Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 2:06 pm

Teraz jest N cze 28, 2026 2:06 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: N gru 02, 2007 5:50 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 29, 2007 8:02 pm
Posty: 152
Lokalizacja: Toruń
cześć
który model jestt najlepszy z tych wymienionych w temacie
Asso to prawie połowa ceny sharka i xray ale zbiera bardzo dobre opinie i części na rojnie są , teraz to juz nawet nie problem sciągnac z rcmarta ;)
Prosiłbym o wypisanie wad i zalet.
Narazie najbardziej przekonuje mnie xray m18t i asso bo dobra cena i jakość o sharku prawie nic nie wiem. Aha i jakie wyposazenie dobre polecacie do Xray m18t chodzi mi oczywiscie o elektronike.Regiel-najbardziej byłbym przekonany do jakiegos wodo odpornego,apka mam na oku sanwe blazer. I zebym cena nie była wielka ;)
P.S. I to nie ma byc najlepsza elektronika jaka jest, to ma byc taki modelik przed blok na łąke,do lasku,czasem na zawody po wymienieniu czesci na trwalsze ale to pózniej bo teraz mało $ ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 02, 2007 6:42 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 27, 2006 10:01 am
Posty: 488
Lokalizacja: Boronów (25 km od Częstochowy)
co do sharka to na stronie głównej rcauto jest recenzja/test tego modelu ;)

_________________
GG:5694681


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 3:45 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 29, 2007 8:02 pm
Posty: 152
Lokalizacja: Toruń
Nikt nie pomoże :(:(:(
:>:>:>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 4:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 12:13 pm
Posty: 937
Lokalizacja: Szczecin
Przy zakupie Asso na RCmarcie warto do paczki dorzucić aluminiowe mocowanie tylnych wachaczy. Kiepskie śrubki to standard - trzeba na nie uważać.
Reszta wytrzymała tak samo jak pozostałe modele mikro. Przywal takimi maleństwami w krawężnik, to każdy się połamie.

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 4:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 19, 2006 9:34 pm
Posty: 1322
Lokalizacja: Ze świata czterech stron
Niedawno się dowiedziałem, że te śrubki z asso nie są na imbus tylko to jest gwiazdka i dlatego się na nie narzeka. Ja sam zepsułem śrubki z kopii asso i z oryginału poprzez rozkręcanie imbusem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 5:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 30, 2006 10:45 pm
Posty: 451
Lokalizacja: Kraków
Kopec napisał(a):
Niedawno się dowiedziałem, że te śrubki z asso nie są na imbus tylko to jest gwiazdka i dlatego się na nie narzeka. Ja sam zepsułem śrubki z kopii asso i z oryginału poprzez rozkręcanie imbusem.


a moglbys napisac dokladniej jakie srubki masz na mysli? I jakie znowu
gwiazdi, skoro samo Asso dodaje do zestawu imbusy.
Co do jakosci srubek to mi sie tylko nie podobala ta ktora trzyma silnik.
Inne wygladaja duzo lepiej ale reki sobie uciac nie dam, ze sie nie wyrobia
- mozna kupic przadniejsze ale pelny zestaw to wydatek chyba 16$...

_________________
Na forum od 28-Lut-2004 (nowe konto :/)
RajdyMalopolska.pl - modelarstwo na skalę Małopolski ;)
RC-Modele & RcMatsu - polecam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 5:39 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 29, 2007 8:02 pm
Posty: 152
Lokalizacja: Toruń
Własnie tak myśle nad tym Asso bo mam 700 zł.
Kupie Asso za 400 i jeszcze zostanie 300 na apke powiedzmy mx3 . I potem tuning i mamba ;p Jaką mambe polecacie najlepiej do micro off-roadów. Mi sie wydaje że 5400 Kv :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 6:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 19, 2006 9:34 pm
Posty: 1322
Lokalizacja: Ze świata czterech stron
Przemek Morawski napisał(a):
co do śrubek to z tego co wiem w kopii są śrubki typu "Torx" czyli gwiazdkowe. Jeśli włoży się w nie imbus to faktycznie się niszczą i stąd pewnie narzekania na ich jakość.


Ja wkładałem w nie imbus i faktycznie leciały obrazu. Po kupieniu oryginalnych śrub asso było to samo więc oryginały to też raczej gwiazdka czyli to:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/n ... x-Torx.jpg
Szkoda, że nie wiedziałem tego wcześniej bo mam w domu klucze tego typu a wkładałem imbusa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 6:21 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 29, 2007 8:02 pm
Posty: 152
Lokalizacja: Toruń
skąd masz te klucze Kopeć ?
mógłbys podac jakaś nazwe np. tak jak krzyżak wiesz moze jak to sie nazywa ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 6:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 19, 2006 9:34 pm
Posty: 1322
Lokalizacja: Ze świata czterech stron
Kopec napisał(a):
Przemek Morawski napisał(a):
co do śrubek to z tego co wiem w kopii są śrubki typu "Torx" czyli gwiazdkowe. Jeśli włoży się w nie imbus to faktycznie się niszczą i stąd pewnie narzekania na ich jakość.


Te klucze można kupić w każdym sklepie typu OBI, NOMI itd. tylko trzeba uważać na ich jakość. Są to klucze Torx mają one różne wielkości podobnie jak imbusy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 6:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 12:13 pm
Posty: 937
Lokalizacja: Szczecin
W kopii nie mam żadnych śrub Torx. Jedynie krzyżaki i imbusy.

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 6:47 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 19, 2006 9:34 pm
Posty: 1322
Lokalizacja: Ze świata czterech stron
Czyli po prostu te śrubki są słabe(mowa o tych złotych). W takim razie zostałem wprowadzony w błąd??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 6:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 12:13 pm
Posty: 937
Lokalizacja: Szczecin
Kopec napisał(a):
Czyli po prostu te śrubki są słabe(mowa o tych złotych). W takim razie zostałem wprowadzony w błąd??


Złote "śruby" to imbusy. Są słabe.

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 6:54 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 29, 2007 8:02 pm
Posty: 152
Lokalizacja: Toruń
Aha to dzięki za informacje.
Zdecydowalem sie ze biore Asso RC18T zostanie mi jeszcze kasa na tuning lub na jakąs lepsza ape


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 7:53 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 31, 2006 9:35 pm
Posty: 237
Lokalizacja: Murowana Goślina
Marek Byrczak napisał(a):
Kopec napisał(a):
Czyli po prostu te śrubki są słabe(mowa o tych złotych). W takim razie zostałem wprowadzony w błąd??


Złote "śruby" to imbusy. Są słabe.



co do śrub Panowie mamy orgial rc18T i zadnych problmów ze srubami nie mamy a mamy standartowe model mocno eksplotowany na zawodach. Zadnych problemow z modelem zero uszkodzen

_________________
Syn Jeździ |Associated RC18T Factory Team | Scalpel | b44

Odwiedź Tani Hosting dla Ciebie z generatorem stron


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest N cze 28, 2026 2:06 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL