Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 1:28 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 1:28 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor
PostNapisane: Wt lip 18, 2006 11:50 am 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 15, 2006 5:23 pm
Posty: 1604
Lokalizacja: Łaziska Górne
tak jak w temacie ready to run
do kolegi

_________________
pozdrawiam Bartek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 18, 2006 12:06 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2005 9:46 am
Posty: 887
Lokalizacja: Radom
wiem ze to jest drugie tyle ale moze jednak sie skusisz,
http://www.allegro.pl/item116208553_hpi ... riftu.html
co do ceny to dla kolegow z forum 500zl

_________________
Mam:
crt.5 BL
Wracam do:
x2 crt

Kupie Jammin x2 crt w dobrej cenie, samo podwozie.
GG: 4743873


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 18, 2006 12:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2005 9:46 am
Posty: 887
Lokalizacja: Radom
wiem ze to jest drugie tyle ale moze jednak sie skusisz,
http://www.allegro.pl/item116208553_hpi ... riftu.html
co do ceny to dla kolegow z forum 500zl

_________________
Mam:
crt.5 BL
Wracam do:
x2 crt

Kupie Jammin x2 crt w dobrej cenie, samo podwozie.
GG: 4743873


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 18, 2006 12:16 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 15, 2006 5:23 pm
Posty: 1604
Lokalizacja: Łaziska Górne
nie pisz podwojnie

_________________
pozdrawiam Bartek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 18, 2006 12:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 11, 2005 2:44 pm
Posty: 139
Lokalizacja: Warszawa
cena podwójna to i wpisy podwójne :lol:

_________________
pozdrawiam

Artur

-------------------------------------------------
Rajdy RC - Zapraszam do uczestnictwa!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 18, 2006 12:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2005 9:46 am
Posty: 887
Lokalizacja: Radom
ups, nawet nie zauwazylem ze podwojnie.sorki

_________________
Mam:
crt.5 BL
Wracam do:
x2 crt

Kupie Jammin x2 crt w dobrej cenie, samo podwozie.
GG: 4743873


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: 300
PostNapisane: Wt lip 18, 2006 12:31 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn mar 27, 2006 5:46 pm
Posty: 48
Lokalizacja: Warszawa
tu masz za 300 rtr http://www.allegro.pl/item113889990_ass ... _bcm_.html

_________________
RamzeSik


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 18, 2006 12:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 18, 2005 6:12 pm
Posty: 825
Lokalizacja: CHEŁM
www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?t=12926
Do Audi kupujesz sobie tylko najtańsze radio i masz RTR w super cenie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 18, 2006 12:41 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 17, 2006 8:01 pm
Posty: 149
Lokalizacja: Podlasie
sorry za off topa, tylko jeden :)

jak się je choca mini (te płatki) to się mówi podwójnie... to się mówi podwójnie... :lol: :lol:

jeszce raz sorry, jeszce raz sorry


:lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 22, 2006 4:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 05, 2006 6:45 pm
Posty: 536
Lokalizacja: Tarnow
ja mam model do spprzedania 250zl RTR uszkodzony ale jak chcesz moge dokupic czesc i naprawic jakby co to wal na PM lub gg 7484491


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 1:28 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL