Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:17 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:17 pm




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor
PostNapisane: Pn lip 04, 2005 1:26 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lut 04, 2005 1:30 pm
Posty: 7
Lokalizacja: Rzeszów
WITAM
zamienie lst rtr wypalone 10 zbiorników stan bardzo dobry na ofne buggy IC8
Oferty na uboteiro@vp.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 05, 2005 7:15 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Nie polecam interesow z kolega, jest niepowazny. Pytalem czy wymiana za jego model jest mozliwa. Napisal do mnie na PM, wyslalem mu foty i tyle od niego slyszalem. Nawet nie odpowiada na moje wiadomosc, nie znosze robienia interesow z takimi ludzmi. Bardzo nieobowiazkowy wiec radze uwazac.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 09, 2005 5:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lut 04, 2005 1:30 pm
Posty: 7
Lokalizacja: Rzeszów
bujaj teke frendzlu o co ci chodzi co ty z policji leszczu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 09, 2005 6:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
ubociwo napisał(a):
bujaj teke frendzlu o co ci chodzi co ty z policji leszczu.


wyluzuj koles

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 09, 2005 6:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 14, 2004 3:07 pm
Posty: 802
Lokalizacja: <<<Dzięgielów>>>
Za takie coś to mu bana dać :evil:

_________________
Pozdrawia Jarosław Damiec


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 09, 2005 6:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
ubociwo napisał(a):
bujaj teke frendzlu o co ci chodzi co ty z policji leszczu.

Licz sie ze slowami, nie pozwole sobie na cos takiego. Ja napisalem tylko jak to sie z Toba robi interesy, niech ludzie wiedza jak z Ciebie dzieciak. A swoim postem tylko dowodzisz mojego zdania. Nie bede sie dalej z Toba klucil bo to i tak nie miejsce do tego, ani nie mam ochoty krzyczec na dziecko.

Pozdrawiam i zycze "udanych" interesow ja ide sie troche pobujac bo fajnie wieje.
"Frendzel"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 05, 2005 2:48 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz maja 26, 2005 5:47 pm
Posty: 14
nie polecam interesów z tym panem. Kupiłem od niego Revo. Nalegałem na odbiór osobisty, ale zapewnił mnie, że model jest w stanie idealnym (wypalił ok 2 litrów paliwa :lol: ) i jeżeli coś nie będzie mi się podobało to mam go odesłać a on zwróci pieniądze. Model przyjechał do mnie zdekompletowany, pozbawiony "extrasów" znajdujących się w opisie z allegro oraz z przegrzanym silnikiem (który do dzis nie jeździ tak jak należy) oraz z kołami wskazującymi na dużo większy przebieg niż wynikało to z opisu. Dodam, że w momencie transakcji sprzedający uzyskał ode mnie kwotę bliską ceny nowego modelu. W dniu odebrania przesyłki zadzwoniłem do sprzedającego, informując go, że odwołuję transakcję (zgodnie z wcześniejszą umową). On w pierwszej chwili wyraził zgodę ale gdy po 2 dniach zadzwoniłem z zapytaniem o pieniądze, stwierdził, że niestety nie posiada ich bo już kupił model latający :lol: . Brakujących elementów zestawu też nigdy nie dosłał, a na moje liczne telefony zareagował nie odbieraniem ich.

Jeszcze raz odradzam, ponieważ jeżeli tylko jest coś nie tak to pan ubociwo chowa głowę w piasek i udaje, że problem go nie dotyczy.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 05, 2005 3:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 17, 2003 6:06 pm
Posty: 623
Lokalizacja: Warszawa
Temat zamykam - użytkownik ubciowo dostał bana.

_________________
Pozdrawiam,

Mariusz Koziorowicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:17 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL