Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 11:49 am

Teraz jest N cze 28, 2026 11:49 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor
PostNapisane: N lut 18, 2007 9:54 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 28, 2006 4:41 pm
Posty: 42
Lokalizacja: Wyszków
Witam,

Mam na sprzedaż model firmy Tamiya TT01. Samochód używany jedynie na zawodach. Ze względu na luzy wymieniłem wanne, ramke A, ramke B. Oczywiście części które pozostały po wymianie dorzucam do zestawu.
Model przeszedł nastepujący tuning:
-łożyska
-aluwal
-aluminiowe zabieraki (hexy)
-zębatki 55,58,24,25
-reg. drążki skrętne
-reg. wachacze
-krótsze sprężyny

W modelu nie zostały jedynie wymienione kielichy i dyfry (tylko jeden dyfer nowy!!). Modelem wygrałem 3x w klasie Top Stock Junior na zawodach. Pojawiają się w nim liczne luzy jak w każdym TT. W zapasie wachacze, zwrotnice, wanna, zebatki, zamkniecia dyfrow itd. itd. Do modelu dorzucam regulator TEU101BK w 100% sprawny jednak bez obudowy, nie ma wtyczek i ma odlutowane kable od BEC, wlacznika i wejscia regla do odbiornika wszystkie te kable oczywiście dodaje do zestawu (wystarczy polutowac i dziala). Do modelu biała buda Mercedes CLK D2 Racing (raczej treningowa ;)) Ewentualnie moge dolożyć do zestawu w cenie 65zł pakiet GP3900, bardzo malo uzywany. Silnik to Mabushi 540SH. Zebatka atakująca 25 jest metalowa firmy Carson. Do zestawu opony Team Sorex 24R bardzo brzydko poklejone ale dobrze trzymają ;) Ewentualnie moge sprzedac prawie nowa w 100% sprawna sanwe MX3 za 350zł. Wtedy model bedzie juz gotowy do jazdy ;P

Cena jaka mnie interesuje to 350zł do negocjacji ;) UWAGA!! Za tą cene postanowilem dorzucic pakiet GP3900!! moge sprzedac bez za 300!!

Kontakt:
rc_cars@gazeta.pl
GG: 8305499

Nazywaj poprawnie tematy - Mariusz

_________________
Pozdrawiam,
Mateusz Pogorzelski
8305499 GG

TT01
TRF415MSX


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 20, 2007 3:34 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sie 28, 2006 4:41 pm
Posty: 42
Lokalizacja: Wyszków
W cenie 350zł dorzucam gratis pakiet bez pakietu moge sprzedac za 300!!

użytkownik został zabanowany za zbyt częste odświeżanie ogłoszeń (Rafał Piesio)

_________________
Pozdrawiam,
Mateusz Pogorzelski
8305499 GG

TT01
TRF415MSX


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Teraz jest N cze 28, 2026 11:49 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL