Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Truggy [IC-8Truggy] / Dry condition / Start: 31.07.2010 18:39:04
Grupa 2 - Kwalifikacja 4
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
MUZYCZKA Grzegorz 11  05:12.774 25.611 26.918 Senior
JÓZWIAK Bartek 11  05:24.456 25.878 29.785 Junior
WASILEWSKI Łukasz 05:17.889 26.768 30.479 Senior
BOBOSKI Dariusz 00:50.247 50.247 50.247 Senior
PIETRZAK Jakub 00:00.000 00.000 00.000 Junior
BYCZKOWSKI Bartłomiej 00:00.000 00.000 00.000 Senior
KOŹBIELAK Bartosz 00:00.000 00.000 00.000 Junior
KOWALSKI Michał 00:00.000 00.000 00.000 Junior
RZEPECKI Wojtek 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8  Nr. 9   
00.000  1:49.429    00.000      00.000       
28.041  30.306    27.576      50.247       
28.712  28.283    35.798             
35.708  27.954    36.088             
26.344  26.768    25.956             
31.513  35.574    27.134             
27.546  29.406    26.289             
27.236  30.169    26.473             
25.611      25.878             
27.553      33.960             
10  27.552      28.777             
11  26.958      30.527             

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  WILCZEK Paweł OKMS 12 05:17.811 (0)  13 05:25.329 (0)  3 01:36.512 (12)  - (-)    0 2:0, 1:0 [3:12, 4:15] Senior
  MUZYCZKA Grzegorz   11 05:02.266 (3)  12 05:33.565 (6)  10 05:03.317 (9)  11 05:12.774 (0)    3 4:0, 1:3 [2:6, 3:9] Senior
  CISEK Marek   12 05:26.002 (2)  12 05:17.734 (2)  10 04:23.989 (8)  - (-)    4 2:2, 1:2 [3:8, 4:15] Senior
  BRZOZOWSKI Maciej   - (-)  11 05:01.014 (7)  12 05:03.843 (0)  - (-)    7 3:0, 2:7 [1:15, 4:15] Junior
  PODKALICKI Kacper   9 05:00.116 (10)  12 05:25.677 (5)  12 05:23.085 (2)  - (-)    7 3:2, 2:5 [1:10, 4:15] Junior
  JÓZWIAK Bartek   - (-)  11 05:01.797 (8)  11 05:09.831 (5)  11 05:24.456 (2)    7 4:2, 3:5 [2:8, 1:15] Junior
  MROZEK Maciej   11 05:05.586 (4)  12 05:21.249 (3)  11 05:01.673 (4)  - (-)    7 2:3, 3:4 [1:4, 4:15] Senior
  PIASECKI Bartosz   11 05:06.990 (5)  11 05:06.407 (9)  12 05:29.499 (3)  - (-)    8 3:3, 1:5 [2:9, 4:15] Junior
  WASILEWSKI Łukasz   11 05:32.852 (7)  11 05:23.122 (10)  - (-)  7 05:17.889 (3)    10 4:3, 1:7 [2:10, 3:15] Senior
10    JEDLIŃSKI Łukasz   10 05:04.123 (8)  12 05:23.793 (4)  11 05:25.760 (7)  - (-)    11 2:4, 3:7 [1:8, 4:15] Senior

Records
  Sekcja IC-8Truggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.021 (24.07.2010) 9104109 00:23.805 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:22.874 (24.07.2010) 9104109 13 05:25.329 WILCZEK Paweł
 Finał 75 30:11.342 (25.07.2010) WILCZEK Paweł -