witam
postanowilem sprzedać silnik z sava po okolo 8L, lezy sobie na półce a jest mi nie potrzebny po zalozylem sobie zamiast niego k4.6.
Sprzedaje sam silnik, bez filtra, zamachu itp, natomiast w silniczku jest backplate, z one way w bdb stanie. W silniku jest spalona świeca. Ma on dobrą kompresje, do końca sprawował sie swietnie i przy dobrym wyregulowaniu z termometrem mial naprawde niezlego kopa. Jedyna wada w silniczku jest troche dogiete górne żeberko i porysowany radiator.
cena jaka mnie interesuje to okolo 150zł, do negocjacji
http://img147.imageshack.us/img147/9244/img5015hv5.jpg
http://img227.imageshack.us/img227/3586/img5016dn9.jpg
http://img81.imageshack.us/img81/3396/img5017mv5.jpg
_________________
::::Savage 25 (K4.6) | Rama LOW CG | Dirt Bonz - żyleta

::::
::::Carson Attack 1:6, 27ccm

BYŁO ::::
::::Team Associated RC18B

)) BYŁO::::
http://www.rcpics.net/member/Astarrot1
SPRZEDAM rame oryginalna do Savage
GG 3374656