Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Truggy [IC-8Truggy] / Dry condition / Start: 31.07.2010 16:50:35
Grupa 2 - Kwalifikacja 3
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
JÓZWIAK Bartek 11  05:09.831 25.485 29.902 Junior
MUZYCZKA Grzegorz 10  05:03.317 26.513 32.815 Senior
BOBOSKI Dariusz 10  05:10.424 27.415 32.419 Senior
BYCZKOWSKI Bartłomiej 05:11.516 28.420 36.211 Senior
KOWALSKI Michał 03:02.521 59.658 01:31.260 Junior
WASILEWSKI Łukasz 00:00.000 00.000 00.000 Senior
PIETRZAK Jakub 00:00.000 00.000 00.000 Junior
KOŹBIELAK Bartosz 00:00.000 00.000 00.000 Junior
RZEPECKI Wojtek 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8  Nr. 9   
00.000      00.000  00.000    00.000  00.000     
36.059      26.045  30.610    28.827  59.658     
28.243      26.418  37.636    34.107  02:02.863     
26.513      27.500  51.415    27.857       
27.607      26.766  47.009    29.381       
27.058      29.683  36.299    33.158       
26.575      27.983  37.915    27.415       
29.878      25.827  42.212    34.579       
32.616      25.485  28.420    31.212       
34.847      35.225      33.177       
10  33.921      32.346      30.711       
11        26.553             

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  WILCZEK Paweł OKMS 12 05:17.811 (0)  13 05:25.329 (0)  - (-)  - (-)    0 2:0, 1:0 [3:15, 4:0] Senior
  CISEK Marek   12 05:26.002 (2)  12 05:17.734 (2)  - (-)  - (-)    4 2:2, 1:2 [3:15, 4:0] Senior
  MUZYCZKA Grzegorz   11 05:02.266 (3)  12 05:33.565 (6)  10 05:03.317 (2)  - (-)    5 3:2, 1:3 [2:6, 4:0] Senior
  MROZEK Maciej   11 05:05.586 (4)  12 05:21.249 (3)  - (-)  - (-)    7 2:3, 1:4 [3:15, 4:0] Senior
  JÓZWIAK Bartek   - (-)  11 05:01.797 (8)  11 05:09.831 (0)  - (-)    8 3:0, 2:8 [1:15, 4:0] Junior
  BOBOSKI Dariusz   10 05:32.211 (9)  10 05:10.333 (12)  10 05:10.424 (3)  - (-)    12 3:3, 1:9 [2:12, 4:0] Senior
  JEDLIŃSKI Łukasz   10 05:04.123 (8)  12 05:23.793 (4)  - (-)  - (-)    12 2:4, 1:8 [3:15, 4:0] Senior
  PIASECKI Bartosz   11 05:06.990 (5)  11 05:06.407 (9)  - (-)  - (-)    14 1:5, 2:9 [3:15, 4:0] Junior
  PODKALICKI Kacper   9 05:00.116 (10)  12 05:25.677 (5)  - (-)  - (-)    15 2:5, 1:10 [3:15, 4:0] Junior
10    KOWALSKI Michał   1 00:31.285 (11)  10 05:06.921 (11)  2 03:02.521 (5)  - (-)    16 3:5, 2:11 [1:11, 4:0] Junior

Records
  Sekcja IC-8Truggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.021 (24.07.2010) 9104109 00:24.020 WILCZEK Paweł
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:22.874 (24.07.2010) 9104109 13 05:25.329 WILCZEK Paweł
 Finał 75 30:11.342 (25.07.2010) WILCZEK Paweł -