pare dni temu ogladalem w moim SS jak moj wal (czarny, srebrny jest dopiero w savie 46) wyglada i jest juz skrecony o jakies 20 stopni w kierunku jak dzialaja sily przy hamowaniu. a hamulec mam 2 tarczowy i model staje na przednich kolach przy hamowaniu. pewnie do konca sezonu skonczy tak jak waly boczne ktore niby byly HD (serebrne) - czyli w 2 kawalkach

obecnie testuje waly boczne GPMa
http://store.savagess.com/product_info.php?cPath=21_27&products_id=383 jesli sie sprawdza to centralne tez takie kupie.
a czy warto wymieniac na HD - wedlug mnie nie, bo maja ta sama grubosc a GPMa sa o 1mm grubsze a to daje ok 35% wieksza wytrzymalosc (liczone dla stali bo nie mam danych o wytrzymalosci tytanu)