Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 11:34 am

Teraz jest N cze 28, 2026 11:34 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 4:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 27, 2007 6:33 pm
Posty: 188
Lokalizacja: Sandomierz
Widze ze duzy problem powstał.
W koncu który model jest lepszy do jazdy po domu i na hali rekreacyjnie. Niechce zeby czesci kostowały tyle co do 1:10;] Bajer polega na tym zeby były troche tańsze;] X M18 brzmi ładnie i ładnie wygladnie no ale jego wada jest cena i cena czesci;/ RS4 jest tanszy no i czesci sa tansze ale znowu wadą chyba jest to ze bedzie sie sypał i bede musiał do niego dokładac a tego NIENAWIDZE;]
Panowie zamiast sie kłucic jak zawodnicy opiszcie mi te modele wadami i zaletami dokładnie, szegółowo a nie bedziecie sie kłucic o przeniesienie napedu;]
Opiscie mi te modele bo ja o nich nic niewiem;]
Gdzie kupie czesci do HPI i X ray?? :?:

_________________
GG : 9901483
TL-01
DRIFT BMW 3 GT


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 4:38 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 31, 2006 9:35 pm
Posty: 237
Lokalizacja: Murowana Goślina
odpowaidam jako ojciec syna ktory w zeszlym roku jezdzij w micromami na hpi i ja wygral
standrdowy model jest gorszy od xray to napewno dla tego tuningoalismy ale napewno nie jest bardziej awaryjny niz xray ni w ydalismy kasy na naprawy ale tunning wtym sezonie jezdzimy xrayem ale takze z tunningowanym
ale do domu do zabawy naprawde nie widze roznicy miedzy xrayem a micro rs w standartowychj wersjach
A co do uszkodzen trzeba umiec jezdzic i nie zaliczac przeszkod bo te malce maja szybkosc

_________________
Syn Jeździ |Associated RC18T Factory Team | Scalpel | b44

Odwiedź Tani Hosting dla Ciebie z generatorem stron


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 4:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 19, 2006 9:34 pm
Posty: 1322
Lokalizacja: Ze świata czterech stron
Na + za micro rs4 przemawia możliwość zamontowania serwa o standardowych wymiarach a do x-raya trzeba kupić micro serwo. Do micro rs4 do jazdy po domu można wsadzić 4 akumulatorki "paluszki" i sporo się na nich pojeździ jeżeli mają sporą pojemność. Ja nie startuję w zawodach( daleko troszkę) a mimo to polecam jednak x-raya bo model według mnie lepszy. Na asfalcie mojemu M18 nie podskakuje tył na zakrętach tak jak w rs4( tym co jeździłem a możliwe, że było śle ustawione albo wszystkie tak maja ze względu na jeden amortyzator z tyłu).

PS. Jeżeli chcesz jeździć po domu a masz jakieś zwierzę typu pies, kot itd to dobrze poodkurzaj.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 5:05 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 31, 2006 9:35 pm
Posty: 237
Lokalizacja: Murowana Goślina
Kopec napisał(a):
Na + za micro rs4 przemawia możliwość zamontowania serwa o standardowych wymiarach a do x-raya trzeba kupić micro serwo. Do micro rs4 do jazdy po domu można wsadzić 4 akumulatorki "paluszki" i sporo się na nich pojeździ jeżeli mają sporą pojemność. Ja nie startuję w zawodach( daleko troszkę) a mimo to polecam jednak x-raya bo model według mnie lepszy. Na asfalcie mojemu M18 nie podskakuje tył na zakrętach tak jak w rs4( tym co jeździłem a możliwe, że było śle ustawione albo wszystkie tak maja ze względu na jeden amortyzator z tyłu).

PS. Jeżeli chcesz jeździć po domu a masz jakieś zwierzę typu pies, kot itd to dobrze poodkurzaj.





asfalt i micro ciekawy pomysl :)

_________________
Syn Jeździ |Associated RC18T Factory Team | Scalpel | b44

Odwiedź Tani Hosting dla Ciebie z generatorem stron


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 5:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 19, 2006 9:34 pm
Posty: 1322
Lokalizacja: Ze świata czterech stron
Jak jest równo to czemu nie. Bardzo fajnie się jeździ po czymś takim:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 09833.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 7:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 27, 2007 6:33 pm
Posty: 188
Lokalizacja: Sandomierz
Wciąż nie mam konkretnej odpowiedzi;] Prawdopodobnie zrobię tak ze Kupie HPI używany I go trochę odnowie albo ulepszę co najważniejsze.
Będę jeździł na silniku 300 RACE i na 5 paluszkach GP 2400-2700mAh
Nie potrzebuje model nie wiadomo jakiego. Chodzi mi o to żeby:

-Tanie części i tani model,
-Bezawaryjność,
-Jak najmniej potrzebnego tuningu,

Nie chce czegoś takiego ze będzie mi coś sie psuło bo tego nienawidzę, nie lubię tez jak model myszkuje, nie lubię tez jak trzeba dołożyć do modelu 2 razy tyle żeby model był sprawny;/ rozumiem parę rzeczy ale nie części warte 100zł góra 50zł i denerwuje mnie jak jakaś część jest niebotycznie drogie;/ To są dala mnie priorytety. Mam model TL-01 i właśnie te rzeczy jakie wymieniłem mnie w tym modelu dobijają innych niewiedze. Dlatego nie chce tego w innym model;]

Czy trzeba coś robić żeby wszedł silnik 300 RACE??
:?:

_________________
GG : 9901483
TL-01
DRIFT BMW 3 GT


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 7:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 10:11 am
Posty: 2778
Lokalizacja: Pabianice
Nie polecam do jazdy po domu silnika 300, standardowy 180 na 5 celach wystarczy a jeśli będzie za wolny to można zmienić na HPI 45T. Co do modelu to wysłałem ci ofertę na PM, dostałeś ją? W moim modelu nie trzeba nic odnawiać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 7:03 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 29, 2007 8:02 pm
Posty: 152
Lokalizacja: Toruń
Tak, trzeba rozwiercić otwory pod silnik w orginalnym lożu
lub kupic łoze silnika pod 300.
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 7:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 19, 2006 9:34 pm
Posty: 1322
Lokalizacja: Ze świata czterech stron
Rozwiercić standardowe mocowanie silnika i wtedy wejdzie 300. Pięć paluszków musiał byś zlutować bo z micro rs4 jest dostarczany koszyczek na 4 sztuki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 7:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 27, 2007 6:33 pm
Posty: 188
Lokalizacja: Sandomierz
A cha.
Czyli silnik 180 by wystarczył;]
Jaka prędkość na tym osiągnie i ile max Wolt??
Gdybym kupił GP to ile paluszków i czy polecacie inne baterie do tego silnika ale nie droższe lepiej tańsze??
Moze być Gp 2400-2700mAh

Jaki najmniejszy regulator mogę wsadzić chodzi mi o Ampery.
Wsadzić regiel lotniczy??

Jakie dobre serwo polecacie do tego modelu?? W TL-01 używałem standard to nie dało rady;/ Nawet zębatki sie wyrobiły bo koła sie przesuwały;/


PROSZĘ O GG POSIADACZY HPI.
MOJE: 9901483

_________________
GG : 9901483
TL-01
DRIFT BMW 3 GT


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 9:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 30, 2006 10:45 pm
Posty: 451
Lokalizacja: Kraków
jak juz pisalem do domu i ogolnie do zabawy polecam m-rs4 bo sam mam,
i potwierdzam, ze orginalny blaszak 180 do domu calkowicie wystarcza, na
jakiejs hali to moze byc juz troche wolny no to wtedy silniczek mikro od hpi
(modifed), albo przygotowac mocowanie silnika pod wiekszy (np. 300). Jak
narazie nic w nim nie zmienialem - wszystkie orginalne czesci, a jedyne co
w nim bede musial zmienic jak do tej pory to zebatka atakujaca (na silniku)
bo oryginalna plastikowa juz mi sie zniszczyla.

Co do prekosci to i tak bedziesz mial problemy osiagnac max na blaszaku
w domu - chyba, ze masz naprawde duzo miejsca.

Baterie - ja jezdze na najzwyklejszych akumulatorkach AA cameliona i nie
narzekam, a jezdzi mi dosyc dlugo.

_________________
Na forum od 28-Lut-2004 (nowe konto :/)
RajdyMalopolska.pl - modelarstwo na skalę Małopolski ;)
RC-Modele & RcMatsu - polecam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 9:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 19, 2006 9:34 pm
Posty: 1322
Lokalizacja: Ze świata czterech stron
Alwonzinio napisał(a):
Jaka prędkość na tym osiągnie i ile max Wolt??
Jakie dobre serwo polecacie do tego modelu??

Przy 4 cellach i zwykłym blaszaku nie nie liczył bym na prędkość powyżej 20km/h raczej trochę mniej. Serwo wystarczy standard a jeżeli chcesz zaoszczędzić na miejscu w modelu to może być HS-81MG( przyda się jak sprzedasz hpi i kupisz M18)
Do blaszaka max 7,2v. Pamiętaj by regulator obsługiwał 4 celle jeżeli chcesz na tylu jeździć.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 9:47 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 27, 2007 6:33 pm
Posty: 188
Lokalizacja: Sandomierz
No to chyba sie zdecyduje na model HPI od Przemka Morawskiego.
Model prawie nowy. Nietuningowany, W dobrym stanie;] Z silnikiem i serwem. Załatwię sobie jeszcze regulator jakiś lotniczy albo coś takiego ponieważ ja mam do 1;10 do 10T a takiego nie potrzebuje;] Pakiet złoże z 5 cell GP
Aparaturę zobaczę mam narzazie Rangera 2 Drążkową ale aż taka po domu mi jest niepotrzebna Zobacz

Obrazu do wymiany by szła Buda
Jeżeli Przemek ma CR-5 to jest brzydka.
Sprawie sobie nawa za 50zł M3 ;]

Jaki ma model prześwit czy wiedzie na dywan??[standardowy dywan :lol: ]


Czasem sobie zrobię nielegalny wyścig po szkole mam bardzo dożą szkołę w moje miejscowości;] Mamy dożą aule:twisted: wiec będę sie skradał i śmigał

Ale czy ten model jest głośny bo na przykład 1;10 sie nie nadaje bo bardzo byłoby słychać i by mnie wyrzucili :lol:

_________________
GG : 9901483
TL-01
DRIFT BMW 3 GT


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 9:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 30, 2006 10:45 pm
Posty: 451
Lokalizacja: Kraków
Serwo Hitec 81 nie koniecznie musi byc MG, na plastikowych zebach tez,
pojezdzisz - w domu nawet bez budy nie powinienes zniszczyc zebatek,
a przy wiekszych predkosciach to dobrze kupic sobie serwo saver.

Na dywan wyjedziesz, ale jak bedziesz mial bude nizej od dolnej krawedzi
z przodu to bedziesz slyszal jak Ci zahacza, dlatego dobrze ja zamocowac
troszke wyzej, jezeli ma Ci to przeszkadzac, bo raczej nie powinienes jej
uszkodzic od czegos takiego.

Nie jest bezdzwiekowy ale duzo cichszy od dziesiatek - choc to tez zalezy
od silnika i regla (niektore regulatory naprawde glosno piszcza :P ).

_________________
Na forum od 28-Lut-2004 (nowe konto :/)
RajdyMalopolska.pl - modelarstwo na skalę Małopolski ;)
RC-Modele & RcMatsu - polecam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 10:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 27, 2007 6:33 pm
Posty: 188
Lokalizacja: Sandomierz
ok dix
Podaj swoje gg mam jeszcze parę pytań na jutro;] :lol:

_________________
GG : 9901483
TL-01
DRIFT BMW 3 GT


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest N cze 28, 2026 11:34 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL