Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 4:39 pm

Teraz jest N cze 28, 2026 4:39 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 14, 2006 8:15 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 8:59 pm
Posty: 2076
Lokalizacja: Jelcz Laskowice
Jak tylko śniegi zejdą to z pewnością zaproszę Cię na tor z .....lopatą!!! :lol:
Po dlugiej zimie przyda nam się wszystkim trochę ruchu. :D

_________________
Jelcz Mikrus
GG9531784


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 14, 2006 8:18 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Grzegorz Nóżka napisał(a):
A może juz w Brzegu pojeździmy?
Zapraszamy z zestawem "małego ogrodnika". Łopatka, grabki i trenujemy :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 08, 2006 8:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 12:13 pm
Posty: 937
Lokalizacja: Szczecin
Wiem, ze kiedys o to pytal sie Krzysztof Jaskot.
Posiadam dwie sztuki OFNY Ultra LX, ktore jak wiadomo sa nieregulaminowe. Czy bylaby mozliwosc wystartowania tymi modelami w jakiejs eliminacji, chociazby poza klasyfikacja. Bardzo chcialbym sprobowac swoich sil na profesjonalnym torze. Poza tym chcialbym zobaczyc, czy akurat ta klasa na zawodach , to jest cos dla mnie.
Kiedy kupowalem drugi model, byly przeblyski zeby kupic Hypera 7 i jezdzic na zawody, jednak zabraklo funduszy.
Pozdrawiam, Marek.

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 08, 2006 8:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 9:13 pm
Posty: 1723
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz.k/Warszawy
Kiedys juz bylo pisane na ten temat ( nie tak dawno ). Jesli dogadal bys sie z zawodnikami i sedzia to mozliwe ze moglbys wystartowac... ;)

_________________
Team Losi 8ight-T | SH 4.6 | DX 3.0


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 08, 2006 8:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 9:24 pm
Posty: 436
Lokalizacja: walbrzych
Taki układ moze byc na zawodach typu gp


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 08, 2006 11:51 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 8:59 pm
Posty: 2076
Lokalizacja: Jelcz Laskowice
byro napisał(a):
Wiem, ze kiedys o to pytal sie Krzysztof Jaskot.
Posiadam dwie sztuki OFNY Ultra LX, ktore jak wiadomo sa nieregulaminowe. Czy bylaby mozliwosc wystartowania tymi modelami w jakiejs eliminacji, chociazby poza klasyfikacja. Bardzo chcialbym sprobowac swoich sil na profesjonalnym torze. Poza tym chcialbym zobaczyc, czy akurat ta klasa na zawodach , to jest cos dla mnie.
Kiedy kupowalem drugi model, byly przeblyski zeby kupic Hypera 7 i jezdzic na zawody, jednak zabraklo funduszy.
Pozdrawiam, Marek.


Rozumiem Cię ale zasady są jasne. Możnabyloby dopuścić taki model ale na zawodach GP, z tego co wiem na HPI Challenge dopuszczane są modele z większymi silnikami.
Tak duża różnica w cenie jest pomiędzy modelem który masz a takim przepisowym?

_________________
Jelcz Mikrus
GG9531784


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 09, 2006 11:47 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 12:13 pm
Posty: 937
Lokalizacja: Szczecin
Roznica miedzy Hyperem 7 a Ultra LX (na ofna.pl) jest dosyc duza. :D
Pozostaje czekac na przyszly sezon.

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 09, 2006 5:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 5:26 pm
Posty: 811
Lokalizacja: Śląsk Cieszyński - Gołysz
No a modyfikacje wprowadzić :?: chyba tylko bak i silnik :wink:

_________________
"Przypomniałem sobie, czym jest R/C..."
14 października 2009.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Teraz jest N cze 28, 2026 4:39 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL