Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 5:26 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 5:26 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: Cz cze 15, 2006 10:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 5:24 pm
Posty: 69
Lokalizacja: Częstochowa
Zdjecia z pierwszego dnia zawodow.

http://www.jamroz.neostrada.pl/

Milego ogladania.

_________________
RS4 Pro 3, Novak Cyclone TC...
http://beetle4.boo.pl
GG 115123

Sprzedam Koła Do DRIFTU
beetle4@wp.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 16, 2006 10:03 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 28, 2003 10:10 pm
Posty: 350
Lokalizacja: Gorzów wlkp
Stronka nie działa :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 16, 2006 10:19 am 
Offline
PSVADEK
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 14, 2004 12:20 pm
Posty: 1842
Lokalizacja: Rzeszów Auta: ...TRAXXAS REVO 3,3... .ASSO TC3 BRUSHLESS.
mi działa bez problemu - fajne fotki

_________________
Obrazek
......Tornado Team......
www.RC.RZESZOW.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 16, 2006 11:16 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 28, 2003 10:10 pm
Posty: 350
Lokalizacja: Gorzów wlkp
Adrian Kopeć napisał(a):
mi działa bez problemu - fajne fotki
Teraz mi też już działa :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 16, 2006 1:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Czy mnie moje piękne oczy mylą, czy nie? Czy ktoś śmigał z budą HEMI CUDA w MT?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 16, 2006 1:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2004 6:25 pm
Posty: 2253
Lokalizacja: Białystok Model: HPI Hellfire SS
Piotr Michalski napisał(a):
Czy mnie moje piękne oczy mylą, czy nie? Czy ktoś śmigał z budą HEMI CUDA w MT?


To chyba panowie z naszego kochanego RcMonster ;)

Może mi ktoś wytłumaczyć co zaszło na tej fotce? Jest wielce kontrowersyjna - http://www.jamroz.neostrada.pl/Malinka/Obraz%20023.jpg ;)

_________________
PUSTY GARAŻ :(
GG: 2780008


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt cze 16, 2006 7:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
pedze ogladac, :) a jutro napisze moje wrazenia z Malinki :) bo dzis nie mam sil juz :)

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt cze 16, 2006 8:54 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
beetle4 napisał(a):
Zdjecia z pierwszego dnia zawodow.
http://www.jamroz.neostrada.pl/
Milego ogladania.

Extra fotki
Gratuluję kunsztu !

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 17, 2006 11:33 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 21, 2005 4:13 pm
Posty: 218
Lokalizacja: sie biora dzieci?
Wojtek Sadowski napisał(a):
Może mi ktoś wytłumaczyć co zaszło na tej fotce? Jest wielce kontrowersyjna - http://www.jamroz.neostrada.pl/Malinka/Obraz%20023.jpg ;)

Hmmmm.... Serwis??

_________________
...a gwiazdek niczym dobry koniak...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 17, 2006 11:39 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 28, 2005 1:35 pm
Posty: 1379
Lokalizacja: Poznań
Krzysztof Antoniak napisał(a):
Wojtek Sadowski napisał(a):
Może mi ktoś wytłumaczyć co zaszło na tej fotce? Jest wielce kontrowersyjna - http://www.jamroz.neostrada.pl/Malinka/Obraz%20023.jpg ;)

Hmmmm.... Serwis??


hehe, nie serwis, tylko buda HEMI CUDA w biegu MT

_________________
X-ray 808 + RB C6 L2g
Savage 4,6 X SS | LRP Z.28R | Low CG |
X-Ray M18+SPEED300+HS81MG+GP1100+FULL TUNING
gg 2102790


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 17, 2006 12:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 30, 2004 11:19 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Warszawa............ Auto: Yokomo MR4-TC Black Edition
Piotr Krzyżanowski napisał(a):
Krzysztof Antoniak napisał(a):
Wojtek Sadowski napisał(a):
Może mi ktoś wytłumaczyć co zaszło na tej fotce? Jest wielce kontrowersyjna - http://www.jamroz.neostrada.pl/Malinka/Obraz%20023.jpg ;)

Hmmmm.... Serwis??


hehe, nie serwis, tylko buda HEMI CUDA w biegu MT


Horus tu nie chodzi o bude Hemi tylko obejzyj fotke i sam zobaczysz :twisted:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 17, 2006 1:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 21, 2005 4:13 pm
Posty: 218
Lokalizacja: sie biora dzieci?
GEX napisał(a):
Piotr Krzyżanowski napisał(a):
Krzysztof Antoniak napisał(a):
Wojtek Sadowski napisał(a):
Może mi ktoś wytłumaczyć co zaszło na tej fotce? Jest wielce kontrowersyjna - http://www.jamroz.neostrada.pl/Malinka/Obraz%20023.jpg ;)

Hmmmm.... Serwis??


hehe, nie serwis, tylko buda HEMI CUDA w biegu MT


Horus tu nie chodzi o bude Hemi tylko obejzyj fotke i sam zobaczysz :twisted:

Jedno powiem na 100% - serwisant się nie wyłożył ;]

_________________
...a gwiazdek niczym dobry koniak...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 17, 2006 1:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 28, 2005 1:35 pm
Posty: 1379
Lokalizacja: Poznań
GEX napisał(a):
Piotr Krzyżanowski napisał(a):
Krzysztof Antoniak napisał(a):
Wojtek Sadowski napisał(a):
Może mi ktoś wytłumaczyć co zaszło na tej fotce? Jest wielce kontrowersyjna - http://www.jamroz.neostrada.pl/Malinka/Obraz%20023.jpg ;)

Hmmmm.... Serwis??


hehe, nie serwis, tylko buda HEMI CUDA w biegu MT


Horus tu nie chodzi o bude Hemi tylko obejzyj fotke i sam zobaczysz :twisted:


aaa, pomylilem zdjecia- teraz kumam :D :D :D

_________________
X-ray 808 + RB C6 L2g
Savage 4,6 X SS | LRP Z.28R | Low CG |
X-Ray M18+SPEED300+HS81MG+GP1100+FULL TUNING
gg 2102790


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 17, 2006 1:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 06, 2004 3:23 pm
Posty: 1499
Lokalizacja: Kraków
Dam coś od siebie:
http://www.rcpics.net/member/Dasiek1


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 17, 2006 3:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 19, 2005 9:05 pm
Posty: 111
Lokalizacja: Łódź / Górki Małe
Wojtek Sadowski napisał(a):
Może mi ktoś wytłumaczyć co zaszło na tej fotce? Jest wielce kontrowersyjna - http://www.jamroz.neostrada.pl/Malinka/Obraz%20023.jpg ;)


Może modele chciały się pogryźć, a dzielny serwisant do tego nie dopuszczał ??? :D :D :D

Pozdrawiam
Marcin

_________________
Team Losi 8ight 2.0 Race Roller | SH PT2008XB | Novarossi 9901
Savage 4.6 SS, Baja 5T, Strada TC, Xray M18T, Micro RS4, Lama V4
Spektrum DX3S


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest So cze 27, 2026 5:26 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL