Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 10:58 am

Teraz jest N cze 28, 2026 10:58 am




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Autor
PostNapisane: Wt lut 13, 2007 6:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 11, 2006 11:04 am
Posty: 342
Lokalizacja: Warszawa
Mam do sprzedania koła off-road (felga+opona) na hexa 12mm. Wymiary koła: średnica ok. 8,2cm szerokość ok. 3,5cm. Koła posiadaja bardzo miękkie wkładki. Stan opon bdb- a felg db+ w niektórych miejscach lekko poobdzierana farba z daleka niewidoczne. Posiadam również hexy 12mm z jakigoś lekkiego metalu(5 sztuk)
Koła za 75zł
Hexy 18zł
Za koplet 85zł. Ceny do niewielkiej negocjacji. Foty na emaila.

_________________
gg 2829424


Ostatnio edytowano Pn mar 05, 2007 6:13 pm przez Krzysiek Szpila, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 13, 2007 11:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt gru 26, 2006 5:35 pm
Posty: 245
Wyślij foty na dt50@o2.pl

_________________
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 21, 2007 4:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 11, 2006 11:04 am
Posty: 342
Lokalizacja: Warszawa
UP. Fotki:


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/89f ... 59aa0.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6dd ... 4b8f2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e5c ... ca861.html

_________________
gg 2829424


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 21, 2007 4:57 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt gru 26, 2006 5:35 pm
Posty: 245
Napisałem na maila że nie jestem zainteresowany

Cieszymy się Twoim szczęściem.. Tylko co to ma wspólnego z ogłoszeniem. Wysłałeś e-mail to dobrze, napisz jeszcze PM, ale nie śmieć w temacie. OSTRZEŻENIE! - Mariusz

_________________
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 03, 2007 8:47 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 11, 2006 11:04 am
Posty: 342
Lokalizacja: Warszawa
UP. Nowa cena 75zł za komlet.

_________________
gg 2829424


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 03, 2007 5:06 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 16, 2005 10:59 am
Posty: 270
Lokalizacja: Nysa(south side)
beda pasowac do TL-01B? prosze o szybka odp


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 03, 2007 5:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 11, 2006 11:04 am
Posty: 342
Lokalizacja: Warszawa
No cóż nie wiem czy będą pasować. Ale koła i hexy są zwyczajne więc powinny być dobre. Zapraszam na gg 6090498.

_________________
gg 2829424


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 03, 2007 6:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2006 7:12 pm
Posty: 1795
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Oczywiście, że będą pasować. W końcu to hex 12mm :wink:

_________________
gg: 1337750


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 05, 2007 10:26 am 
Offline

Dołączył(a): So lis 26, 2005 6:56 pm
Posty: 3859
Lokalizacja: Warszawa
podaj proszę nazwę opony?

_________________
Pozdrawiam Serdecznie,

Robert


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 05, 2007 4:51 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 11:29 am
Posty: 59
Witam a do JATO będą pasować? sorki że pytam moze to jest banalne pytanie ale sie nie znam i nie chce kupić czegoś co będzie leżało w szafie :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 05, 2007 6:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 11, 2006 11:04 am
Posty: 342
Lokalizacja: Warszawa
Właśnie przed chwilą sprzedałem. Więc nieaktualne.

_________________
gg 2829424


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 

Teraz jest N cze 28, 2026 10:58 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL