczew
A w Polsce ten model kupisz nawet za 2500 i napewno coś jesczcze byś utargował.

_________________
Sponsored by: LEWIAN - HAMULCE
modele:
Team Losi 8ight-t - sprzedam
Team Losi 8ight-t - sprzedam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 05, 2007 8:57 pm 
Offline

Dołączył(a): N lis 25, 2007 4:06 pm
Posty: 92
Lokalizacja: Kalisz Auto Tamiya TNX 5.2R
Adam Dylewski napisał(a):
A w Polsce ten model kupisz nawet za 2500 i napewno coś jesczcze byś utargował.


po co mam wywlac 2.5k jak moge go kupic za 1.8k z przesylka tzn. dokaldnei nei wiem ile by ksoztowala przesylka ale bym byl raczej do przodu , jak jest taki niski kurs dolara wg. zlotowki ;]

_________________
gg 6362681
Counter-Strike 1.6


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 05, 2007 8:57 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 13, 2005 5:12 pm
Posty: 2177
Lokalizacja: Piaseczno
M. Studziżba sprzedaje LST2. Bardzo dabrze przygotowany i z tytułem :P

Chciał 1300zł ale napisał ze apy nie ma wiec cena niższa, lecz musisz jego zapytać. Kupisz model i MX3 i masz świetny wóz na zawody nawet

_________________
Schumacher Cat K2 || Schumacher Coguar KC || Asso RC12R5.2 || Baja 5BSS || Maveric Atom


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 05, 2007 8:59 pm 
Offline

Dołączył(a): N lis 25, 2007 4:06 pm
Posty: 92
Lokalizacja: Kalisz Auto Tamiya TNX 5.2R
kurde ludzie!! ja nie chce modelu na zawody jak narazie, wiec nie piszcie mi o zawodach jak bede chial zawody to sie skoluje cos innego, wiec odpuscice sobie zawody
JA CHCE MODEL 4FUN !!! kpw?

Mniej nerwowo
:roll:

_________________
gg 6362681
Counter-Strike 1.6


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 05, 2007 9:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 09, 2005 6:57 pm
Posty: 588
Lokalizacja: Kleczew
Kuba, mówiąc o założeniu FOC'a nie chodzi mi o to żeby wywalić wsteczny tylko to śmieszne przełożenie HI/LOW ;)

_________________
Sponsored by: LEWIAN - HAMULCE
modele:
Team Losi 8ight-t - sprzedam
Team Losi 8ight-t - sprzedam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2007 10:14 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 02, 2006 8:04 pm
Posty: 685
Lokalizacja: Warszawa
K!OB napisał(a):
kurde ludzie!! ja nie chce modelu na zawody jak narazie, wiec nie piszcie mi o zawodach jak bede chial zawody to sie skoluje cos innego, wiec odpuscice sobie zawody
JA CHCE MODEL 4FUN !!! kpw?


nie krzycz

czy możesz zrozumieć, że model kupiony od zawodnika jest super przygotowany i wypielęgnowany??? nie bulwersuj się na słowo "ZAWODY". IMO lepiej kupić model zawodniczy i jeździć nim pod blokiem, a jak mi się zachce zawodów to mam ekstra wózek, wystarczy bańka paliwa, dodatkowe kwarce i wioo, a nie wywalanie kolejnych 2500 zł na nowy model.

Więc radzę Ci - weź pod uwagę to, co powiedział Mateusz.

_________________
Hellfire SS
Wielki powrót :)
plan: buggy :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2007 10:27 am 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 17, 2007 8:15 am
Posty: 1003
Lokalizacja: Nowy Dwor Maz
K!OB, a co Ty masz za rozroznienie - na zawody albo nie ???

Ty myslisz,ze jak ktos pisze,ze zawodniczy to co ? wiecej pali ? :)

model do zabawy to kojarzy mi sie z jakims gownianym no-name'em

Jak kupisz cos lepszego, sprawdzonego - zaoszczedzisz nerwow

Jesli cchesz smigac pod domem na poczatku, mozesz mniej zainwestowac w silnik, wydech , ale modelu nie odpuszczaj, kup cos sprawdzonego


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2007 11:45 am 
Offline

Dołączył(a): N lis 25, 2007 4:06 pm
Posty: 92
Lokalizacja: Kalisz Auto Tamiya TNX 5.2R
ale po co mi od kogos????
wole potuningowac go sam, ale najpeirw chce sie troche dowiedziec co i jak ;] a zreszta nei wiadomo jak zawodnik jezdzil tym modelem ;] nigdy nie jestes pewien co do konca kupujesz ;] wiec uzywce mowie NIE!

_________________
gg 6362681
Counter-Strike 1.6


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2007 12:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2005 11:04 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: LUBLIN Wiek: 29
święta racja

_________________
TRAXXAS REVO 3.3 #5308 [ 2008 EDITION ]

Spektrum DX 3.0

AUKCJE : http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1576079


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2007 2:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
K!OB napisał(a):
ale po co mi od kogos????
wole potuningowac go sam, ale najpeirw chce sie troche dowiedziec co i jak ;] a zreszta nei wiadomo jak zawodnik jezdzil tym modelem ;] nigdy nie jestes pewien co do konca kupujesz ;] wiec uzywce mowie NIE!


wiec po co zawracasz "gitare" i trujesz na ludzi którzy chca Ci pomoc...jak wiesz co chcesz to po co pytasz..:mrgreen:

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2007 2:44 pm 
Offline

Dołączył(a): N lis 25, 2007 4:06 pm
Posty: 92
Lokalizacja: Kalisz Auto Tamiya TNX 5.2R
chodzi o to ze chce kupic autko NOWE i sam je potuningowac krok po kroku poznwac wszystko kpw?

a nie wyskakujesz mi ze zawracam wam gitare, ja chce zaczac wiec sie pytam strzele pewno jakas gafe nei raz ;]

_________________
gg 6362681
Counter-Strike 1.6


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Teraz jest N cze 28, 2026 7:38 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL