Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 1:21 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 1:21 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor
PostNapisane: Śr mar 27, 2013 6:53 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 10:57 pm
Posty: 987
Czesc pod młotek idzie moj bagus castera - podwozie w dobrym stani jest to wersjapro a wiec na najmocniejszych zebatkach castera .... posiada szerego tuningowych czesci widocznych na zdjeciach , cały model na walkach cvd - swiezo wymienione wszystkiełozyska

w zapasie 2 wielki worki czesc i widoczne na zdjeciach :)

w tym :
złozone 2 dyferencjaly przyd lub tyl , drugie 2 do złozenia ( wszystkie na zebatkach pro , koszt 1 zebatki 130 zł- sa 4 takie do nich2 ataki po 110 zł )

kilka kompletow zwrotnic przod tyl , wachacze , 2 wiezyczki pro na przod nowe , 2nowe natyl( 5 mm) nowa tylna lotka , calkowicie nowe amortyzatory do zlozenia kilka kompletow sprezynroznej twardosci cala masa poloiek ( kilka paczek nowych ) 12 nowychutwardzanych kielichow ... jest tego naprawde dużo nowa plytapodlogowa od spaliny ... oge rozpisac jesi ktos bardzo chce ....

sprzedaje z prawie nowymikolami samopodwozie +czesci koła ( bez serwa ) w zestawie rowniez rzcyk robitronika zebatkiatakujace nasilnik oczywicie obudowa w zestawie

cena 1200 zł - samych czesci w zestawie jest na ponad 2000 zł .... + podwozie .... etc

https://picasaweb.google.com/1060538134 ... i_PE0MypTQ

https://picasaweb.google.com/1060538134 ... wpekiMjZfQ

w razie pytan 530108289 lub mail grzegorzgorczewski@gmail.com

_________________
EMGT xl2 + castle 1717, 6-8 s
Hobao Hyper ST pro - xerun 2200
Mugen Mbx6 tekin rx8


Ostatnio edytowano Cz kwi 25, 2013 11:15 pm przez torque3, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 9:32 am 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 10:57 pm
Posty: 987
up 1250 zł

_________________
EMGT xl2 + castle 1717, 6-8 s
Hobao Hyper ST pro - xerun 2200
Mugen Mbx6 tekin rx8


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 03, 2013 10:32 am 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 10:57 pm
Posty: 987
up

_________________
EMGT xl2 + castle 1717, 6-8 s
Hobao Hyper ST pro - xerun 2200
Mugen Mbx6 tekin rx8


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 1:21 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL