Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 11:32 am

Teraz jest N cze 28, 2026 11:32 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor
 Tytuł: Który lepszy?
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 9:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 2:12 pm
Posty: 112
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz
Witam,

Postanowiłem kupić jakiś dobry silnik do mojego tragusa Hyper'a ST i przegladając strony pomyślałem że może na : www.rcmart.com mają coś fajnego?
I tak oto drogą selekcji spodobały mi się dwa silniki:
http://www.rcmart.com/catalog/product_i ... s_id=18730
I drugi:
http://www.rcmart.com/catalog/product_i ... s_id=24251

Co możecie o nich powiedzieć i czy będą dobre to tego typu modelu.
Chciałbym, żeby ten silnik zwijał się w obroty tak szybko jak robią to silniki 3.5cm w bagusach (gaz i od razu ma maksymalne RPM :) )

Teraz mam silnik Mac28, który jest słaby i zamula....

Czy to dobre silniki? Czy może macie jakieś inne propozycje? Może RB?

Pozdrawiam

_________________
Sprzedam:
Carsona CNT całego lub na części

Dogadamy się co do ceny

604 959 888
GG 3105027


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 9:57 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 13, 2005 5:12 pm
Posty: 2177
Lokalizacja: Piaseczno
Dobre silniki to są.
Zależy ile masz forsy, pomyśl nad 3,5 (np. RB WS7, C6)

_________________
Schumacher Cat K2 || Schumacher Coguar KC || Asso RC12R5.2 || Baja 5BSS || Maveric Atom


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 7:45 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 17, 2006 2:07 pm
Posty: 1125
Lokalizacja: Gabryelin
Pamiętaj,że do rb musisz kupić dedykowany tłumik :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 1:03 pm 
Offline
-=ADA$=-
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 7:51 am
Posty: 3467
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
nic nie MUSISZ!! to nie jest tak ze z innym wydechem nie bedzie dzialal, tylko konkretne wydechy dadza lepsze osiagi/ mnijsze spalanie.
To samo mozna powiedziec o sprzegle!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 3:56 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 13, 2005 5:12 pm
Posty: 2177
Lokalizacja: Piaseczno
Adam ma racje...
świece,sprzęgła,wydechy, kolanka, ... Poprawiają osiągi ale także firma sie wzbogaca

_________________
Schumacher Cat K2 || Schumacher Coguar KC || Asso RC12R5.2 || Baja 5BSS || Maveric Atom


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 5:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 17, 2006 2:07 pm
Posty: 1125
Lokalizacja: Gabryelin
Miałem później dopisać do tamtego postu(zapomniałem),że z dedykowanym tłumikiem będą lepsze osiągi. :oops:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 5:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 12:13 pm
Posty: 937
Lokalizacja: Szczecin
Tomek Trzos napisał(a):
Miałem później dopisać do tamtego postu(zapomniałem),że z dedykowanym tłumikiem będą lepsze osiągi. :oops:



Jakoś mam odmienne wrażenie, ale to drobiazg ;)

Kup jakieś dobre 3.5ccm. RB, Ninja, O.S. , Novarossi i kilka innych to marki godne polecenia, używane przez zawodników na całym świecie. Teraz jedynie wszystko zależy od Twojego portfela, samopoczucia, oczekiwań itp... Taka jest moja teoria.

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 6:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 2:12 pm
Posty: 112
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz
Ale jak to?
Do tragusa 3,5cm ???
Patrzyłem na RB i nawet mnie to ciekawiło (te 3,5), ale pomyślałem że to tylko do buggy, bo truggy jest za ciężke...

_________________
Sprzedam:
Carsona CNT całego lub na części

Dogadamy się co do ceny

604 959 888
GG 3105027


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 6:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 17, 2006 2:07 pm
Posty: 1125
Lokalizacja: Gabryelin
Było już trochę tematów dlaczego dobre 3,5 jest lepsze niż 4,6 do tragusa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 7:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 12:13 pm
Posty: 937
Lokalizacja: Szczecin
Michał_DT napisał(a):
Ale jak to?
Do tragusa 3,5cm ???
Patrzyłem na RB i nawet mnie to ciekawiło (te 3,5), ale pomyślałem że to tylko do buggy, bo truggy jest za ciężke...


C6 w truggy robi totalną kosę. Inne mocne .21 tak samo. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni.

A .21 wrzuca się do truggy, ponieważ mają mniejsze zapotrzebowanie na paliwo.

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 7:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 2:12 pm
Posty: 112
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz
1. Na jakich jeżdżą zawodowcy na zawodach? Oczywiście ci wygrywający.
2. Czy nie będzie się przegrzewał szybciej niż 4,6?

pzdr

_________________
Sprzedam:
Carsona CNT całego lub na części

Dogadamy się co do ceny

604 959 888
GG 3105027


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 7:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 09, 2005 6:57 pm
Posty: 588
Lokalizacja: Kleczew
Kup .21 a dlaczego to poszukaj, na forum, było to wałkowane kilka razy ;)


Pozdrawiam

_________________
Sponsored by: LEWIAN - HAMULCE
modele:
Team Losi 8ight-t - sprzedam
Team Losi 8ight-t - sprzedam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 7:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 17, 2006 2:07 pm
Posty: 1125
Lokalizacja: Gabryelin
Zawodnicy bogatsi pewnie będą jeździć na c6 a trochę biedniejsi na mambach lub cobrach.(Są to tylko moje przewidywania)
Sam miałem kupić c6 do traggy ale jednak zdecydowałem się na xb8 TQ i ws7III :wink:
Moim zdaniem nie potrzebny jest najlepszy silnik tylko TRENING.Ci którzy wygrywają mają dobre silniki ale też dużo trenują.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Teraz jest N cze 28, 2026 11:32 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL