Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 2:18 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 2:18 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 22, 2006 7:18 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2005 11:00 am
Posty: 1073
Lokalizacja: Wa-wa
Festiwal Modelarstwa napisał(a):
Jak dam radę Cię objechać to jakoś się dogadamy. :D :D :D
Czekam na pozostałe zgłoszenia chętnych. ?


eno ja to jednak mam pecha... chyba jako jeden z pierwszych domagalem sie takiej klasy zawodow i deklarowalem chec startow... do tego jeszcze zawody pod samym nosem... a ja w tym terminie to chba bede nocowal w pracy... ku chwale ojczyzny... kolejny weekend w plecy... kolejne zawody w plecy... buuu... :(

pozdrawiam

_________________
Błażej Gr4N4c1K Zagozda - GTR Team
Stajnia:
Conrad Promotion II 25 - prezent od żony
Savage 3.5 Custom - prawie nówka
Missiler 2WD - elektryk mojej córki
GG: 1664122


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 22, 2006 9:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
Gr4N4c1K napisał(a):
Festiwal Modelarstwa napisał(a):
Jak dam radę Cię objechać to jakoś się dogadamy. :D :D :D
Czekam na pozostałe zgłoszenia chętnych. ?


eno ja to jednak mam pecha... chyba jako jeden z pierwszych domagalem sie takiej klasy zawodow i deklarowalem chec startow... do tego jeszcze zawody pod samym nosem... a ja w tym terminie to chba bede nocowal w pracy... ku chwale ojczyzny... kolejny weekend w plecy... kolejne zawody w plecy... buuu... :(

pozdrawiam


no to jest nas dwóch
jutro wyjeżdżam i gdyby spróbował choć odwołać ten wyjazd to zakończyło by sie to rozwodem :)

mam nadzieję, że uda się jednak wyskoczyć na którąś sobotę do Łodzi
na jednodniowe zawody dam chyba radę przyjechać.

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 23, 2006 12:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
Już można się zapisywać do klasy IC-10TC Junior w najbliższych zawodach w Warszawie - jest aktywna w formularzu.
http://www.rcauto.pl/modules.php?name=Form_zglo&id=86

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Pt cze 26, 2026 2:18 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL