•  Strona główna  •  Przepisy  •  Informatory  •  Kalendarz zawodów •  Wyniki zawodów  •  Rankingi  •  Forum •  
 
 
Menu
Strona główna
Przepisy
Dla początkujących
Zdjęcia z zawodów
Wasze modele
Opisy modeli i akcesoriów
Testy modeli
Nasze tory
Biblioteka linków RC
REKLAMA
Najbliższe zawody
Teraz nie ma zawartości dla tego bloku.
SMK Szczecin
PLMS RC

ICE RACE 2, czyli ściganie na lodzie - 40 zdjęć
Wysłano dnia 21-01-2018 o godz. 11:33:58 przez marek
Relacje z zawodów


ICE RACE 2 - 2018 Puchar Burmistrza Szczytnej zgromadził na starcie 15 zawodników w głównym wyścigu i ponad 20 amatorów, którzy rywalizowali na mniejszym torze.

Organizatorem był Klub RC Nowar. Oczywiście zawody nie mogłyby się odbyć gdyby nie wielkie wsparcie Pana Burmistrza Marka Szpaniera - dziękujemy bardzo w imieniu uczestników !

W tym roku jeździliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - wpisowym na zawody był dowolny datek do puszki WOŚP. Są to prawdopodobnie jedyne w Polsce wyścigi modeli samochodów rc na lodzie z pełnym pomiarem czasu - tym razem w wydaniu międzynarodowym - dziękujemy koledze z Czech za przybycie i piękna jazdę.

W grupie Junior podczas wszystkich cztery wyścigów finałowych emocji nie brakowało - największym pechowcem okazał się Filip Bendiuł (awaria serwa wykluczyła go z walki o czołowe miejsca). Rewelacyjnie pojechała Nicoll Mikołajczak, która wygrała całe zawody w kategorii Junior, drugie miejsce zajął Brajan Brejna, a trzeci był Adam Feldy - gratulujemy pięknej i szybkiej jazdy !

W klasie Open bezkonkurencyjny był dzisiaj Jakub Michlaski - wygrał trzy biegi finałowe z czterech. Drugie miejsce zajął Ireneusz Działkowski, a trzeci był Dariusz Rząsa - gratulujemy ! Największymi pechowcami w tej grupie okazał się Krzysztof i Dawid Kłosińscy - ilość ich awarii w tych zawodach była przeogromna.

Dziękujemy wszystkim Klubowiczom zaangażowanym w organizację tego wydarzenia: Artur Gazda, Paweł Michalski, Aleksandra Działkowska, Ireneusz Działkowski, Jakub Michalski, Jakub Gazda, Dariusz Rząsa. Wielkie dzięki również składamy dla Jurka i Jacka (nagłośnienie, logistyka), Agnieszki Michalskiej, Katarzyny Kłosińskiej i Pawła Feldy (nieoceniona pomoc kiedy była potrzebna), Marka Kusiakiewicza (wykonanie okolicznościowych medali).  

źródło: Zabawa-modelami.pl    
 
Pokrewne linki
· Więcej o Relacje z zawodów
· Napisane przez marek


Najczęściej czytany artykuł o Relacje z zawodów:
Ronald Volker Mistrzem Europy

Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku

Pokrewne tematy

Relacje z zawodów

 
 

 
 
:: fiblack3d phpbb2 style by Daz :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::