Gr4N4c1K napisał(a):
Festiwal Modelarstwa napisał(a):
Jak dam radę Cię objechać to jakoś się dogadamy.
Czekam na pozostałe zgłoszenia chętnych. ?
eno ja to jednak mam pecha... chyba jako jeden z pierwszych domagalem sie takiej klasy zawodow i deklarowalem chec startow... do tego jeszcze zawody pod samym nosem... a ja w tym terminie to chba bede nocowal w pracy... ku chwale ojczyzny... kolejny weekend w plecy... kolejne zawody w plecy... buuu...

pozdrawiam
no to jest nas dwóch
jutro wyjeżdżam i gdyby spróbował choć odwołać ten wyjazd to zakończyło by sie to rozwodem
mam nadzieję, że uda się jednak wyskoczyć na którąś sobotę do Łodzi
na jednodniowe zawody dam chyba radę przyjechać.